Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

První výhra v extralize a hned proti mistrovi! rozplýval se mladý brankář

HC Kometa Brno © hc-kometa.cz

První extraligové vítězství má za sebou nadějný brankář. Jeho Třinec porazil mistrovskou Kometu.

Petr Kváča vychytal svému týmu vítězství, pro něj první extraligové v kariéře. "Jsem rád, že se to povedlo. Je to moje první výhra v extralize, po nějakých čtyřech zápasech," uvedl hráč.

"Na ledě jsme nechali všechno, po reprezentační pauze bylo trochu těžší se do toho dostat, s průběhem utkání to ale bylo pořád lepší. Vycházely nám věci, které jsme si řekli na trénincích. Jsem ze všeho obrovsky nadšený, je to super," byl Kváča nadšený.

Vysvětlil také, proč nechytala proti Kometě obvyklá jednička Šimon Hrubec. "Šimon odchytal to poslední utkání, pak odjel s reprezentací, a já věděl, že si dám zápas proti Kometě. Je to pro mě první extraligová výhra, navíc proti mistrovi. Jsem za to hodně rád," řekl mladý brankář.

Jak těžké to pro něj proti tak kvalitnímu soupeři bylo? "Hodně bruslili, snažili se všechno střílet do brankového prostoru. Asi věděli, že za sebou moc zápasů nemám, tak mě chtěli něčím překvapit. Oni si navíc ve střeleckých šancích ještě dokáží skvěle přihrát, to taky není pro gólmana nic jednoduchého. Za výsledek jsem šťastný," prohlásil Kváča.

Zdroj: hokej.cz, hokejportal.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

VÝSLEDKY

TABULKA

115.4 ms