Ďáblové pokračují v dobré přípavě, Predators opět vítězní

Devils vyhráli s čistým kontem © NHL.com

New Jersey Devils se utkali s Blue Jackets a udrželi proti překvapení minulého ročníku čisté konto. Ani v souboji Hurricanes a Predators mnoho branek nepadlo, Nashville dokázal svého soupeře porazit až v prodloužení, Maple Leafs vyloupili Detroit. Kings ukončili přípravu výhrou.

Schneider podržel svůj tým

Americký brankář Cory Schneider vychytal v zápase proti Carolině nulu po tom, co čelil 32 střelám na branku a v posledním utkání Devils v přípravě dovedl svůj tým k výhře 2:0.

V 9. minutě první a třetí třetiny se prosadili Taylor Hall a Travis Zajac. Hall se přidal ke svému brankáři a předvedl kvalitní výkon se svým 1+1.

Cory Schneider

Nashville udeřil v prodloužení

Dlouho čekali diváci v PNC Arena na gól. Dočkali se ho 19 sekund po začátku druhé třetiny, když se prosadil zkušený Jordan Staal.

Hurricanes nedokázali využít ani jednu ze svých 4 přesilovek ve druhé třetině, přesto si vedení udrželi až do třetiny poslední. V té se však prosadil Richard a v prodloužení převrátil zápas na stranu hostí Johansen. I Predators tak ukončili přípravu vítězně.

Nashville Predators

Javorové listy podržel v nájezdech Woll

Skóre otevřel v 5. minutě první části ránou z otočky Yevgeni Svechnikov. Jonathan Bernier se v první třetině v brance Devils nenudil a připsal si 16 zákroků.

Druhou dvacetiminutovku ovládli hosté v poměru 2:1 a do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu. V 52. minutě se prosadil Hudson Elynuik a vypadalo to, že Red Wings se již do zápasu nevrátí. Dvě minuty před koncem ale vyrovnali a došlo až na nájezdy. V těch se hráči v červeném ani jednou netrefili a prohráli tak 3:4 (Zadina odehrál 19:26).

Blues ukončili sérii porážek

Po dvou prohrách se hráči St. Louis Blues utkali na domácím ledě proti Capitals. 17 tisíc lidí sledovalo tento zápas a obzvláště ve druhé třetině se nenudili.

Blues totiž otočili ve druhé třetině třemi góly nepříznivý stav ve svůj prospěch a vedení si udrželi až do konce utkání a vyhráli rozdílem jedné branky 4:3.

Králové přehráli Rytíře

Oba týmy se představili v silných sestavách, obzvlášť pro Kings byl zápas důležitý, jelikož šlo pro ně o poslední přípravu před sezonou NHL.

Ve dvanácté minutě zvyšoval pro hosty už na 2:0 z přesilovky Alex Iafallo. Další branka padla až ve třetí části hry, kdy dvěma rychlými góly Golden Knights vyrovnali. Nakonec však Kings zvítězili po gólu Kyla Clifforda 3:2.

Zdroj: hokejportal.cz