• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:2
2. tretina0:1
3. tretina0:2
  • Začiatok: 16:13, 20.02.2021

Priebeh zápasu

1. tretina

0:2

0:1 Aleksandr Malyavko 5 ' asistence: Dmitry Kashtanov, Yevgeny Stepanov
0:2 Pavel Pishchalnikov 15 ' asistence: Pavel Zykov, Roman Graborenko

2. tretina

0:1

0:3 Pavel Zykov 28 ' asistence: Roman Graborenko

3. tretina

0:2

0:4 Krystian Dziubinski 41 ' asistence: Artem Levsha, Nikita Kryskin
0:5 Roman Graborenko 50 '

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
0:5 20.02.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:4 24.01.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:4sn 22.01.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
5:0 24.12.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
6:2 29.10.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:4 12.10.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
2:0 17.09.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:5 03.03.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:3 02.03.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
1:0 28.02.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev

Khimvolokno Mogilev - Posledných 10

03.04.21
16:00
Vitebsk Vitebsk
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:4
V
01.04.21
18:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:4
P
30.03.21
18:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lida Lida
3:2
V
27.03.21
15:00
Baranavichy Baranavichy
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
6:2
P
25.03.21
17:00
Lida Lida
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:2
V
23.03.21
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:1
P
18.03.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Bělorusko 18 Bělorusko 18
8:3
V
16.03.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Baranavichy Baranavichy
1:2
P
12.03.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Vpp
09.03.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:2
P

Něman Grodno - Posledných 10

14.03.21
15:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
2:0
P
12.03.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
3:4
P
10.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
Vsn
08.03.21
11:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
3:1
V
07.03.21
11:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
1:3
P
04.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
1:5
V
03.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
4:2
P
28.02.21
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lida Lida
4:0
V
26.02.21
17:00
Lida Lida
Něman Grodno Něman Grodno
2:4
V
22.02.21
17:00
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
3:1
P
212.0 ms