Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Bude to těžké, ale nic nevzdáváme, uvádí nejlepší střelec Jihomoravanů

Útočník Orlů Marek Kalus v retro dresu © HokejPortal.cz/Michal Křepela

Znojemský útočník patří mezi hvězdy ligy.

Útočník Orlů straší obrany soupeřů

Posledních šest zápasů čeká na hráče Znojma do konce základní části a ztráta na elitní šestku a přímý postup do play-off narostla na šest bodů. „Teď už bude hodně těžké. Ale zkusíme to ještě nějak ubojovat. Když to nevyjde, tak se musíme zaměřit alespoň na to, abychom skončili sedmí a potom se do play-off dostali z nadstavby. Ale samozřejmě ještě nic nezahazujeme," prozradil střelec Orlů Marek Kalus.

Ten patří se svými 25 trefami mezi nejlepší střelce celé soutěže. „Statistiky sleduji, ale snažím se to nějak nevnímat. Když to člověk vnímá, tak může dělat co chce, snažit se o gól a stejně mu to tam nepadne. Takže si myslím, že je nejlepší, když to člověk nevnímá a hraje nejlépe jak může. Sice se snažím, ale v neděli tam byly z mé strany individuální chyby. Docela jsem ztrácel puky, takže se svým výkonem nejsem nějak extra spokojený. Je to sice pěkné, že dávám góly, ale když nevyhrajeme, tak je to k ničemu. Hokej je kolektivní hra a hraje se na vítězství," přidal.

Doma se Orlům ale nedařilo ani v neděli a popáté za sebou prohráli. „Do každého zápasu vstupujeme stejně. Jestli hrajeme venku nebo doma si myslím, že je jedno. Jestli to je fakt nějaká karma? Nevím. Fakt netuším, čím to je. Zbývá nám šest zápasů do konce, takže to teď už bude hodně těžké," burcuje pětadvacetiletý útočník.

Zdroj: hokejportal.cz, hcorli.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
527.5 ms