• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:3
2. tretina0:2
3. tretina2:0
  • Začiatok: 18:02, 26.09.2019

Priebeh zápasu

1. tretina

1:3

0:1 Pavel Pishchalnikov 5 ' asistence: Fyodor Pyshkaylo
8' O. Pozhigan 1:1
asistence: Y. Chezganov
1:2 Yevgeni Leonov 9 ' asistence: Artur Gilmanov
1:3 Pavel Pishchalnikov 12 ' asistence: Fyodor Pyshkaylo, Danila Slesarev

2. tretina

0:2

1:4 Fyodor Pyshkaylo 33 ' asistence: Yevgeni Leonov
1:5 Pavel Pishchalnikov 34 ' asistence: I. Chmykhov

3. tretina

2:0

53' Y. Chezganov 2:5
asistence: O. Pozhigan
54' M. Mikhalyov 3:5
asistence: V. Zalesinsky

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
7:0 06.03.2021
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
0:6 12.11.2019
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
6:1 25.10.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:5 26.09.2019
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
4:0 08.09.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
1:4 19.03.2019
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
5:1 24.01.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
0:3 15.01.2019
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
4:0 15.11.2018
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:2pp 30.10.2018
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha

Bělorusko 18 - Posledných 10

13.03.20
17:00
Baranavichy Baranavichy
Bělorusko 18 Bělorusko 18
1:8
V
12.03.20
17:00
Baranavichy Baranavichy
Bělorusko 18 Bělorusko 18
5:4
P
05.03.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Vitebsk Vitebsk
3:0
V
04.03.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Vitebsk Vitebsk
6:2
V
28.02.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Vsn
27.02.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
5:3
V
21.02.20
17:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:4
V
20.02.20
17:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
0:5
V
13.02.20
17:00
Vitebsk Vitebsk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
1:5
V
12.02.20
17:00
Vitebsk Vitebsk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:6
V

Lokomotiv Orsha - Posledných 10

07.03.20
14:30
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Junost Minsk Junost Minsk
0:3
P
05.03.20
16:15
Junost Minsk Junost Minsk
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
0:1
V
03.03.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Junost Minsk Junost Minsk
0:3
P
02.03.20
16:15
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Junost Minsk Junost Minsk
1:2
P
28.02.20
16:15
Junost Minsk Junost Minsk
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
1:2
V
27.02.20
16:15
Junost Minsk Junost Minsk
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:1
P
24.02.20
17:00
Novopolock Novopolock
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vpp
21.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Brest Brest
Ppp
19.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
0:2
P
17.02.20
17:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
3:4
V

VÝSLEDKY

  • nenalezen žádny zápas
311.6 ms