Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Česko čeká outsider z Rakouska, Rusové narazí na Švýcarsko

Česko se utká s Rakouskem © iihf.com

Český tým vyzve Rakušany, kteří na šampionátu ještě nedokázali bodovat. Šlágrem dne duel Ruska se Švýcarskem. USA se utkají s Německem, které se pokusí odklepat po debaklu 1:8. Finsko v roli jasného favorita narazí na Francii.

Německo - USA

Němci se budou snažit oklepat z debaklu 1:8, který jim uštědřila Kanada. Do té doby přitom naši východní sousedé byli suverénní a vyhráli všechna čtyři utkání, včetně toho se Slovenskem.

Američané se po úvodní překvapivé prohře s domácím výběrem Slovenska zvedli a ostatní zápasy dokázali vyhrát, když porazili i Finy. Spojené státy budou v utkání jasným favoritem.


Američany čeká houževnaté Německo.

Kurzy u sázkové kanceláře Tipsport: 14.10 - 8.18 - 1.18
Start zápasu: 16:15

Rakousko - Česko

Rakušané si v tabulce skupiny B na své konto zatím nepřipsali ani jediný bod. A proti českému týmu to budou mít velmi těžké, sázkové kanceláře jim dávají pramalou šanci na bodový zisk.

Čechy bude po Itálii čekat další hokejový trpaslík, jehož porážka bude nutností. Tým trenéra Miloše Říhy zatím vyhrál ve všech duelech kromě jednoho - s Ruskem.


Češi budou usilovat o pátou výhru.

Kurzy: 55.00 - 35.00 - 1.02
Start zápasu: 16:15

Francie - Finsko

Francouzi zatím na letošním turnaji nic moc nepředvádějí, doposud získali pouze jeden bod za remízu s Dánskem (po nájezdech následně prohráli). Budou v úloze outsidera, který může jen překvapit.

Finsko má na kontě skalp Kanady i Slovenska, v základní hrací době zatím neprohrálo - jen v prodloužení s USA. Suomi budou opět spoléhat na svou mladou ofenzivní sílu v čele s hráčem jménem Kakko Kaapo.


Finové zatím podávají skvělé výkony.

Kurzy: 38.00 - 14.60 - 1.07
Start zápasu: 20:15

Švýcarsko - Rusko

Švýcaři jsou letos opět černým koněm turnaje. Se všemi papírově slabšími soupeři si dokázali poradit, nad jejich síly zatím bylo jen Švédsko. Potrápit by měli i Rusy.

Rusko je podle očekávání suverénem mistrovství světa, sborná jako jediná ještě neztratila ani bod a má skvělé skóre 26:3. V minulém zápase však Rusy potrápilo Lotyšsko, a tak se očekává, že i Švýcarsko by mohlo být důstojným protivníkem.


Ruská mašina si vyšlápne na Švýcarsko.

Kurzy: 6.19 - 5.33 - 1.44
Start zápasu: 20:15

Zdroj: hokejportal.cz, iihf.com
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

VÝSLEDKY

TABULKA

Nedaří se ani bez Jandače: Mega šanci Magnitogorsku zhatil zákrok snů

Nejlepší 3 góly 4. kola CHL: Tiki-taka Färjestadu, Kofroňova paráda a milimetrová...

Jako při kulečníku: Vlastní branka SKA padla po čtyřech kuriózních odrazech

Ostuda pro mistra: V KHL viděli gólovou ránu z obranného pásma

105.3 ms