• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:0
2. tretina1:1
3. tretina1:1
  • Začiatok: 10:01, 06.02.2021

Priebeh zápasu

1. tretina

1:0

12' Stanislav Lopachuk 1:0
asistence: Nikita Mitskevich, Maxim Parfeyevets

2. tretina

1:1

33' Mikhail Stefanovich 2:0
asistence: Denis Mingaleyev, Andrej Antonov
2:1 Krystian Dziubinski 38 ' asistence: Artem Levsha, Nikita Kryskin

3. tretina

1:1

2:2 Roman Graborenko 41 ' asistence: J. Ward
57' Denis Mingaleyev 3:2
asistence: Yevgeni Oksentyuk, Vladimir Růzička

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Něman Grodno Něman Grodno
2:3 05.04.2022
Junost MinskJunost Minsk
Junost Minsk Junost Minsk
3:4pp 03.04.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
0:4 01.04.2022
Junost MinskJunost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
2:1pp 30.03.2022
Junost MinskJunost Minsk
Junost Minsk Junost Minsk
2:0 28.03.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
4:1 26.03.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
4:7 04.02.2022
Junost MinskJunost Minsk
Junost Minsk Junost Minsk
4:3pp 21.01.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
3:0 03.12.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
2:1 01.12.2021
Něman GrodnoNěman Grodno

Junost Minsk - Posledných 10

07.04.21
18:00
Gomel Gomel
Junost Minsk Junost Minsk
Vpp
06.04.21
18:45
Gomel Gomel
Junost Minsk Junost Minsk
0:5
V
03.04.21
16:00
Junost Minsk Junost Minsk
Gomel Gomel
5:1
V
02.04.21
18:45
Junost Minsk Junost Minsk
Gomel Gomel
3:0
V
30.03.21
18:00
Junost Minsk Junost Minsk
Žlobin Žlobin
4:1
V
28.03.21
12:00
Žlobin Žlobin
Junost Minsk Junost Minsk
5:1
P
26.03.21
16:00
Junost Minsk Junost Minsk
Žlobin Žlobin
2:3
P
24.03.21
17:00
Žlobin Žlobin
Junost Minsk Junost Minsk
2:6
V
22.03.21
17:45
Žlobin Žlobin
Junost Minsk Junost Minsk
0:4
V
20.03.21
13:00
Junost Minsk Junost Minsk
Žlobin Žlobin
Ppp

Něman Grodno - Posledných 10

14.03.21
15:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
2:0
P
12.03.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
3:4
P
10.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
Vsn
08.03.21
11:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
3:1
V
07.03.21
11:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
1:3
P
04.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
1:5
V
03.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
4:2
P
28.02.21
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lida Lida
4:0
V
26.02.21
17:00
Lida Lida
Něman Grodno Něman Grodno
2:4
V
22.02.21
17:00
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
3:1
P

NEJČTENĚJŠÍ

7 D

48 H

24 H

VÝSLEDKY

  • nenalezen žádny zápas
117.7 ms