Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Prázdniny s Kometou: Co si klub přichystal pro fanoušky?

Kometa myslí na fanoušky i o prázdninách © hc-kometa.cz

Vždy po konci sezóny se hráči těší na zasloužené volno. Jenže hlad fanouška po svém klubu není menší ani o prázdninách. Proto mnohé kluby během parných letních dnů nabízí svým příznivcům různé akce a program. Jako například Kometa Brno.

Golf pro dobrou věc

Již šestý ročník golfového turnaje s charitativním podtextem uspořádala Kometa společně se svými partnery na konci května. Ti byli společně s hráči rozděleni do 18 flightů, tedy skupin po maximálně čtyřech hráčích. Celý výtěžek z akce putoval na Nadační fond Kometa, který dlouhodobě pomáhá dětem s poruchou autistického spektra.

Turnaj vyhrál tým Starobrno, jehož kapitánem byl obránce Jan Štencel.


Kdo třídí pomáhá

Další akcí byl EKO Den s Kometou. Brněnský klub se tak svým vlivem snaží vést děti k péči o přírodu a životní prostředí. Proto se ve středu 12. června v lesích okolí Deblína hemžilo téměř 1000 dětí a zábavnou formou se dozvídaly o třídění odpadu. Za doprovodu pracovníků Lesů města Brno také uklidily les a vysbíraly 1200 kilogramů odpadů.

„Odpad třídíme jak v kabině, tak doma. Když můžu udělat pár kroků k popelnici s odpadem, je to lepší, než vše házet do směsného odpadu. Jsou to základní věci, kterými člověk může přispět k tomu, aby životní prostředí bylo čistší. Myslím, že by to měl dělat každý," uvedl pro klubový web Martin Zaťovič.

Mimo úklid a kvíz si děti užily doprovodný program. Nejlepší sběrače a nejbystřejší hlavy Kometa ocenila dárky.


Dovolená s Kometou

Letní soutěž Komety je velmi zajímavá a velmi jednoduchá. Stačí jen, aby se každý fanda Brna na dovolené vyfotil s nějakým předmětem svého klubu, fotku odeslal na příslušné místo a už jen doufal že zrovna jeho snímek bude ten nejlepší. Výherce se může těšit na dres a DVD s dokumentem a Kometě. Soutěž trvá od 28. června až do 15. září, takže času je pořád dost.

Podrobné informace k soutěži má Kometa na svých webových stránkách.


Léto s Kometou

První část programu Léta s Kometou sice už proběhla na konci července, ale i tento a příští týden si Kometa připravila pro své fandy doprovodný program.

V pondělí 12. srpna na koupališti Riviéra byl dvouhodinový program pro děti. V pátek 16. srpna na hradě Špilberk proběhl doprovodný program s autogramiádou vybraných hráčů a ve večerních hodinách hráči Brna slavnostně otevřeli letní kino v Žabovřeskách a návštěvníci si domů mohli odnést kartičku s podpisem některého s hráčů.

Poslední oznámenou aktivitou Komety s fanoušky je příští týden ve středu 21. srpna od 14:00 do 16:00 hodin program s hráči v Aqualandu Moravia. Kteří hráči se na akci objeví zatím není jasné, ale jako na všech akcích bude možné vyhrát vstupenky na zápasy Komety a další ceny.

Zdroj: hokejportal.cz, hc-kometa.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

VÝSLEDKY

  • nenalezen žádny zápas

TABULKA

Znojmo bralo na tripu čtyři body. Zdolalo Dornbirn a trápilo Salzburg

Ďáblové pokračují v dobré přípavě, Predators opět vítězní

Hertl dotáhl Sharks k první výhře, Jurčo pálil za Oilers

Další vítězný zářez pro Znojmo. S prázdnou si počínal také Villach

95.3 ms