• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:2
2. tretina1:1
3. tretina2:0
predĺženie0:0
  • Začiatok: 17:01, 22.01.2021

Priebeh zápasu

1. tretina

0:2

0:1 J. Ward 16 ' asistence: Artem Levsha, Matvei Bozhko
0:2 Igor Kozyachy 17 ' asistence: Miks Indrašis

2. tretina

1:1

22' Andrei Gerasimov 1:2
asistence: Maxim Subbotin
1:3 Yevgeny Stepanov 31 ' asistence: Pavel Pishchalnikov, Sergei Malyavko

3. tretina

2:0

44' Artyom Vasko 2:3
asistence: Vladislav Miroshkin
57' I. Shapiro 3:3
asistence: Yegor Yegorov, Maksim Slysh

predĺženie

0:0

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
0:5 20.02.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:4 24.01.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:4sn 22.01.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
5:0 24.12.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
6:2 29.10.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:4 12.10.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
2:0 17.09.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:5 03.03.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:3 02.03.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
1:0 28.02.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev

Khimvolokno Mogilev - Posledných 10

28.02.21
15:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Novopolock Novopolock
1:1
R
26.02.21
17:00
Novopolock Novopolock
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:2
P
22.02.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:0
P
20.02.21
15:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
0:5
P
18.02.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Žlobin Žlobin
3:5
P
16.02.21
17:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:2
P
06.02.21
15:00
Gomel Gomel
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Ppp
04.02.21
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:2
P
02.02.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Junost Minsk Junost Minsk
0:1
P
30.01.21
11:00
Žlobin Žlobin
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:2
V

Něman Grodno - Posledných 10

03.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
4:2
P
28.02.21
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lida Lida
4:0
V
26.02.21
17:00
Lida Lida
Něman Grodno Něman Grodno
2:4
V
22.02.21
17:00
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
3:1
P
20.02.21
15:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
0:5
V
18.02.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Ppp
16.02.21
16:45
Něman Grodno Něman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
3:2
V
06.02.21
10:00
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
3:2
P
04.02.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
3:4
P
02.02.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
1:3
V
692.1 ms