• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:1
2. tretina1:1
3. tretina2:4
  • Začiatok: 18:00, 02.09.2019

Priebeh zápasu

1. tretina

1:1

2. tretina

1:1

3. tretina

2:4

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:3 17.10.2020
Bělorusko 18Bělorusko 18
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:0 16.11.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:6 21.10.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
5:4pp 30.09.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:6 02.09.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:3 16.03.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:2pp 12.01.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
1:3 18.12.2018
Bělorusko 18Bělorusko 18
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:4 24.11.2018
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:3 27.10.2018
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby

Bělorusko 18 - Posledných 10

13.03.20
17:00
Baranavichy Baranavichy
Bělorusko 18 Bělorusko 18
1:8
V
12.03.20
17:00
Baranavichy Baranavichy
Bělorusko 18 Bělorusko 18
5:4
P
05.03.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Vitebsk Vitebsk
3:0
V
04.03.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Vitebsk Vitebsk
6:2
V
28.02.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Vsn
27.02.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
5:3
V
21.02.20
17:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:4
V
20.02.20
17:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
0:5
V
13.02.20
17:00
Vitebsk Vitebsk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
1:5
V
12.02.20
17:00
Vitebsk Vitebsk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:6
V

Pinskiye Yastreby - Posledných 10

21.02.20
17:00
Novopolock Novopolock
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:4
V
19.02.20
17:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:1
P
16.02.20
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
3:5
P
14.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Ppp
12.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Vpp
07.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:0
V
05.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Novopolock Novopolock
0:5
P
03.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vsn
29.01.20
17:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:5
V
27.01.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
5:4
V
364.9 ms