Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Přestupy v 1. lize - 41. týden

Ondřej Machala © google.com

Jihlavě budou vypomáhat čtyři hráči extraligových Pardubic. Chomutov si vyřídil střídavé starty dvou hokejistů z Tipsport extraligy. Ústí přetáhlo talentovaného hráče Mladé Boleslavi, jde o odchovance Bruslařského klubu.

Jihlava získala na střídavé starty čtyři Pardubičáky

Hned čtyřem hokejistům Pardubic byla vyřízena možnost střídavých startů v prvoligové Dukle Jihlava. Jedná se o čtyři útočníky, kteří tak mohou vyztužit ofenzívu celku z Vysočiny.


Michal Pochobradský.

Jmenovitě tedy jde o Michala Macháče, Michala Pochobradského, Ondřeje Matýse a Ondřeje Machalu. Pardubičtí forwardi budou moct v první lize nabírat zápasovou praxi.

Klikorka posíli Ústí nad Labem

Z juniorky extraligové Mladé Boleslavi získalo Ústí nad Labem do svých služeb talentovaného zadáka Karla Klikorku. Jedná se o teprve 17letého hokejistu.


Talent Karel Klikorka.

Rodák z Prahy je odchovancem Letňan, za které odehrál v minulosti tři zápasy ve třetí nejvyšší soutěži. Za Ústí už dvakrát nastoupil a připsal si jednu asistenci.

Hlava na střídavé starty do Chomutova

Chomutov si vyřídil možnost střídavých startů pro Nicolase Hlavu, forwarda Karlových Varů. 25leté pravé křídlo letos za Energetiky nastoupilo ke čtyřem duelům.


Hlava již v dresu Pirátů.

Piráti mají možnost využívat jeho služeb, pokud zrovna Hlava nebude potřebný v Karlových Varech. Nicolas Hlava je navíc odchovancem chomutovského hokeje.

Na střídavé starty k Pirátům i Kurka

Rovněž Jiří Kurka se v minulých dnech stal hráčem, kterému byly vyřízeny střídavé starty v prvoligovém Chomutově, který sestoupil z extraligové tabulky.


Kurka při rozhovoru.

Zadák Mladé Boleslavi bude Pirátům vypomáhat v případě potřeby. Jedná se rovněž o 25letého hokejistu, který je odchovancem mladoboleslavského klubu.

Zdroj: hokejportal.cz, onlajny.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

VÝSLEDKY

TABULKA

Znojmo bralo na tripu čtyři body. Zdolalo Dornbirn a trápilo Salzburg

Ďáblové pokračují v dobré přípavě, Predators opět vítězní

Hertl dotáhl Sharks k první výhře, Jurčo pálil za Oilers

Další vítězný zářez pro Znojmo. S prázdnou si počínal také Villach

132.1 ms