Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Motor má nového kouče, Prospala vystřídal jiný slavný exhokejista

Václav Prospal © google.com

Na lavičce extraligových Českých Budějovic skončil někdejší vynikající útočník a český reprezentant Václav Prospal. Jihočeský celek za něj již má náhradu, stane se jí další bývalý exhokejista, který si rovněž udělal jméno i v NHL.

Po odchodu Václava Prospala se novým trenérem českobudějovického Motoru stal Jaroslav Modrý, asistenty mu budou dělat Patrik Martinec s Romanem Fouskem.

Modrý, jenž má na kontě 725 duelů v NHL, začínal s trénováním mládeže v zámoří, postupně se dostal až na pozici asistenta trenéra farmářského celku Los Angeles Kings, kterým je Ontario Reign v AHL.

Motor ohlásil výměnu legend

"Motor představuje nový trenérský tým! Vedoucím sportovního úseku a hlavím trenérem se stává Jaroslav Modrý, po boku bude mít Patrika Martince a Romana Fouska. Hodně štěstí, pánové trenéři!" stojí na Twitteru Jihočechů.


Modrý na tréninku Motoru.

"Jsem moc rád, že jsme do sportovního úseku dokázali přilákat takové osobnosti českého hokeje, jako jsou Jaroslav Modrý a Patrik Martinec," uvedl pro hcmotor.cz generální manažer klubu Stanislav Bednařík.

Nové posily? Gulaš a spol.

"Modrý i Martinec byli vynikající hráči a mají už i velké trenérské zkušenosti z celého světa, ale i z extraligy, čehož chceme určitě v co největší míře využít," pokračoval Bednařík.

České Budějovice mají velké plány. Proslýchá se, že chtějí přivést zvučné posily zejména do útoku. Zájem mají o taková jména, jako jsou Milan Gulaš, Tomáš Mertl nebo Lukáš Pech.


Modrý v NHL hrával za L.A. Kings.

České Budějovice chtějí v příští sezoně zatopit favoritům

"Veškeré kroky, které jsme učinili ohledně skladby kádru pro následující sezonu, už jsme koordinovali s novým sportovním úsekem," podotkl generální manažer Motoru.

"Věříme, že pro všechny fanoušky budou trenéři i hráči, které do Motoru přivedeme, důkazem, že následující sezonu bereme velmi vážně a chceme prožít mnohem lepší ročník, než byl ten uplynulý," dodal Bednařík.

Zdroj: hokejportal.cz, sport.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

VÝSLEDKY

TABULKA

Znojmo bralo na tripu čtyři body. Zdolalo Dornbirn a trápilo Salzburg

Ďáblové pokračují v dobré přípavě, Predators opět vítězní

Hertl dotáhl Sharks k první výhře, Jurčo pálil za Oilers

Další vítězný zářez pro Znojmo. S prázdnou si počínal také Villach

189.4 ms