Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Třinečtí Oceláří se chtějí odrazit od první výhry v sezoně

Marko Daňo © google.com

Třinec stejně jako vloni nevstoupil do nové sezony ideálně a až ve třetím kole Tipsport extraligy si na své konto připsal první vítězství. Podle Marka Daňa se od premiérových tří bodů mohou Oceláři odrazit.

Daňo proti Liberci (4:1) zaznamenal první dvě letošní branky. "Pěkná žabka od Růži (Martin Růžička - pozn. red.), ale velkou práci tam udělal Vožuch (Daniel Voženílek - pozn. red.), protože šel do branky a navázal na sebe obránce. Já se tam nějak přimotal a naštěstí mi to tam padlo. Jsem hlavně rád, že jsme konečně získali tři body a máme se od něčeho odrazit," uvedl Daňo pro hcocelari.cz.

Ten v nové sezoně obhajuje titul krále střelců. "Je to zdravá motivace. Neberu to nějak strašidelně, že jsem dva zápasy nedal gól. Dnes to vyšlo a já věřím, že když budu dělat dobré věci, budu dávat góly. Musím být v pozici před brankou, kde to sice bolí, ale já to tam mám rád a chci tam být týmu prospěšný," prohlásil.

"Chtěli jsme už samozřejmě zvítězit. Měli jsme na paměti, jak to bylo minulý rok a těžkou hlavu jsme si z toho nedělali, ale samozřejmě chceme vyhrávat co nejvíce zápasů. Po dvou prohrách jsme si v kabině jasně řekli, že to je důležitý zápas. Nastavili jsme si hlavy, šedesát minut bojovali jako jedno mužstvo a to potvrdil i výsledek," pokračoval v interview Daňo.

Sestava se pořád mění, snad už brzy budeme kompletní, věří Daňo

Liberec poměrně brzy za stavu 1:2 odvolal gólmana. "Někteří trenéři to mají v oblibě, nečekají do poslední minuty. Zkusili to po našem icingu, protože si možná mysleli, že na ledě nemáme naši bránící lajnu. Nevyšlo jim to, dali jsme gól a vítězství si pojistili," okomentoval tah Bílých Tygrů třinecký útočník.

Vyjádřil se také k tomu, že opět bylo vyloučeno až příliš hráčů Ocelářů. "Bohužel máme dost vyloučených v každém zápase, ale takhle to je nastavené a musíme se s tím popasovat. Dnes oslabení z naší strany byla výborná, zblokovali jsme spoustu střel, takhle to má vypadat," řekl Daňo.

A dodal na závěr: "Měli jsme dlouhou přípravu a zatím jsme nehráli v kompletní sestavě, pořád se to mění. Věřím, že příště už budeme všichni přirpaveni a hrát konečně v plné sestavě a že se to projeví."

Zdroj: hokejportal.cz, hcocelari.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

TABULKA

no articles
120.2 ms