• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:1
2. tretina0:1
3. tretina2:0
predĺženie1:0
  • Začiatok: 18:00, 03.09.2019

Priebeh zápasu

1. tretina

0:1

2. tretina

0:1

3. tretina

2:0

predĺženie

1:0

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:1 18.11.2019
Bělorusko 20Bělorusko 20
Bělorusko 20 Bělorusko 20
0:2 19.10.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:1sn 02.10.2019
Bělorusko 20Bělorusko 20
Bělorusko 20 Bělorusko 20
3:2pp 03.09.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:2 13.04.2019
Bělorusko 20Bělorusko 20
Bělorusko 20 Bělorusko 20
4:3pp 10.04.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby

Bělorusko 20 - Posledných 10

26.11.19
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Bělorusko 20 Bělorusko 20
0:3
V
23.11.19
11:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Novopolock Novopolock
2:3
P
22.11.19
17:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Vitebsk Vitebsk
5:1
V
18.11.19
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Bělorusko 20 Bělorusko 20
4:1
P
16.11.19
17:00
Brest Brest
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Ppp
13.11.19
17:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
1:9
P
12.11.19
17:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
5:0
V
30.10.19
17:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Baranavichy Baranavichy
3:1
V
27.10.19
11:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Bělorusko 20 Bělorusko 20
2:1
P
25.10.19
18:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Bělorusko 20 Bělorusko 20
0:3
V

Pinskiye Yastreby - Posledných 10

16.02.20
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
3:5
P
14.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Ppp
12.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Vpp
07.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:0
V
05.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Novopolock Novopolock
0:5
P
03.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vsn
29.01.20
17:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:5
V
27.01.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
5:4
V
22.01.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lida Lida
2:3
P
20.01.20
17:00
Brest Brest
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
5:0
P
166.6 ms