Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Na pokutu běsnícího trenéra se složili fanoušci. Jste neskuteční, vzkázal jim

Hlavní trenér Znojma Miroslav Fryčer © HokejPortal.cz/Petra Šnajderová

Hlavního trenéra hokejistů Znojma překvapila sbírka fanoušků.

Trenér Fryčer převzal sbírku fanouškůNa startu osmé sezóny v mezinárodní EBEL se Orlům ze Znojma nedařilo a trápili se na samotném dnu tabulky. Postupem času se ale tým vedený zkušeným koučem Miroslavem Fryčerem vydrápal do bojů o elitní šestku, tedy přímý postup do play-off. Znojmo provedlo několik změn na všech postech a především útok dokáže soupeře patřičně potrápit, o čemž se přesvědčila i Vídeň nebo Klagenfurt, kteří schytali od Jihomoravanů vysoké debakly. Někdy zase Znojmo zbytečně rozdává body a v poslední době především na domácím ledě, kde již čtyři zápasy Orli čekají na vítězství. Zápasy přitom mají stejný průběh, kdy soupeř Orlům odskočí na vyšší počet branek, přičemž Znojmo se dokáže dostat zpět do zápasu, jenže hrubé chyby nakonec znamenají další branky v síti znojemských brankářů a osm duelů před koncem základní části mají Znojemští na šesté místo ztrátu sedm bodů.

Čtyřzápasové domácí čekání na vítězství začalo zápasem s Villachem (18. 12. – 2:4), kde byl duel výrazně ovlivněn spornými výroky rozhodčích, což nenechalo v klidu znojemského kouče Fryčera. Ten nejprve vhodil na led láhev a poté vstoupil sám na led, následoval trest do konce utkání, trest čtyři zápasy zákazu vstupu na střídačku a pokutu 1000 euro. Právě na tuto pokutu se fanoušci Znojma rozhodli složit a vybrali 21354 korun. Šek s touto částkou předalo vedení fanklubu trenéru Fryčerovi na nedělním domácím utkání s Vídní. „Chtěl bych všem fanouškům strašně moc poděkovat za tu sumu, co jste se složili. Byl to pro mě šok, když mi to přišli říct. Příjemný a úžasný gesto, kterýho si nesmírně vážím a vždycky budu, to jsem nečekal. Musím se jen omluvit, že jsem tu sumu předal dál, podle mého však na dobrou věc. Já se až styděl, když jsem to slyšel, že jste se na mě složili. Nikdy vám to nezapomenu. Jste fantastičtí. Jen mě mrzí, že jsme doma zase nevyhráli. Od úterka bychom měli být kompletní a snad se to změní. Ještě jednou moc děkuji a nesmírně si toho vážím. Neskutečný!," nechal se slyšet Fryčer.

Znojmo trénovalo v úterý už i s dlouhodobě zraněnými Petrem Mrázkem a Davidem Bartošem. Na závěr základní části tak bude kompletní a boj o přímý postup do play-off nekončí, v pátek míří Orli na led Villachu a v neděli se na znojemském ledě představí úřadující mistr z Bolzana.

Zdroj: hokejportal.cz, facebook fanclubu Orlů Znojmo
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

VÝSLEDKY

TABULKA

145.3 ms