Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Cítím se tu skvěle, libuje si nová posila pražské Sparty

Petr Hauser © hcsparta.cz

Jednou z nových tváří ve Spartě Praha je před startem dalšího ročníku nadějný útočník Petr Hauser. Teprve 16letý supertalent si zatím své nové angažmá pochvaluje. V kabině se prý cítí skvěle.

Sparta přetáhla Hausera konkurenční Plzni, za kterou hráč poslední sezony nastupoval. Přesun do sparťanského mančaftu vnímá mladý forward jako novou výzvu.

"Poznal jsem tu spoustu nových kluků, všichni si mezi sebou perfektně rozumíme. Cítím se tu opravdu skvěle. Věřím, že v sezoně vytvoříme super partu a bude se nám dařit," uvedl hokejista.

Sparťanské podmínky byly bezkonkurenční

Ten by měl nastupovat zatím za juniorku Sparty. "Vždycky jsem si přál, abych jednou hrál hokej a zároveň bydlel na stadionu. Jsem moc rád, že se mi to nyní konečně splnilo," usmíval se Hauser.


Hauser v dresu Plzně.

Do klubu jej nalákaly podmínky ve Spartě. "Nejvíce mě zaujaly podmínky, které mi Sparta nabídla. Hned po svém příchodu jsem zjistil, že klub má kvalitní zázemí. My hráči tu máme špičkové podmínky pro tréninky i regeneraci," pochvaloval si.

Hauser už potřeboval změnit prostředí

"Sám jsem na sobě cítil, že už potřebuji změnu. V Plzni jsem hrál od svých čtyř let, což je už opravdu dlouhá doba. Když přišla nabídka ze Sparty, rozhodl jsem si ji využít. Chci se znovu posunout dál," uvedl Hauser.

O přestupu se radil zejména se svým agentem. "Řešil jsem to se svým agentem Martinem Podlešákem, se kterým jsme všechno probírali. Nakonec vše dobře dopadlo. Jsem rád, že můžu obléci dres Sparty a pomoct ji v těžkých zápasech během sezony," prohlásil hráč.


Hauser se těší na sparťanské fans.

Do Sparty jde i kvůli fanouškovské základně

Moc dlouho se rozhodovat nemusel. "Nabídka mi od začátku přišla velmi zajímavá a velice mě oslovila. Za své rozhodnutí jsem rád. Plusem je také to, že Spartě fandí opravdu hodně lidí," řekl Hauser.

"I to byl právě jeden z důvodů, proč jsem nakonec kývl na nabídku Sparty. Sparťanští fanoušci jsou skvělí, věřím, že se třeba někdy v sezoně přijdou na nás podívat. Budeme jedině rádi," dodal útočník pražského klubu.

Zdroj: hokejportal.cz, hcsparta.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

VÝSLEDKY

TABULKA

Znojmo bralo na tripu čtyři body. Zdolalo Dornbirn a trápilo Salzburg

Ďáblové pokračují v dobré přípavě, Predators opět vítězní

Hertl dotáhl Sharks k první výhře, Jurčo pálil za Oilers

Další vítězný zářez pro Znojmo. S prázdnou si počínal také Villach

122.6 ms