Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Hokejová válka na Slovensku: Fanoušci Slovanu vyhlásili klubu bojkot!

Slovan Bratislava © hcslovan.sk

Hokejová válka ve Slovanu pokračuje, fanoušci klubu vyhlásili bojkot a Slovan svolal mimořádnou tiskovou konferenci.

Hokejová válka na Slovensku: Fanoušci Slovanu vyhlásili klubu bojkot!

Hokejový Slovan je opět v problémech, tentokrát ale bojuje i se svými vlastními fanoušky. Napjatá situace vyústila už v odstoupení generálního manažera klubu Patrika Zimana i otevřenou rekaci bratislavského fanklubu. „Všechno zlé je k něčemu dobré. Věřím, že moje mise ve Slovanu přinesla prvky, které v budoucnu pomůžou fungovat na zdravějších principech. Děkuju za příležitost pracovat pro nejlepší sportovní značku na Slovensku a přeju všem fanouškům, ať to zklamání co nejdřív vystřídá radost," řekl loučící se GM.

Všechno zapříčinilo neodvolání sportovního manažera Oldřicha Štefla, které Ziman požadoval. Nyní vyhlásili otevřený bojkot i fanoušci Slovanu, kteří stejně jako Ziman žádají Šteflovo odvolání.

Slovan tak svolal na středeční odpoledne mimořádnou tiskovou konferenci, na které by se měl k nynější situaci vyjádřit.

Reakce fanklubu Slovanu Bratislava na momentální situaci:
„Dnešní datum se hlubokými písmeny zapíše do historie. Bohužel negativně. Zapíše se jako pohřeb milovaného klubu! Trend, který je nastolený už několik let, pokračuje. Víme, že ten, který náš klub stále sráží na kolena a úplné dno, zůstává. Na úkor člověka, který dělal pro klub a náš fanoušky i nemožné – Patrika Zimana. Fuj! My jako fanklub se už odmítáme dívat a zúčastňovat špinavostí, které se páchají na hráčích, zaměstnancích a také na samotném Zimanovi. Proto už nyní vyhlašujeme totální bojkot, dokud tam bude sedět Štefl.

Vždy jsme byli s klubem, ale byl klub někdy s námi? Zjevně ne. Hanba, hnus, frustrace, dokonce až tragédie. Už brzy vás budeme informovat o datu valného shromáždění, kde projednáme další kroky. Už stačilo, máme toho dost. Náš čas, láska a peníze investované do Slovanu jsou asi vedení ukradené. Co dáš, to dostaneš. My jsme dávali a nedostávali.

Buď Štefl, a nebo my! Nebo ať si platí komparz, ale asi nemají z čeho. Nesmíme dovolit, abychom skončili jako Vsetín, my jsme Slovan a toto nedovolíme! Fanklub Verní Slovanu proto vyhlašuje, že neakceptujeme setrvání Štefla v klubu a na základě toho fandit nebudeme ani teď, ani potom, dokud ten (nevíme ani, jak ho nazvat) neodejde!"

Zdroj: hokejportal.cz, hokej.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

VÝSLEDKY

TABULKA

141.5 ms