Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Víc střílet, to je to, na čem musíme zapracovat, zní ze Sparty

Pavel Kousal © google.com

Sparta Praha zaznamenala ve třetím utkání sezony třetí výhru, z toho druhou po samostatných nájezdech. Rozhodl opět její nájezdový specialista Pavel Kousal.

"V kabině jsme si o přestávkách říkali, že nemáme moc střel, ale důležitý je, že nám tam něco spadlo. Myslím si, že na tom budeme postupně v sezoně pracovat, abychom měli víc a víc střel," uvedl po výhře nad Pardubicemi Kousal.

"Když ale dáváme góly, tak nepotřebujeme čtyřicet střel. Bylo to celkově dobrý. Pardubických fanoušků přijelo také hodně, byly slyšet oba kotle, atmosféra byla výborná, zápas byl vyhecovaný, skoro jak v playoff. Určitě super zápas," řekl pro hcsparta.cz.

Rozhovořil se o špatném vstupu do poslední třetiny a obratu Dynama. "Měli jsme vymyšlený signál, který zkusíme po buly. Bohužel jsme zkusili něco jiného, než jsme původně plánovali, a hned padl další gól. Říkali jsme si, že z toho nemůžeme nic dělat."


Pavel Kousal

A pokračoval: "Byla tam prostě jedna špatná rozehrávka, hráč šel do kličky a se štěstím se mu to vrátilo, takže skóroval do prázdné branky. Určitě nám dost pomohl neuznaný čtvrtý gól Pardubic. Řekli jsme si, že do toho šlápneme, a na konci zápasu se nám to vrátilo. Makali jsme a zasloužili si alespoň remízu."

"Určitě jsme za ty dva body hrozně rádi, ještě půl minuty před koncem třetí třetiny to vypadalo, že nebudeme mít žádný," hodnotil zisk cenných dvou bodů proti silným Pardubicím Kousal.

Ten stejně jako proti Třinci nájezdy rozhodl. Přemýšlel o stejném zakončení? "Myslím si, že to brankáři po minulém zápase v Třinci viděli, tak jsem si řekl, že zkusím něco jiného. I kdyby to bylo s větším časovým odstupem, asi bych si netroufl. Uvidím, jak to budu cítit a co zrovna za brankáře bude stát v brance. Každý má trochu jiný styl a platí na každého něco jiného," dodal Kousal.

Zdroj: hokejportal.cz, hcsparta.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

TABULKA

no articles
160.0 ms