• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:2
2. tretina2:1
3. tretina0:1
  • Začiatok: 18:02, 12.10.2020

Priebeh zápasu

1. tretina

0:2

0:1 Arthur Abmetka 2 ' asistence: Eduard Nasybullin, Miks Indrašis
0:2 Arthur Abmetka 15 ' asistence: Pavel Pechur, Igor Kozyachy

2. tretina

2:1

24' Roman Shuba 1:2
asistence: Sergei Kukushkin
1:3 Alexei Fursa 32 '
35' Viktor Andrushenko 2:3

3. tretina

0:1

2:4 Sergei Malyavko 55 ' asistence: Aleksandr Malyavko

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Něman Grodno Něman Grodno
5:0 24.12.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
6:2 29.10.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:4 12.10.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
2:0 17.09.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:5 03.03.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:3 02.03.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
1:0 28.02.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
3:0 27.02.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
0:2 23.11.2019
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:10 12.10.2019
Něman GrodnoNěman Grodno

Khimvolokno Mogilev - Posledných 10

16.01.21
15:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
0:5
P
14.01.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
1:4
P
12.01.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Junost Minsk Junost Minsk
2:7
P
09.01.21
11:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:3
P
29.12.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Žlobin Žlobin
1:3
P
27.12.20
15:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Gomel Gomel
3:2
V
24.12.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:0
P
22.12.20
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:0
P
12.12.20
15:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:0
P
10.12.20
17:00
Junost Minsk Junost Minsk
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:1
P

Něman Grodno - Posledných 10

16.01.21
15:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
14.01.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
2:4
P
12.01.21
16:30
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
1:3
P
09.01.21
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
0:2
P
29.12.20
17:45
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
6:1
P
27.12.20
11:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
4:3
P
24.12.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:0
V
22.12.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vsn
19.12.20
10:30
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
1:2
P
17.12.20
16:30
Něman Grodno Něman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
3:1
V
749.6 ms