Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Přestupy v 1. lize: 30. týden

Rostislav Marosz © hcbilitygri.cz

Kladno získalo extraligou posilu, ta ale zatím bude hostovat ve Vítkovicích. Ústí hlásí příchod čtyř posil. Extraligové hráče testuje Horácká Slavia Třebíč. Obránce Havířova zvolil návrat do své vlasti.

Černý vymění Havířov za Olomouc

Tomáš Černý, který naposledy působil v prvoligovém Havířově, kde hostoval z Vítkovic, odchází do olomoucké Mory. Prozatím půjde o zkoušku.


Černý je kmenovým hráčem Vítkovic.

22letý zadák je odchovancem Slezanu Opava, v uplynulém ročníku vedle Havířova hostoval také v Porubě. Za Vítkovice nastoupil ke 13 zápasům.

Kladno posílil Marosz

Extraligovou posilu hlásí Kladno, které sestoupilo do druhé nejvyšší soutěže. Za Rytíře bude nově nastupovat forward Rostislav Marosz z Liberce. Ale stane se tak až po novém roce, do té doby bude Marosz hostovat ve Vítkovicích.


Marosz bude nejprve hostovat ve Vítkovicích.

29letý třinecký rodák a odchovanec v nedávno skončené sezoně odehrál za Bílé Tygry 51 utkání, ve kterých získal 27 kanadských bodů (6+21).

Ústí nad Labem získalo čtyři hráče z Mladé Boleslavi

Hned čtveřice hokejistů míří z Mladé Boleslavi na hostování k ústeckým Lvům. Jedná se o jednu posilu do brankoviště a tři do útočných řad Ústí nad Labem.


Maršoun, jedna z posil Ústí n/L.

Jmenovitě pak jde o gólmana Radka Haase a trio útočníků, kterými jsou Petr Maršoun, Jan Grim a Vladislav Houška. Všechny si Mladá Boleslav může v případě potřeby stáhnout zpět.

Třebíč přivítala na zkoušku hráče Olomouce

Dva hokejisty z extraligové Olomouce zkouší Horácká Slavia Třebíč. Jedná se o dva forwardy a jsou to Josef Podlaha a spolu s ním i Matěj Kořenek.


Podlaha už dres Třebíče oblékal.

20letý Podlaha to v Horácké Slavii už dobře zná, hostoval tam totiž v uplynulé sezoně. Pro stejně starého Kořenka půjde o první působení mimo Olomouc.

Havířovský Malina odešel do Žiliny

Slovenský bek Lubomír Malina se vrátil do své vlasti a nově bude oblékat dres Žiliny. 28letý hráč tak v Havířově vydržel pouze jednu sezonu.


Malina se po roce rozloučil s Havířovem.

Předtím strávil Malina tři ročníky v Přerově, jinak hrál vždy na Slovensku, a to po většinu času za rodný Poprad. Vyzkoušel si také angažmá ve Spišské Nové Vsi a Prešově.

Zdroj: hokejportal.cz, onlajny.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

TABULKA

Znojmo bralo na tripu čtyři body. Zdolalo Dornbirn a trápilo Salzburg

Ďáblové pokračují v dobré přípavě, Predators opět vítězní

Hertl dotáhl Sharks k první výhře, Jurčo pálil za Oilers

Další vítězný zářez pro Znojmo. S prázdnou si počínal také Villach

139.9 ms