Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Zachovi to zase střílí. Dvěma body zařídil výhru New Jersey

Pavel Zacha v zápase proti Buffalu © The Buffalo News

Zacha v nočním zápase proti Buffalu vstřelil svůj 12. gól a v závěru základní části ukazuje, že umí být produktivním hráčem. Jeho bodová šňůra aktuálně čítá čtyři zápasy, během nichž dokázal český mladík nasbírat pět bodů. A vy se nyní můžete v článku podívat na tu branku, kterou vstřelil po více než měsíčním půstu.

Do Pavla Zachy každý vkládal velké naděje. Mluvilo se o něm jako o produktivním hráči, který s přehledem zvládne i hru dozadu a pořádně prožene Jakuba Voráčka, který byl do té doby nejvýše drafrovaným Čechem posledních let. A to se také stalo. Zachu si vybralo New Jersey v prvním kole jako celkově šestého hráče a očekávalo od něj do budoucna velké věci.

V porovnání s Nico Hishierem, který byl sice draftovaný z první pozice, ale až o dva roky později, naprosto propadá. Švýcarský mladíček už stihl během 146 zápasů nasbírat 97 bodů za 37 branek a 60 asistencí, zatímco Zacha ve 196 duelech nastřílel pouze 28 gólů a přidal 44 asistencí. To sice nejsou špatné statistiky, ale od šestky draftu se přece jen očekávalo trošku více.

Vedení i trenér v něm ale potenciál vidí. Poslední zápasy hraje ve velkém zápřahu, protože jeho pobyt na ledě sahá k 16 až 18,5 minutám. A rodák z Brna tuto důvěru splácí produktivitou. V posledních čtyřech zápasech totiž dokázal posbírat pět bodů a více než měsíční odmlce také konečně skóroval. A na tento gól se můžete podívat v níže přiloženém videu.

Zdroj: nhl.com
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

VÝSLEDKY

  • nenalezen žádny zápas

TABULKA

TOP 10 zákroků NHL, Lundqvist jako Hašek, Ovečkin tleskal Pricovi

TOP 10 gólů základní části NHL a mezi nimi hned dvě české parády

TOP 3 nejpodivnější (ne)góly play off NHL 2019

Oilers a dva hattricky během jednoho zápasu

108.2 ms