Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Vítkovice zajímavě posilují! Přichází mladík z Finska

Jonáš Peterka © hc-vitkovice.cz

Příchod posily z dalekého Finska hlásí Vítkovice, jedná se přitom o mladého nadějného hráče české národnosti. Ostravský celek získal do svých řad Jonáše Peterku, 22letý útočník nastupoval ve finské soutěži Mestis.

"Je to mladá krev, což je podstatné směrem k budoucnosti A-týmu Vítkovic," uvedl pro hc-vitkovice.cz nedávno dosazený hlavní trenér Ostravanů a bývalý skvělý hokejista Pavel Trnka.

"Jonáš si prošel mládežnickými reprezentacemi, ale současně už několik sezon působil i v dospělém hokeji, takže získal zkušenosti i pracovní morálku," dodal dále Trnka na Peterkovu adresu.

"Jonáš je mladý hráč z našeho moravskoslezského regionu. Má vzhledem ke svému věku stále velký potenciál, který se dá rozvíjet, ale zároveň už má dostatek zkušeností," prohlásil sportovní ředitel klubu Roman Šimíček.

Do Vítkovic přichází elitní útočník z Mestis

"Působil například v kanadské juniorce nebo především ve Finsku, kde patřil mezi top útočníky Mestis ligy," řekl někdejší český reprezentační útočník na adresu odchovance havířovského hokeje.

"Měl velký zájem o působení u nás, také proto jsme se dohodli na víceletém kontraktu," pochvaloval si Šimíček příchod talentovaného hráče, který v sobě skrývá obrovský potenciál do budoucna.

"Je to typ hráče, který umí střílet góly, navíc je velice dobře fyzicky disponovaný, vysoký. Věříme, že se mu u nás bude dařit," přeje si Šimíček, šéf vítkovického hokejového mančaftu.

Zdroj: hokejportal.cz, hc-vitkovice.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

TABULKA

no articles
96.3 ms