Jandačův tým končí: Magnitogorsk srazil na kolena gól v prodloužení

Bývalému trenérovi národního týmu přibyly další vrásky na čele. Metallurgu vystavila stopku už v prvním kole Ufa. Magnitogorsk se sice dostal v první zápase do vedení, ve zbytku série ale dokázal uhrát jen jeden bod a se skóre 4:2 se s letošní vyřazovací částí musí rozloučit.

V Rusku už před playoff mluvili o tom, že Josef Jandač během své kariéry sice řadu týmů přivedl až na vrchol, ale jen během základní části. To jsme ostatně mohli vidět ve Spartě, posléze v národním mužstvu a nyní i v Magnitogorsku, který si po třetím místě a zisku 82 bodů musí balit svých pět švestek už v prvním kole.

V šestém utkání se o to postaral Jonas Kempainen, který ve dvanácté minutě prvního prodloužení zasunul puk za záda bezmocného Vasilije Košečkina. Josef Jandač a jeho tým si tak musí na další triumf počkat nejméně další sezónu.