Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Prázdniny se Spartou

Sparta baví fanoušky i mimo led © hcsparta.cz

Sparťané svůj konec v play-off nesli velmi těžko a všechny to mrzelo. Mimo posílení kádru a tvrdou letní přípravu začala již zjara Sparta vnadit své fandy na novou sezónu. V článku se dozvíte o cenách permanentek, náboru mladých hokejistů nebo o nadcházející autogramiádě.

Zmražené permanentky a jarní výprodej

Již za 14 dní od jarního vyřazení z předkola play-off začala Sparta své fanoušky postupně rozveselovat. Ceny permanentních vstupenek totiž pražský klub nechal na stejných cenách.

Navíc pro věrné, kteří minulou sezónu vlastnili permanentky i na play-off, je k mání 10% sleva na nákup permanentky nové, jako kompenzace ze strany klubu za neúspěch ve vyřazovacích bojích.

Déle se také fandové mohli vybavit fanouškovskými předměty, které byly na jaře za zlomek ceny. Sparťanský e-shop i kamenná prodejna zlevnili 181 položek. Trička začínala na 199 korunách za kus, mikina na 349 korunách a další předměty, jako čepice nebo hrnečky, byly také za babku.


Pomoc během

Charitativní akcí ve čtvrtek 20. června ukázal jediný pražský klub v nejvyšší hokejové soutěži dobré srdce. Projektem Sparťanská pětka Sparta získávala finanční prostředky pro hendikepovaného Dominika Bohuňovského, ten je velkým fanouškem klubu. Mimo běhu na pět kilometrů závodily také školy, a to v běhu na tři kilometry.

Druhý ročník závodu začínal a končil u Tipsport areny. Pro Dominika se Spartě a jejím partnerům podařilo vybrat 133 250 Kč. To hendikepovanému fandovi umožní si pořídit nový elektrický vozík.

Závodníci si také užili doprovodný program a mohli získat podpisy hráčů během autogramiády.


Mládí vpřed!

Na 9. června si Sparta pro své nejmenší fanoušky připravila den otevřených dveří. Děti si mohly prohlédnout trénink všeobecné sportovní průpravy pod vedením trenérů HC Sparta Praha. Cvičení se účastnili někteří hráči Sparty a maskot Sparťák. Po tréninku si zájemci prohlédli šatny a mohli si také odnést podpisy přítomných hráčů Sparty.

O měsíc později pořádala Sparta už 13. ročník letní hokejové školy, která se uskutečnila v Litoměřicích. Týdenní pobyt začal 13. a končil 19. července. Letní hokejová škola byla určena pro hráče ročníku 2002 a mladší.

Během 24 tréninkových jednotek rovnoměrně rozdělených mezi led a „sucho" se mladí hokejisté mohli zdokonalovat v bruslení nebo střelbě. Dále byly připraveny zvláštní tréninky pro obránce, útočníky a gólmany. Na vše dohlíželi trenéři Sparty a hráči A-týmu zde byli jako rádci a motivátoři.Sparta láká děti do svého dresu. Během září probíhají nábory a další dny otevřených dveří. Sparta nabízí program, který rodičům mladých hokejistů nepřidělá vrásky na čele kvůli cenám hokejového vybavení. Další informace o náborech na webu Sparty.

Do Harfy pro podpisy

Tři dny před začátkem extraligy má Sparta na programu autogramiádu. Již v pondělí 9. září od 18:00 do 19:30 hodin v Galerii Harfa se každý sparťan může setkat s hráči a přijít si pro jejich autogram nebo fotku.


Zdroj: hokejportal.cz, hcsparta.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

TABULKA

Znojmo bralo na tripu čtyři body. Zdolalo Dornbirn a trápilo Salzburg

Ďáblové pokračují v dobré přípavě, Predators opět vítězní

Hertl dotáhl Sharks k první výhře, Jurčo pálil za Oilers

Další vítězný zářez pro Znojmo. S prázdnou si počínal také Villach

250.7 ms