Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Extraligová posila Kladna si nové angažmá užívá

Lukáš Doudera © rytirikladno.cz

Lukáš Doudera formou střídavých startů přešel z Litvínova do Kladna a zatím je se svou volbou spokojený. U Rytířů hraje a může nabrat zápasovou praxi. Navíc si konečně zahrál za první tým klubu, který ho pro hokej vychoval.

Doudera se pro Kladno rozhodl, aby nabral potřebnou herní praxi, protože v extraligovém Litvínově by tolik prostoru na ledě nedostal. K tomu je prvoligový klub ideální.

I když se jedná o kladenského odchovance, za A-tým Rytířů ještě donedávna nikdy nehrál. "I když jsem z Kladna, nikdy jsem nebyl v kabině áčka, až teď. Je to paráda," pochvaloval si.

Doudera se do Kladna těšil

Z Litvínova přichází k Rytířů s jasným cílem. Chce odehrát co nejvíce utkání. "V Litvínově jsem teď na pozici sedmého beka, takže nehraji," prohlásil Doudera.


Doudera je kmenovým hráčem Litvínova.

Nabídka z Kladna ho velice potěšila. "Jsem moc rád, že nabídka z Kladna přišla, že o mě měl tým zájem, protože dostanu více prostoru na ledě," liboval si.

S bratrem se o novém angažmá bavil

"Doufám, že si zahraji co nejvíce," přeje si Doudera. Zatím to vypadá, že by v Kladně mohl patřit mezi důležité obránce a získat tak cenné zkušenosti ze zápasů.

Jeho bratr Milan Doudera hraje v extralize za Třinec. "S bráchou jsme se o mém působení na Kladně bavili a shodli jsme se na tom, že je to dobrá příležitost," prozradil mladší z bratrů.

Douderovi se shodli na tom, že Lukáš musí co nejvíc hrát

"Řekl mi, že musím hlavně hrát, to je teď pro mě klíčové," shodl se Doudera se svým starším a prozatím také úspěšnějším sourozencem, který nastupuje i za reprezentaci.

"Dlouho jsem nehrál, takže prvního zápasu v dresu Kladna jsem se nemohl dočkat," uzavřel Lukáš Doudera. Pokud jeho výkony budou dobré, může se začít více prosazovat i v Litvínově.

Zdroj: hokejportal.cz, onlajny.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

TABULKA

Znojmo bralo na tripu čtyři body. Zdolalo Dornbirn a trápilo Salzburg

Ďáblové pokračují v dobré přípavě, Predators opět vítězní

Hertl dotáhl Sharks k první výhře, Jurčo pálil za Oilers

Další vítězný zářez pro Znojmo. S prázdnou si počínal také Villach

128.4 ms