• Admiral Vladivostok
  • Barys Astana
  • Čeljabinsk
  • Čerepovec
  • Chabarovsk Amur
  • CSKA Moskva
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Minsk
  • Dynamo Moskva
  • Jaroslavl
  • Jekatěrinburg
  • Jokerit Helsinki
  • Kazaň
  • Magnitogorsk
  • Nižněkamsk
  • Nižnyj Novgorod
  • Novosibirsk
  • Omsk
  • Petrohrad
  • Red Star Kunlun
  • Sochi
  • Spartak Moskva
  • Ufa
  • Vitiaz Chekhov
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
Dátum
19.09.2019 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Magnitogorsk  Magnitogorsk 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Ufa  Ufa 16:00 Omsk  Omsk
Kazaň  Kazaň 18:30 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 18:30 Petrohrad  Petrohrad
Sochi  Sochi 18:30 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
CSKA Moskva  CSKA Moskva 18:30 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
20.09.2019 Novosibirsk  Novosibirsk 14:30 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Barys Astana  Barys Astana 15:30 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Jaroslavl  Jaroslavl 18:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
21.09.2019 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 13:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Ufa  Ufa 13:30 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Magnitogorsk  Magnitogorsk 14:00 Kazaň  Kazaň
Sochi  Sochi 16:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Čerepovec  Čerepovec 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:10 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:30 Dinamo Riga  Dinamo Riga
22.09.2019 Omsk  Omsk 16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Petrohrad  Petrohrad 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
23.09.2019 Novosibirsk  Novosibirsk 14:30 Kazaň  Kazaň
Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Čerepovec  Čerepovec 18:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Jaroslavl  Jaroslavl 18:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Petrohrad  Petrohrad 18:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva
24.09.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 11:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 18:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Spartak Moskva  Spartak Moskva 18:30 Ufa  Ufa
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 18:30 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
25.09.2019 Magnitogorsk  Magnitogorsk 16:00 Barys Astana  Barys Astana
Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Kazaň  Kazaň
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Jaroslavl  Jaroslavl 18:30 Dinamo Riga  Dinamo Riga
26.09.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 11:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Nižněkamsk  Nižněkamsk 18:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Čerepovec  Čerepovec 18:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Spartak Moskva  Spartak Moskva 18:30 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Sochi  Sochi 18:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Petrohrad  Petrohrad 18:30 Ufa  Ufa
27.09.2019 Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Barys Astana  Barys Astana
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 18:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva
28.09.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 09:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 15:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Petrohrad  Petrohrad 16:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Čerepovec  Čerepovec 16:00 Ufa  Ufa
Omsk  Omsk 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Nižněkamsk  Nižněkamsk 16:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Kazaň  Kazaň 16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
29.09.2019 Čeljabinsk  Čeljabinsk 14:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 16:30 Sochi  Sochi
30.09.2019 Barys Astana  Barys Astana 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Omsk  Omsk 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Kazaň  Kazaň 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
01.10.2019 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Ufa  Ufa 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Sochi  Sochi
02.10.2019 Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Omsk  Omsk
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Kazaň  Kazaň 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
03.10.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
04.10.2019 Ufa  Ufa 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Sochi  Sochi 17:00 Omsk  Omsk
05.10.2019 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 09:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Novosibirsk  Novosibirsk 12:30 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Magnitogorsk  Magnitogorsk 14:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 14:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Petrohrad  Petrohrad 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
06.10.2019 Barys Astana  Barys Astana 13:00 Čerepovec  Čerepovec
Sochi  Sochi 16:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Jaroslavl  Jaroslavl 16:00 Omsk  Omsk
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:10 Kazaň  Kazaň
07.10.2019 Ufa  Ufa 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
08.10.2019 Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Kazaň  Kazaň
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Sochi  Sochi
09.10.2019 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Ufa  Ufa 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
10.10.2019 Omsk  Omsk 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Sochi  Sochi
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
11.10.2019 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Kazaň  Kazaň 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Ufa  Ufa
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Barys Astana  Barys Astana
12.10.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Omsk  Omsk 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
13.10.2019 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Sochi  Sochi 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Ufa  Ufa
14.10.2019 Barys Astana  Barys Astana 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Kazaň  Kazaň 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
15.10.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Omsk  Omsk 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Ufa  Ufa
16.10.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Sochi  Sochi 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
17.10.2019 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Kazaň  Kazaň 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
18.10.2019 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Omsk  Omsk
Sochi  Sochi 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
19.10.2019 CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Ufa  Ufa 17:00 Kazaň  Kazaň
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
20.10.2019 Barys Astana  Barys Astana 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Omsk  Omsk
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
21.10.2019 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Kazaň  Kazaň
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Sochi  Sochi
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
22.10.2019 Ufa  Ufa 17:00 Omsk  Omsk
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
23.10.2019 Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Kazaň  Kazaň
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Sochi  Sochi
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
24.10.2019 Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Ufa  Ufa 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
25.10.2019 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Sochi  Sochi
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Omsk  Omsk 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
26.10.2019 Čerepovec  Čerepovec 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Kazaň  Kazaň 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
27.10.2019 Omsk  Omsk 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Ufa  Ufa
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
28.10.2019 Kazaň  Kazaň 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Petrohrad  Petrohrad
29.10.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Sochi  Sochi 17:00 Ufa  Ufa
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Omsk  Omsk
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
30.10.2019 Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Kazaň  Kazaň 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Petrohrad  Petrohrad
31.10.2019 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Ufa  Ufa
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
01.11.2019 Sochi  Sochi 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Omsk  Omsk 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
02.11.2019 Barys Astana  Barys Astana 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Kazaň  Kazaň
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
03.11.2019 Čeljabinsk  Čeljabinsk 12:30 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Magnitogorsk  Magnitogorsk 12:30 Novosibirsk  Novosibirsk
Ufa  Ufa 12:30 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Sochi  Sochi 15:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Petrohrad  Petrohrad 15:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Omsk  Omsk 15:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
04.11.2019 Čerepovec  Čerepovec 17:00 Kazaň  Kazaň
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
12.11.2019 CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Ufa  Ufa
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Kazaň  Kazaň 17:00 Omsk  Omsk
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Barys Astana  Barys Astana
13.11.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Sochi  Sochi
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
14.11.2019 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Ufa  Ufa
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Omsk  Omsk
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Kazaň  Kazaň 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
15.11.2019 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Sochi  Sochi
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
16.11.2019 Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Ufa  Ufa
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Omsk  Omsk
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
17.11.2019 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Sochi  Sochi
18.11.2019 CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Omsk  Omsk 17:00 Ufa  Ufa
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
19.11.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
20.11.2019 Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Kazaň  Kazaň
Ufa  Ufa 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Sochi  Sochi 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
21.11.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Omsk  Omsk 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
22.11.2019 Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Sochi  Sochi 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Kazaň  Kazaň
Ufa  Ufa 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
23.11.2019 Omsk  Omsk 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
24.11.2019 Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Sochi  Sochi 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Ufa  Ufa 17:00 Kazaň  Kazaň
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
25.11.2019 Omsk  Omsk 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
26.11.2019 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
27.11.2019 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Sochi  Sochi
Kazaň  Kazaň 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
28.11.2019 Čerepovec  Čerepovec 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Omsk  Omsk
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Ufa  Ufa
29.11.2019 Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Kazaň  Kazaň 17:00 Sochi  Sochi
30.11.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Omsk  Omsk
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Ufa  Ufa
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Petrohrad  Petrohrad
01.12.2019 Čerepovec  Čerepovec 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Sochi  Sochi
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Kazaň  Kazaň 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
02.12.2019 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Omsk  Omsk
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Ufa  Ufa 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Petrohrad  Petrohrad
03.12.2019 Ufa  Ufa 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Sochi  Sochi 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
04.12.2019 Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Čerepovec  Čerepovec
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Omsk  Omsk
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Kazaň  Kazaň
05.12.2019 Ufa  Ufa 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Sochi  Sochi 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
06.12.2019 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Kazaň  Kazaň
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
07.12.2019 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Sochi  Sochi 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
08.12.2019 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Omsk  Omsk 17:00 Kazaň  Kazaň
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Ufa  Ufa
09.12.2019 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Omsk  Omsk 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
17.12.2019 Petrohrad  Petrohrad 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Ufa  Ufa 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
18.12.2019 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Sochi  Sochi
19.12.2019 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Petrohrad  Petrohrad 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Kazaň  Kazaň 17:00 Ufa  Ufa
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Omsk  Omsk 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
20.12.2019 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Sochi  Sochi
21.12.2019 Kazaň  Kazaň 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Omsk  Omsk 17:00 Ufa  Ufa
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
22.12.2019 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Sochi  Sochi
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Barys Astana  Barys Astana
23.12.2019 Čerepovec  Čerepovec 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Ufa  Ufa 17:00 Kazaň  Kazaň
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
24.12.2019 CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
25.12.2019 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Kazaň  Kazaň
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Sochi  Sochi
Omsk  Omsk 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
26.12.2019 Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
27.12.2019 Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
28.12.2019 CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Kazaň  Kazaň 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Omsk  Omsk
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Sochi  Sochi 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
29.12.2019 Čerepovec  Čerepovec 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Sochi  Sochi 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
30.12.2019 Barys Astana  Barys Astana 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Omsk  Omsk
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
03.01.2020 Omsk  Omsk 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
04.01.2020 Sochi  Sochi 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Barys Astana  Barys Astana
05.01.2020 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Kazaň  Kazaň 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
06.01.2020 Ufa  Ufa 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Omsk  Omsk 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
07.01.2020 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Sochi  Sochi 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Kazaň  Kazaň 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
08.01.2020 Ufa  Ufa 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Čerepovec  Čerepovec
09.01.2020 Kazaň  Kazaň 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
10.01.2020 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Sochi  Sochi 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Ufa  Ufa 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
11.01.2020 Barys Astana  Barys Astana 17:00 Omsk  Omsk
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Čerepovec  Čerepovec
12.01.2020 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Sochi  Sochi
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Kazaň  Kazaň
Ufa  Ufa 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
13.01.2020 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Omsk  Omsk
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
14.01.2020 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Kazaň  Kazaň
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Sochi  Sochi
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Ufa  Ufa
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
15.01.2020 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Omsk  Omsk
16.01.2020 Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Sochi  Sochi
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Kazaň  Kazaň
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Omsk  Omsk
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Ufa  Ufa
21.01.2020 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Kazaň  Kazaň
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Sochi  Sochi
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Barys Astana  Barys Astana
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Omsk  Omsk
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Ufa  Ufa 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
22.01.2020 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
23.01.2020 Kazaň  Kazaň 17:00 Ufa  Ufa
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Omsk  Omsk 17:00 Sochi  Sochi
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
24.01.2020 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
25.01.2020 Ufa  Ufa 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Kazaň  Kazaň
26.01.2020 CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Omsk  Omsk 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
27.01.2020 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Kazaň  Kazaň
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Sochi  Sochi 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
28.01.2020 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Ufa  Ufa
Omsk  Omsk 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
29.01.2020 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Kazaň  Kazaň
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Ufa  Ufa
30.01.2020 Barys Astana  Barys Astana 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Omsk  Omsk
Sochi  Sochi 17:00 Čerepovec  Čerepovec
31.01.2020 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Ufa  Ufa
01.02.2020 Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Omsk  Omsk
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Kazaň  Kazaň 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Sochi  Sochi 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
02.02.2020 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Ufa  Ufa
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
03.02.2020 Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Omsk  Omsk
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Kazaň  Kazaň 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
11.02.2020 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Sochi  Sochi
Omsk  Omsk 17:00 Kazaň  Kazaň
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Ufa  Ufa 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
13.02.2020 Ufa  Ufa 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Sochi  Sochi
Omsk  Omsk 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Kazaň  Kazaň
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
15.02.2020 Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Kazaň  Kazaň 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Ufa  Ufa 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Barys Astana  Barys Astana 17:00 Sochi  Sochi
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Čerepovec  Čerepovec
17.02.2020 Petrohrad  Petrohrad 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Čerepovec  Čerepovec
Ufa  Ufa 17:00 Sochi  Sochi
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
18.02.2020 Barys Astana  Barys Astana 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Kazaň  Kazaň 17:00 Omsk  Omsk
Jaroslavl  Jaroslavl 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
19.02.2020 Čerepovec  Čerepovec 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
20.02.2020 Sochi  Sochi 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Kazaň  Kazaň
Petrohrad  Petrohrad 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
21.02.2020 Barys Astana  Barys Astana 17:00 Ufa  Ufa
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
22.02.2020 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Sochi  Sochi 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
23.02.2020 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Kazaň  Kazaň 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Omsk  Omsk 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Magnitogorsk  Magnitogorsk 17:00 Ufa  Ufa
24.02.2020 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
25.02.2020 Čerepovec  Čerepovec 17:00 Sochi  Sochi
Kazaň  Kazaň 17:00 Ufa  Ufa
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Omsk  Omsk 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
26.02.2020 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Barys Astana  Barys Astana
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
27.02.2020 Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Kazaň  Kazaň 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Omsk  Omsk 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Sochi  Sochi
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
260.3 ms