• Almetievsk
  • Bars Kazan
  • Chelmet Čeljabinsk
  • Dinamo St. Petersburg
  • Ermak Angarsk
  • Gornyak Uchaly
  • Heilongjiang Harbin
  • Iževsk
  • Karaganda
  • Karelia SKA
  • Kazzinc-Torpedo
  • Khimik Voskresensk
  • Kurgan
  • Molot-Prikam'e Perm
  • Novokuzněck
  • Penza
  • Ryazan
  • Samara
  • Sarov
  • Sokol Krasnoyarsk
  • Tambov
  • Togliatti
  • Toros Neftekamsk
  • Tseng Tou Jilin
  • Ťumeň
  • Voroněž
  • Yugra Khanty-Mansiysk
  • Yuzhny Ural Orsk
  • Zvezda Chekhov
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
24.02.2019 15:00 Sarov  Sarov 1:2 Bars Kazan  Bars Kazanprehra
22.02.2019 16:30 Sarov  Sarov 2:1 Penza  Penzavýhra
20.02.2019 16:30 Sarov  Sarov 6:4 Samara  Samaravýhra
18.02.2019 16:30 Sarov  Sarov 0:2 Togliatti  Togliattiprehra
14.02.2019 16:00 Iževsk  Iževsk 2:3sn Sarov  Sarovvýhra
12.02.2019 15:00 Molot-Prikam'e Perm  Molot-Prikam'e Perm 4:3 Sarov  Sarovprehra
10.02.2019 13:00 Toros Neftekamsk  Toros Neftekamsk 3:1 Sarov  Sarovprehra
08.02.2019 16:30 Almetievsk  Almetievsk 2:1 Sarov  Sarovprehra
04.02.2019 16:30 Sarov  Sarov 1:4 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedoprehra
02.02.2019 15:00 Sarov  Sarov 2:3 Karaganda  Karagandaprehra
31.01.2019 16:30 Sarov  Sarov 2:3 Zvezda Chekhov  Zvezda Chekhovprehra
29.01.2019 16:30 Sarov  Sarov 3:4sn Khimik Voskresensk  Khimik Voskresenskprehra
23.01.2019 11:30 Tseng Tou Jilin  Tseng Tou Jilin 3:2sn Sarov  Sarovprehra
21.01.2019 12:30 Heilongjiang Harbin  Heilongjiang Harbin 8:3 Sarov  Sarovprehra
16.01.2019 16:30 Sarov  Sarov 5:3 Gornyak Uchaly  Gornyak Uchalyvýhra
14.01.2019 16:30 Sarov  Sarov 1:2 Yuzhny Ural Orsk  Yuzhny Ural Orskprehra
12.01.2019 15:00 Sarov  Sarov 3:4sn Kurgan  Kurganprehra
10.01.2019 16:30 Sarov  Sarov 3:0 Chelmet Čeljabinsk  Chelmet Čeljabinskvýhra
28.12.2018 16:30 Sarov  Sarov 3:1 Tambov  Tambovvýhra
26.12.2018 17:00 Ryazan  Ryazan 4:5pp Sarov  Sarovvýhra
24.12.2018 17:00 Voroněž  Voroněž 6:2 Sarov  Sarovprehra
15.12.2018 13:00 Ťumeň  Ťumeň 2:0 Sarov  Sarovprehra
13.12.2018 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk  Yugra Khanty-Mansiysk 7:3 Sarov  Sarovprehra
11.12.2018 17:00 Karelia SKA  Karelia SKA 7:1 Sarov  Sarovprehra
09.12.2018 15:00 Dinamo St. Petersburg  Dinamo St. Petersburg 3:2 Sarov  Sarovprehra
05.12.2018 16:30 Sarov  Sarov 2:4 Novokuzněck  Novokuzněckprehra
03.12.2018 16:30 Sarov  Sarov 1:2sn Sokol Krasnoyarsk  Sokol Krasnoyarskprehra
01.12.2018 15:00 Sarov  Sarov 4:1 Ermak Angarsk  Ermak Angarskvýhra
25.11.2018 14:00 Togliatti  Togliatti 3:2 Sarov  Sarovprehra
23.11.2018 16:00 Samara  Samara 3:2pp Sarov  Sarovprehra
21.11.2018 16:30 Bars Kazan  Bars Kazan 1:6 Sarov  Sarovvýhra
19.11.2018 17:00 Penza  Penza 0:3 Sarov  Sarovvýhra
15.11.2018 16:30 Sarov  Sarov 1:4 Almetievsk  Almetievskprehra
13.11.2018 16:30 Sarov  Sarov 1:5 Toros Neftekamsk  Toros Neftekamskprehra
11.11.2018 15:00 Sarov  Sarov 1:3 Molot-Prikam'e Perm  Molot-Prikam'e Permprehra
09.11.2018 16:30 Sarov  Sarov 2:3sn Iževsk  Iževskprehra
03.11.2018 15:00 Khimik Voskresensk  Khimik Voskresensk 4:1 Sarov  Sarovprehra
01.11.2018 17:00 Zvezda Chekhov  Zvezda Chekhov 1:2pp Sarov  Sarovvýhra
30.10.2018 14:00 Karaganda  Karaganda 2:1 Sarov  Sarovprehra
28.10.2018 12:00 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 6:1 Sarov  Sarovprehra
22.10.2018 17:30 Sarov  Sarov 3:2sn Tseng Tou Jilin  Tseng Tou Jilinvýhra
20.10.2018 16:00 Sarov  Sarov 4:5pp Heilongjiang Harbin  Heilongjiang Harbinprehra
14.10.2018 14:00 Kurgan  Kurgan 4:1 Sarov  Sarovprehra
12.10.2018 15:30 Chelmet Čeljabinsk  Chelmet Čeljabinsk 3:2 Sarov  Sarovprehra
10.10.2018 15:30 Yuzhny Ural Orsk  Yuzhny Ural Orsk 3:1 Sarov  Sarovprehra
08.10.2018 15:30 Gornyak Uchaly  Gornyak Uchaly 7:1 Sarov  Sarovprehra
03.10.2018 17:30 Sarov  Sarov 2:4 Voroněž  Voroněžprehra
01.10.2018 17:30 Sarov  Sarov 5:3 Ryazan  Ryazanvýhra
27.09.2018 17:30 Tambov  Tambov 1:3 Sarov  Sarovvýhra
22.09.2018 16:00 Sarov  Sarov 1:2pp Yugra Khanty-Mansiysk  Yugra Khanty-Mansiyskprehra
20.09.2018 17:30 Sarov  Sarov 2:4 Ťumeň  Ťumeňprehra
18.09.2018 17:30 Sarov  Sarov 2:1sn Karelia SKA  Karelia SKAvýhra
16.09.2018 16:00 Sarov  Sarov 0:5 Dinamo St. Petersburg  Dinamo St. Petersburgprehra
12.09.2018 14:00 Novokuzněck  Novokuzněck 6:0 Sarov  Sarovprehra
10.09.2018 14:00 Sokol Krasnoyarsk  Sokol Krasnoyarsk 0:1 Sarov  Sarovvýhra
08.09.2018 07:00 Ermak Angarsk  Ermak Angarsk 0:3 Sarov  Sarovvýhra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
323.8 ms