• Almaz Cherepovets U21
  • Altay Barnaul U21
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21
  • Atlanty Mytishchi U21
  • Avto Yekaterinburg U21
  • Belye Medvedi Chelyabinsk U21
  • Chaika Nizhny Novgorod U21
  • Dynamo St.Petersburg U21
  • HC MVD Balashikha U21
  • HK Riga U21
  • Irbis Kazan U21
  • Kapitan Stupino U21
  • Krasnaya Armiya Moscow U21
  • Krylya Sovetov MHC U21
  • Kuznetskie Medvedi U21
  • Ladia Tolyatti U21
  • Loko Yaroslavl U21
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
  • MHC Spartak Moscow U21
  • Omskye Yastreby
  • Reaktor Nizhnekamsk U21
  • Red Star Kunlun U21
  • Russkie Vityazi Podolsk U21
  • Sarmaty Orenburg U21
  • Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21
  • SKA-Varyagi U21
  • Snezhnye Barsy Astana U21
  • Sputnik Almetievsk U21
  • Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
  • Taifun Primorsky Krai U21
  • Tolpar Ufa U21
  • Tyumen Legion U21
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
27.03.2019 15:00 Mamonty Yugry...  Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5:1 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
25.03.2019 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 2:1 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21  Mamonty Yugry...výhra
24.03.2019 08:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 1:2 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21  Mamonty Yugry...prehra
21.03.2019 15:00 Mamonty Yugry...  Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1:0 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
20.03.2019 15:00 Mamonty Yugry...  Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 2:4 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
13.03.2019 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 3:2pp Stalnye Lisy Magnitogorsk U21  Stalnye Lisy Magnitogorsk...výhra
10.03.2019 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk...  Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 5:6 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
09.03.2019 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk...  Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2:5 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
03.03.2019 08:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 2:0 Tyumen Legion U21  Tyumen Legion U21výhra
02.03.2019 08:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 3:1 Tyumen Legion U21  Tyumen Legion U21výhra
27.02.2019 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 0:2 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21  Mamonty Yugry...prehra
26.02.2019 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 2:4 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21  Mamonty Yugry...prehra
20.02.2019 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 2:3 Belye Medvedi Chelyabinsk U21  Belye Medvedi Chelyabinsk...prehra
19.02.2019 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 2:4 Belye Medvedi Chelyabinsk U21  Belye Medvedi Chelyabinsk...prehra
13.02.2019 09:00 Tolpar Ufa U21  Tolpar Ufa U21 4:5 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
12.02.2019 13:00 Tolpar Ufa U21  Tolpar Ufa U21 4:3 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
09.02.2019 09:00 Avto Yekaterinburg U21  Avto Yekaterinburg U21 1:4 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
08.02.2019 14:30 Avto Yekaterinburg U21  Avto Yekaterinburg U21 2:1 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
01.02.2019 12:30 Kuznetskie Medvedi U21  Kuznetskie Medvedi U21 5:6pp Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
31.01.2019 07:00 Kuznetskie Medvedi U21  Kuznetskie Medvedi U21 0:10 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
28.01.2019 12:30 Sibirskie Snaypery...  Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 1:4 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
27.01.2019 07:00 Sibirskie Snaypery...  Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0:5 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
21.01.2019 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 2:1pp Ladia Tolyatti U21  Ladia Tolyatti U21výhra
20.01.2019 08:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 6:7sn Ladia Tolyatti U21  Ladia Tolyatti U21prehra
17.01.2019 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 2:3 Irbis Kazan U21  Irbis Kazan U21prehra
16.01.2019 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 4:2 Irbis Kazan U21  Irbis Kazan U21výhra
08.01.2019 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk...  Belye Medvedi Chelyabinsk U21 5:4pp Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
07.01.2019 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk...  Belye Medvedi Chelyabinsk U21 7:1 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
30.12.2018 08:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 3:2 Reaktor Nizhnekamsk U21  Reaktor Nizhnekamsk U21výhra
29.12.2018 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 5:2 Reaktor Nizhnekamsk U21  Reaktor Nizhnekamsk U21výhra
26.12.2018 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 4:2 Sputnik Almetievsk U21  Sputnik Almetievsk U21výhra
25.12.2018 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 2:3sn Sputnik Almetievsk U21  Sputnik Almetievsk U21prehra
20.12.2018 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 1:2sn Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21  Sibirskie Snaypery...prehra
19.12.2018 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 5:1 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21  Sibirskie Snaypery...výhra
15.12.2018 08:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 3:4 Kuznetskie Medvedi U21  Kuznetskie Medvedi U21prehra
14.12.2018 08:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 5:2 Kuznetskie Medvedi U21  Kuznetskie Medvedi U21výhra
11.12.2018 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 4:0 Sarmaty Orenburg U21  Sarmaty Orenburg U21výhra
10.12.2018 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 2:1 Sarmaty Orenburg U21  Sarmaty Orenburg U21výhra
07.12.2018 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 2:1 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21  Stalnye Lisy Magnitogorsk...výhra
06.12.2018 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 4:3 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21  Stalnye Lisy Magnitogorsk...výhra
01.12.2018 13:00 Tyumen Legion U21  Tyumen Legion U21 3:4pp Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
30.11.2018 15:00 Tyumen Legion U21  Tyumen Legion U21 3:2sn Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
27.11.2018 15:00 Mamonty Yugry...  Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1:0sn Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
26.11.2018 15:00 Mamonty Yugry...  Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 2:1 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
21.11.2018 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 1:5 Tolpar Ufa U21  Tolpar Ufa U21prehra
20.11.2018 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 2:1 Tolpar Ufa U21  Tolpar Ufa U21výhra
17.11.2018 08:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 2:4 Avto Yekaterinburg U21  Avto Yekaterinburg U21prehra
16.11.2018 12:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 1:2 Avto Yekaterinburg U21  Avto Yekaterinburg U21prehra
03.11.2018 12:00 Altay Barnaul U21  Altay Barnaul U21 1:2sn Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
02.11.2018 08:00 Altay Barnaul U21  Altay Barnaul U21 4:1 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
31.10.2018 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21  Snezhnye Barsy Astana U21 2:1 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
29.10.2018 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21  Snezhnye Barsy Astana U21 2:5 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
24.10.2018 12:00 Ladia Tolyatti U21  Ladia Tolyatti U21 2:3 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
23.10.2018 11:00 Ladia Tolyatti U21  Ladia Tolyatti U21 4:1 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
20.10.2018 12:00 Irbis Kazan U21  Irbis Kazan U21 1:3 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
19.10.2018 16:00 Irbis Kazan U21  Irbis Kazan U21 3:1 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
12.10.2018 13:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 5:0 Altay Barnaul U21  Altay Barnaul U21výhra
11.10.2018 13:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 5:3 Altay Barnaul U21  Altay Barnaul U21výhra
08.10.2018 13:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 2:3pp Snezhnye Barsy Astana U21  Snezhnye Barsy Astana U21prehra
07.10.2018 09:00 Omskye Yastreby  Omskye Yastreby 6:4 Snezhnye Barsy Astana U21  Snezhnye Barsy Astana U21výhra
30.09.2018 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21  Reaktor Nizhnekamsk U21 3:4pp Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
29.09.2018 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21  Reaktor Nizhnekamsk U21 2:1 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
26.09.2018 16:00 Sputnik Almetievsk U21  Sputnik Almetievsk U21 1:2 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
25.09.2018 16:00 Sputnik Almetievsk U21  Sputnik Almetievsk U21 3:6 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
10.09.2018 12:00 Sarmaty Orenburg U21  Sarmaty Orenburg U21 2:4 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyvýhra
09.09.2018 14:00 Sarmaty Orenburg U21  Sarmaty Orenburg U21 3:2sn Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
06.09.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk...  Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4:1 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
05.09.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk...  Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4:1 Omskye Yastreby  Omskye Yastrebyprehra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
281.0 ms