• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:0
2. tretina2:2
3. tretina0:0
  • Začiatok: 17:06, 20.11.2020

Priebeh zápasu

1. tretina

1:0

8' Z. Polshakov 1:0
asistence: D. Rogach, Ilya Morozov

2. tretina

2:2

27' V. Shilo 2:0
asistence: Nikolai Stasenko
2:1 Aleksandr Pukhlovsky 34 ' asistence: K. Fedosov
36' Z. Polshakov 3:1
asistence: M. Mikhalyov
3:2 A. Kudryavtsev 39 ' asistence: Artem Svirid

3. tretina

0:0

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:1pp 20.03.2021
Bělorusko 18Bělorusko 18
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:3 22.02.2021
Bělorusko 18Bělorusko 18
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:0 15.01.2021
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:5sn 06.01.2021
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:4pp 04.12.2020
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:2 20.11.2020
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:3 17.10.2020
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
0:1 18.09.2020
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:0 16.11.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:6 21.10.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby

Bělorusko 18 - Posledných 10

20.03.21
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Ppp
18.03.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Bělorusko 18 Bělorusko 18
8:3
P
13.03.21
15:00
Baranavichy Baranavichy
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:0
P
12.03.21
17:00
Lida Lida
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:1
P
06.03.21
15:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Bělorusko 18 Bělorusko 18
7:0
P
05.03.21
17:00
Vitebsk Vitebsk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
1:4
V
22.02.21
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:3
P
17.02.21
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Baranavichy Baranavichy
Vpp
15.02.21
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Vitebsk Vitebsk
2:3
P
05.02.21
17:00
Novopolock Novopolock
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Psn

Pinskiye Yastreby - Posledných 10

01.04.21
18:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:1
P
30.03.21
18:00
Baranavichy Baranavichy
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Vsn
27.03.21
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
5:2
V
25.03.21
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Vitebsk Vitebsk
Vpp
23.03.21
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:1
V
20.03.21
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Vpp
16.03.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:3
P
14.03.21
15:00
Vitebsk Vitebsk
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:2
P
12.03.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Ppp
10.03.21
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Baranavichy Baranavichy
Vpp
381.7 ms