Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

V Kometě mě baví i příprava, říká ofenzivní eso Holík

Petr Holík © hc-kometa.cz

Petr Holík si angažmá v Kometě pochvaluje. V jihomoravském celku prožil skvělý ročník a nyní přiznává, že ho baví i příprava. Holík se už hlavně nemůže dočkat nové sezóny, ve které by měl být opět stěžejní postavou Brna.

Petr Holik v minulém ročníku odehrál za Kometu v základní části 52 utkání s bilancí 55 kanadských bodů (17+38), ke kterým v play off přidal dalších 10 zápasů a devět bodů (1+8).

S tím, jak probíhala letní příprava, je spokojený. "Jsem spokojený, byla podobná, jako v loňském roce. Vesměs každý den jsme byli v posilovně, hodně jsme běhali krátké a dlouhé sprinty. Myslím, že to bylo dobré," uvedl pro hc-kometa.cz.


V dresu Komety si to Holík užívá.

27letý útočník se rád připravuje individuálně

Holík je vyznavačem individuální přípravy. "Celý život trénuju ve skupince, ale individuální příprava je podle mě lepší. Tady mi to ale také vyhovuje, byli jsme rozdělení do skupinek po čtyřech a každý cvičí něco jiného. Každý dělá to, co potřebuje," nechal se slyšet.

Trenéři to podle něj dělají v Kometě pestré. "Důležité bylo, že jsem nebyl zraněný a celou přípravu udělal bez větších problémů. A je to také o tom, jestli hráče příprava baví a mě tady v Kometě baví," usmíval se Holík.

S parťákem Zaťovičem se Holík potkával i v létě

V útoku elitní lajny na něj opět budou čekat Peter Mueller a Martin Zaťovič. "Zaťu jsem párkrát v létě viděl, toho jsem neztratil z dohledu. Po dovolené se budeme těšit společně na led," hlásí český reprezentant.

Vedle hokeje se rekreačně věnuje i dalším sportům. "Každou středu jsme chodili hrát florbal nebo fotbal. Byl jsem také na benefičním fotbálku, také jsem hrál tenis s Tomáše Malcem. Takže si rád zahraju cokoliv," prohlásil Holík.


Holík je oporou Komety.

Teď se Holík chystá k moři

Baví ho také například volejbal. "S tím také nemám problém. Plážový volejbal mám rád, basket jsem hrál taky. Jasné je, že nehraju pod košem, ale spíš rozehrávám a střílím. Kličky mi jdou, to jo," smál se někdejší hráč Zlína či Mladé Boleslavi.

Nyní má před sebou dovolenou, než začne příprava na ledě. "Budeme u moře, pak také pojedeme s přítelkyní na Slovensko. Vrátím se těsně před prvním tréninkem na ledě," uzavřel rozhovor Holík.

Zdroj: hokejportal.cz, hc-kometa.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

NEJČTENĚJŠÍ

7 D

48 H

24 H

TABULKA

Znojmo bralo na tripu čtyři body. Zdolalo Dornbirn a trápilo Salzburg

Ďáblové pokračují v dobré přípavě, Predators opět vítězní

Hertl dotáhl Sharks k první výhře, Jurčo pálil za Oilers

Další vítězný zářez pro Znojmo. S prázdnou si počínal také Villach

134.2 ms