Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Na svůj první zápas budu vzpomínat rád, hlásí talent Třince

Michal Ramik © hcocelari.cz

17letý talentovaný klenot Ocelářů Třinec se rozvykládal o tom, jak prožil svůj premiérový start za extraligový celek. Pro Michala Ramika šlo o obrovský zážitek, na který má jen ty nejlepší vzpomínky. Když byl povolán do A-mužstva, byl tehdy trochu v šoku.

Michal Ramik si v 17 letech před necelým měsícem odbyl debut v dresu prvního mužstva Ocelářů Třinec. Utkání v něm zanechalo veliký dojem a odnesl si z něj velké zážitky.

"Zavolal mi pan Kameš, že se mám v úterý připojit k týmu a já jsem pak jako první volal rodičům," popisoval událost mladý forward Ocelářů.

Nervozita z něj po příchodu na led opadla

V kabině juniorky mu nikdo nezáviděl. "Kluci mě vzali v pohodě a v juniorce jsem se nesetkal s nikým, kdo by mi to nepřál," usmíval se Ramik.


Ramik je juniorským reprezentantem.

Jak na tom byl před duelem s nervozitou? "Trošku nervózní jsem byl, ale když jsem vstoupil na led, nervozita ze mě pak úplně spadla," oddechl si Ramik.

Ramik si chválil spolupráci s útočníky

"Vím, že náš klub má vždycky nejvyšší ambice a na zápas jsem se moc těšil. Trenéři chtěli, ať hodně bruslím a hraju aktivně, a jsem moc rád, že jsem dostal tolik prostoru na ledě," pochvaloval si třinecký šikula.

V útoku nastoupil s Jonášem Peterkem a Adamem Raškou. "Oba jsou to výborní hokejisté a mají více zkušeností, hrálo se mi s nimi dobře. Doufám, že i oni byli spokojeni se mnou," prohlásil Ramik.


V Třinci s ním do budoucna počítají.

Nedokážu vybrat jeden moment, rozplýval se Ramik

Své premiérové utkání si náležitě užil. "Zápas mi ukázal, jak důležité je být pořád v pohybu a dodržovat taktiku, protože každou chybu umí v mužském hokeji protihráči potrestat. A to bych si chtěl přenést i do dalších zápasů," přeje si nadějný hokejista.

A na jaký moment bude nejvíce vzpomínat? "Nedokážu vybrat jeden moment, budu rád vzpomínat na celé utkání. Hlavně na to, že to bylo derby a skončilo vítězně," radoval se z výhry Ramik.

Zdroj: hokejportal.cz, hcocelari.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

TABULKA

Znojmo bralo na tripu čtyři body. Zdolalo Dornbirn a trápilo Salzburg

Ďáblové pokračují v dobré přípavě, Predators opět vítězní

Hertl dotáhl Sharks k první výhře, Jurčo pálil za Oilers

Další vítězný zářez pro Znojmo. S prázdnou si počínal také Villach

117.6 ms