Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Zloděj v kabině. Hráči extraligového klubu byli okradeni

Zápas Olomouce s Litvínovem © google.com

Ke kuriózní události došlo na olomouckém hokejovém stadionu, kde došlo k okradení hráčů hostujícího celku během utkání. Poškozeni byli hráči i realizační tým Litvínova, kterým se během zápasu ztratila z uzamčené šatny hotovost.

V úterý večer vyhráli hokejisté Litvínova v Olomouci nad tamními Kohouty 2:1, jenže radost jim zkazila kuriózní událost, ke které mělo dojít přímo během duelu.

Během zastávky na čerpací stanici při cestě autobusem do Litvínova zjistili zaměstnanci klubu, že jim v peněžence chybí hotovost. Okradeni byli hokejisté i členové realizačního týmu.

Ztratily se jen peníze, doklady ne

"Stalo se to. Domluvili jsme se, že více celou záležitost nebudeme komentovat, abychom ji dále nevířili," uvedl v interview pro sport.cz generální manažer Vervy Pavel Hynek.


Hráči Litvínova byli v Olomouci okradeni.

"Bohužel jsme po cestě autobusem píchli. Zabralo to tak patnáct minut, než to řidiči opravili. Pak jsme zastavili na benzínce. Někteří hráči šli platit a všimli si, že v peněženkách nemají hotovost," popisoval obránce Litvínova Patrik Demel, jak ke zjištění došlo.

Zloděj se do šatny dostal pootevřeným oknem

"Naštěstí se nic jiného neztratilo. U některých to bohužel byly vyšší částky, ale můžeme být rádi, že nám nezvali osobní věci," doplnil dále informace Demel.

Podle zatím nepotvrzených informací se lupič do uzamčené šatny dostal oknem, které mohl nechat pootevřené například někdo z litvínovských hráčů. Okno nejevilo známky poškození.


Celou záležitost prošetřuje policie.

Olomoucký klub se zatím ke krádeži nevyjádřil

Poté, co litvínovský celek zjistil, k čemu došlo, kontaktovalo jeho vedení ihned svůj olomoucký protějšek. Na zimní stadion Mory posléze dorazili policisté, aby záležitost prošetřili.

"Jsem na cestě z Prahy z jednání a podrobnosti o tom nemám. Určitě se proto k tomu nebudu vyjadřovat," komentoval událost generální manažer Hanáků Erik Fürst.

Zdroj: hokejportal.cz, sport.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

VÝSLEDKY

TABULKA

Znojmo bralo na tripu čtyři body. Zdolalo Dornbirn a trápilo Salzburg

Ďáblové pokračují v dobré přípavě, Predators opět vítězní

Hertl dotáhl Sharks k první výhře, Jurčo pálil za Oilers

Další vítězný zářez pro Znojmo. S prázdnou si počínal také Villach

140.0 ms