Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Můžeme tady udělat velký úspěch, říká posila Slavie ze Sparty

Tomáš Šmerha © google.com

Tomáš Šmerha je tak trochu hokejovou raritou. Vychovala ho Slavia, pak šel do Sparty a nyní bude hostem ve Slavii. Stejně jako v uplynulém ročníku, kdy posbíral nejvíc kanadských bodů z celého týmu Slavie Praha. V nové sezoně navíc očekává, že by se slávistům mohlo dařit.

V uplynulé sezoně byl Tomáš Šmerha nejproduktivnějším hráčem pražské Slavie, práva na něj však vlastní konkurenční Sparta. Ta jej i v novém ročníku posíla do Slavie.

"Už před sezonou jsme byli domluvení se Spartou, že kdybych byl málo vytížený nebo vůbec nehrál, má pro mě Slavia přednost před vším," uvedl hokejista pro hc-slavia.cz.

Po marodce se do toho Šmerha teprve dostává

"V létě jsem dlouho marodil, takže jsem rád, že se do toho můžu zase dostat ve známém prostředí. Slavii budu vždycky chtít pomoci radši než jiným týmům, takže jsem rád, že tu můžu být," nechal se slyšet Šmerha.


Šmerha vloni ve Slavii válel.

Za Slavii už po vynucené zdravotní pauze naskočil k přípravným utkáním. "Ještě to není úplně ono. Právě proto, že jsem dlouho marodil, se musím teprve dostat do zápasového tempa. Ale myslím, že to bude jen lepší," věří slávistický odchovanec.

Je rád hlavně za výbornou partu

Ve Slavii si to pochvaluje. "Je tady super parta. Sešli se skvělí útočníci i obránci. Kluci, co tu dřív nehráli, hrají výborně. A myslím, že když všechno dopilujeme a sejde se to, tak se tady může udělat velký úspěch," prohlásil Šmerha.

Pozitivní podle něj je, že navzdory omezením smí duely navštěvovat i fanoušci. "Samozřejmě jsme moc rádi, že fanoušci dorazili. Obzvlášť v této době a při takových opatřeních," řekl útočník.

Šmerha je vděčný za účast fanoušků

"Určitě je to lepší než bez nich. Skvěle nás podporovali a nezapomněli ani na závěrečnou děkovačku. Bylo to skvělé," pochvaloval si Šmerha.

Nyní Slavii čeká zápas s Táborem. "Každý match je pro nás důležitý. Určitě by pro nás bylo dobré, kdybychom šli do sezony se závěrečnou výhrou," ví 22letý hráč.

"Můžeme si to splnit teď v Táboře. I když bych ten tým vůbec nepodceňoval. Oni určitě budou nepříjemní, budou si na nás chtít vyšlápnout a jít do jejich sezony také s výhrou, takže nás nic jednoduchého nečeká. Ale uděláme vše pro to, abychom vyhráli a šli do sezony s výhrou a pozitivně naladěni," dodal Šmerha.

Zdroj: hokejportal.cz, hc-slavia.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

NEJČTENĚJŠÍ

7 D

48 H

24 H

VÝSLEDKY

  • nenalezen žádny zápas

TABULKA

Znojmo bralo na tripu čtyři body. Zdolalo Dornbirn a trápilo Salzburg

Ďáblové pokračují v dobré přípavě, Predators opět vítězní

Hertl dotáhl Sharks k první výhře, Jurčo pálil za Oilers

Další vítězný zářez pro Znojmo. S prázdnou si počínal také Villach

263.0 ms