Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Vítězství nad Kometou? Zlaté tři body, hlásí litvínovský sniper Abdul

Jindřich Abdul © hcltv.cz

Nejlepší střelec Litvínova Jindřich Abdul se radoval z tříbodové výhry nad Kometou Brno. Verva využila nepohody, ve které se momentálně Jihomoravané nacházejí.

Ve třetím kole Tipsport extraligy si Abdul v utkání Litvínova s Kometou připsal na své konto dva góly a pomohl svému týmu k důležité výhře nad Brňany, kteří momentálně zrovna neoplývají dobrou formou.

"Samozřejmě jsme věděli, v jaké situace se Kometa nachází. Myslím si, že každý hokejista v podobné situaci byl a každý ví, že to není jednoduché, ať už pro hráče, nebo pro trenéry. To nám dneska možná trochu pomohlo," přiznal Abdul.

Zisk méně bodů než tří by asi byl pro Litvínov ze zápasu zklamáním. "Asi ano, ale i Kometa měla spoustu šancí. Byl to vyrovnaný zápas, možná jsme si to zasloužili o maličko víc, přispělo k tomu i štěstí. Tři body bereme všemi deseti," hlásí.


Abdul v zápalu boje.

Vyjádřil se i ke svým dvěma gólům. "Jsem za to rád. V prvním případě mě krásně našel David Kaše, v tom druhém jsem přečetl jejich rozehrávku. U obou akcí jsem měl poměrně hodně času počkat a zamířit, jsem rád, že to tam padlo," liboval si Abdul.

Ondřej Kaše vypadl kvůli nemoci, a tak na ledě zbylo více času právě pro Abdula. "Tohle se těžko hodnotí, jelikož je stále teprve začátek sezony. V prvním zápase jsem měl dost vysoký ice-time, v tom druhém byl nižší, ale bylo to ovlivněné i oslabeními, kterých jsme s Plzní hráli hodně," prohlásil hokejista.

"Samozřejmě se ten prostor otevřel, když nehrál Ondra, ale uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Udělám maximum, abych si řekl o co nejvíce času na ledě," dodal aktuálně nejlepší střelec Vervy Abdul.

Zdroj: hokejportal.cz, hcltv.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

TABULKA

no articles
110.0 ms