errr 3 Česko program | HokejPortal.cz
  • České Budějovice
  • Hradec Králové
  • Karlovy Vary
  • Kladno
  • Kometa Brno
  • Liberec
  • Litvínov
  • Mladá Boleslav
  • Olomouc
  • Pardubice
  • Plzeň
  • Sparta Praha
  • Třinec
  • Vítkovice
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
Dátum
01.03.2022 Magnitogorsk  Magnitogorsk 15:00 Barys Astana  Barys Astana
Čeljabinsk  Čeljabinsk 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Brest  Brest 17:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:30 Jaroslavl  Jaroslavl
Považská Bystrica  Považská Bystrica 18:00 Bratislava HC B  Bratislava HC B
Trnava  Trnava 18:00 Žiar nad Hronom  Žiar nad Hronom
Lulea HF  Lulea HF 19:00 Djurgarden IF  Djurgarden IF
Malmo IF  Malmo IF 19:00 Timra IK  Timra IK
Oskarshamn  Oskarshamn 19:00 Leksand IF  Leksand IF
Rogle BK  Rogle BK 19:00 Tappara Tampere  Tappara Tampere
Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 19:00 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK
Fribourg  Fribourg 19:45 Zug  Zug
Ambri Piota  Ambri Piota 19:45 Servette GE  Servette GE
Rapperswill  Rapperswill 19:45 SC Curych  SC Curych
Lausanne  Lausanne 19:45 Langnau  Langnau
Bern  Bern 19:45 Biel Bienne EHC  Biel Bienne EHC
Lugano  Lugano 19:45 Ajoie  Ajoie
Fife  Fife 20:45 Sheffield  Sheffield
02.03.2022 Ufa  Ufa 15:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 17:00 Novopolock  Novopolock
Petrohrad  Petrohrad 17:30 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Trnava  Trnava 17:30 Žiar nad Hronom  Žiar nad Hronom
Kazaň  Kazaň 17:30 Omsk  Omsk
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:30 Čerepovec  Čerepovec
Považská Bystrica  Považská Bystrica 18:00 Bratislava HC B  Bratislava HC B
Klagenfurt  Klagenfurt 19:15 Bolzano  Bolzano
Znojmo  Znojmo 19:45 Graz  Graz
Davos  Davos 19:45 Biel Bienne EHC  Biel Bienne EHC
Zug  Zug 19:45 Fribourg  Fribourg
Coventry Blaze  Coventry Blaze 20:30 Nottingham  Nottingham
Fife  Fife 20:45 Sheffield  Sheffield
Fife  Fife 20:45 Nottingham  Nottingham
03.03.2022 Magnitogorsk  Magnitogorsk 15:00 Barys Astana  Barys Astana
Čeljabinsk  Čeljabinsk 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:30 Jaroslavl  Jaroslavl
Örebro HK  Örebro HK 19:00 Malmo IF  Malmo IF
Klagenfurt II  Klagenfurt II 19:00 Salzburg II  Salzburg II
Linköpings  Linköpings 19:00 Timra IK  Timra IK
Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 19:00 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC
Fassa  Fassa 19:00 Asiago  Asiago
Linz II  Linz II 19:00 CE Wien II  CE Wien II
Lulea HF  Lulea HF 19:00 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Cortina  Cortina 19:00 Jesenice  Jesenice
Merano Junior  Merano Junior 19:00 Gherdeina Selva  Gherdeina Selva
Djurgarden IF  Djurgarden IF 19:00 Farjestad  Farjestad
Vipiteno  Vipiteno 19:00 Bregenzerwald  Bregenzerwald
Oskarshamn  Oskarshamn 19:00 Rogle BK  Rogle BK
Lustenau  Lustenau 19:00 Ritten Collalbo  Ritten Collalbo
Feldkirch  Feldkirch 19:00 Zell Am See  Zell Am See
Frolunda  Frolunda 19:00 Leksand IF  Leksand IF
Lausanne  Lausanne 19:45 Lugano  Lugano
04.03.2022 Ufa  Ufa 15:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Bratislava HC B  Bratislava HC B 17:00 Považská Bystrica  Považská Bystrica
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:30 Čerepovec  Čerepovec
Petrohrad  Petrohrad 17:30 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Kazaň  Kazaň 17:30 Omsk  Omsk
Žiar nad Hronom  Žiar nad Hronom 18:00 Trnava  Trnava
Graz  Graz 19:15 Znojmo  Znojmo
Bolzano  Bolzano 19:15 Klagenfurt  Klagenfurt
Zug  Zug 19:45 Davos  Davos
Ajoie  Ajoie 19:45 Servette GE  Servette GE
Biel Bienne EHC  Biel Bienne EHC 19:45 Lausanne  Lausanne
Belfast Giants  Belfast Giants 20:00 Guildford  Guildford
05.03.2022 Barys Astana  Barys Astana 14:30 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Farjestad  Farjestad 15:15 Linköpings  Linköpings
Malmo IF  Malmo IF 15:15 Örebro HK  Örebro HK
Djurgarden IF  Djurgarden IF 15:15 Frolunda  Frolunda
Timra IK  Timra IK 15:15 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Jaroslavl  Jaroslavl 17:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:30 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 18:00 Leksand IF  Leksand IF
Oskarshamn  Oskarshamn 18:00 Lulea HF  Lulea HF
Rogle BK  Rogle BK 18:00 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK
Asiago  Asiago 19:00 Lustenau  Lustenau
Merano Junior  Merano Junior 19:00 Feldkirch  Feldkirch
Salzburg II  Salzburg II 19:00 Kitzbühel  Kitzbühel
Ritten Collalbo  Ritten Collalbo 19:00 Cortina  Cortina
CE Wien II  CE Wien II 19:00 Zell Am See  Zell Am See
Jesenice  Jesenice 19:00 Fassa  Fassa
Gherdeina Selva  Gherdeina Selva 19:00 Linz II  Linz II
Bregenzerwald  Bregenzerwald 19:30 Klagenfurt II  Klagenfurt II
Rapperswill  Rapperswill 19:45 Biel Bienne EHC  Biel Bienne EHC
Davos  Davos 19:45 Ajoie  Ajoie
Lugano  Lugano 19:45 Fribourg  Fribourg
Servette GE  Servette GE 19:45 Zug  Zug
Langnau  Langnau 19:45 SC Curych  SC Curych
Ambri Piota  Ambri Piota 19:45 Bern  Bern
Sheffield  Sheffield 20:00 Dundee  Dundee
Glasgow Clan  Glasgow Clan 20:00 Fife  Fife
Belfast Giants  Belfast Giants 20:00 Guildford  Guildford
Manchester Storm  Manchester Storm 20:00 Nottingham  Nottingham
Coventry Blaze  Coventry Blaze 20:00 Cardiff  Cardiff
06.03.2022 Novosibirsk  Novosibirsk 11:30 Ufa  Ufa
Čerepovec  Čerepovec 15:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Omsk  Omsk 15:00 Kazaň  Kazaň
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 15:10 Petrohrad  Petrohrad
Bern  Bern 15:45 Rapperswill  Rapperswill
Cardiff  Cardiff 17:00 Glasgow Clan  Glasgow Clan
Nottingham  Nottingham 17:00 Manchester Storm  Manchester Storm
Timra IK  Timra IK 18:00 Djurgarden IF  Djurgarden IF
Brynas Gavle  Brynas Gavle 18:00 Frolunda  Frolunda
Dundee  Dundee 18:00 Sheffield  Sheffield
Linköpings  Linköpings 18:00 Malmo IF  Malmo IF
Guildford  Guildford 19:00 Belfast Giants  Belfast Giants
Fife  Fife 19:00 Coventry Blaze  Coventry Blaze
07.03.2022 Barys Astana  Barys Astana 12:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Jaroslavl  Jaroslavl 15:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Nižněkamsk  Nižněkamsk 15:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Lausanne  Lausanne 19:45 Zug  Zug
08.03.2022 Novosibirsk  Novosibirsk 11:30 Ufa  Ufa
Omsk  Omsk 15:00 Kazaň  Kazaň
Čerepovec  Čerepovec 15:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 15:10 Petrohrad  Petrohrad
Humenné  Humenné 17:30 Topolčany  Topolčany
Martin  Martin 18:00 Dubnica  Dubnica
Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 19:00 Lulea HF  Lulea HF
Farjestad  Farjestad 19:00 Rogle BK  Rogle BK
Oskarshamn  Oskarshamn 19:00 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Brynas Gavle  Brynas Gavle 19:00 Oskarshamn  Oskarshamn
Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 19:00 Rogle BK  Rogle BK
Farjestad  Farjestad 19:00 Örebro HK  Örebro HK
Linköpings  Linköpings 19:00 Leksand IF  Leksand IF
Djurgarden IF  Djurgarden IF 19:00 Timra IK  Timra IK
SC Curych  SC Curych 19:45 Rapperswill  Rapperswill
Servette GE  Servette GE 19:45 Lugano  Lugano
Ambri Piota  Ambri Piota 19:45 Fribourg  Fribourg
Ajoie  Ajoie 19:45 Bern  Bern
Zug  Zug 19:45 Lausanne  Lausanne
Biel Bienne EHC  Biel Bienne EHC 19:45 Davos  Davos
09.03.2022 Humenné  Humenné 17:30 Topolčany  Topolčany
Martin  Martin 18:00 Dubnica  Dubnica
Bern  Bern 19:45 Ambri Piota  Ambri Piota
Servette GE  Servette GE 19:45 Ajoie  Ajoie
Dundee  Dundee 20:30 Cardiff  Cardiff
Coventry Blaze  Coventry Blaze 20:30 Glasgow Clan  Glasgow Clan
10.03.2022 Katowice  Katowice 18:30 Zagłębie Sosnowiec  Zagłębie Sosnowiec
Rogle BK  Rogle BK 19:00 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Lulea HF  Lulea HF 19:00 Farjestad  Farjestad
Frolunda  Frolunda 19:00 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC
Timra IK  Timra IK 19:00 Örebro HK  Örebro HK
Malmo IF  Malmo IF 19:00 Linköpings  Linköpings
Leksand IF  Leksand IF 19:00 Djurgarden IF  Djurgarden IF
Unia Osvětim  Unia Osvětim 19:00 Sanok  Sanok
11.03.2022 Jastrzebie JKH GKS  Jastrzebie JKH GKS 18:00 Toruň  Toruň
Kraków  Kraków 18:30 Tychy  Tychy
Bern  Bern 19:45 SC Curych  SC Curych
Ajoie  Ajoie 19:45 Langnau  Langnau
Lausanne  Lausanne 19:45 Fribourg  Fribourg
Ambri Piota  Ambri Piota 19:45 Biel Bienne EHC  Biel Bienne EHC
Lugano  Lugano 19:45 Rapperswill  Rapperswill
Belfast Giants  Belfast Giants 20:00 Sheffield  Sheffield
12.03.2022 Djurgarden IF  Djurgarden IF 15:15 Örebro HK  Örebro HK
Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 15:15 Lulea HF  Lulea HF
Rogle BK  Rogle BK 15:15 Frolunda  Frolunda
Brynas Gavle  Brynas Gavle 15:15 Rogle BK  Rogle BK
Leksand IF  Leksand IF 15:15 Farjestad  Farjestad
Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 15:15 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Linköpings  Linköpings 15:15 Oskarshamn  Oskarshamn
Dubnica  Dubnica 17:00 Martin  Martin
Topolčany  Topolčany 17:00 Humenné  Humenné
Frolunda  Frolunda 18:00 Malmo IF  Malmo IF
Toruň  Toruň 18:00 Jastrzebie JKH GKS  Jastrzebie JKH GKS
Langnau  Langnau 19:45 Davos  Davos
Biel Bienne EHC  Biel Bienne EHC 19:45 Zug  Zug
SC Curych  SC Curych 19:45 Lugano  Lugano
Rapperswill  Rapperswill 19:45 Ajoie  Ajoie
Fribourg  Fribourg 19:45 Ambri Piota  Ambri Piota
Servette GE  Servette GE 19:45 Lausanne  Lausanne
Coventry Blaze  Coventry Blaze 20:00 Guildford  Guildford
Glasgow Clan  Glasgow Clan 20:00 Dundee  Dundee
Manchester Storm  Manchester Storm 20:00 Fife  Fife
13.03.2022 Dubnica  Dubnica 17:00 Martin  Martin
Topolčany  Topolčany 17:00 Humenné  Humenné
Dundee  Dundee 18:00 Glasgow Clan  Glasgow Clan
Cardiff  Cardiff 19:00 Coventry Blaze  Coventry Blaze
Fife  Fife 19:00 Manchester Storm  Manchester Storm
Guildford  Guildford 19:00 Nottingham  Nottingham
14.03.2022 Bern  Bern 19:45 Lausanne  Lausanne
Langnau  Langnau 19:45 Servette GE  Servette GE
Biel Bienne EHC  Biel Bienne EHC 19:45 Lugano  Lugano
Ambri Piota  Ambri Piota 19:45 Rapperswill  Rapperswill
Zug  Zug 19:45 SC Curych  SC Curych
Davos  Davos 19:45 Fribourg  Fribourg
18.03.2022 Cardiff  Cardiff 20:30 Glasgow Clan  Glasgow Clan
Manchester Storm  Manchester Storm 20:30 Coventry Blaze  Coventry Blaze
19.03.2022 Guildford  Guildford 19:00 Glasgow Clan  Glasgow Clan
Belfast Giants  Belfast Giants 20:00 Dundee  Dundee
Nottingham  Nottingham 20:00 Sheffield  Sheffield
Fife  Fife 20:15 Cardiff  Cardiff
20.03.2022 Glasgow Clan  Glasgow Clan 17:00 Nottingham  Nottingham
Dundee  Dundee 18:00 Coventry Blaze  Coventry Blaze
Manchester Storm  Manchester Storm 18:30 Belfast Giants  Belfast Giants
02.04.2022 Coventry Blaze  Coventry Blaze 20:00 Manchester Storm  Manchester Storm
22.05.2022 Sweden  Sweden 19:20 Norway  Norway
Switzerland  Switzerland 19:20 France  France
Tampa Bay  Tampa Bay 19:37 Florida  Florida
Turkey  Turkey 19:45 Croatia  Croatia
Springfield Thunderbirds  Springfield Thunderbirds 21:05 Charlotte Checkers  Charlotte Checkers
NY Rangers  NY Rangers 21:37 Carolina  Carolina
Chicago Wolves  Chicago Wolves 22:00 Milwaukee Admirals  Milwaukee Admirals
23.05.2022 Hamilton Bulldogs (OHL)  Hamilton Bulldogs (OHL) 01:00 North Bay Battalion  North Bay Battalion
Laval Rocket  Laval Rocket 01:00 Rochester Americans  Rochester Americans
Edmonton  Edmonton 02:07 Calgary  Calgary
Kazakhstan  Kazakhstan 15:20 Italy  Italy
United States  United States 15:20 Czech Republic  Czech Republic
Canada  Canada 19:20 Denmark  Denmark
Austria  Austria 19:20 V.Británie  V.Británie
24.05.2022 Laval Rocket  Laval Rocket 01:00 Rochester Americans  Rochester Americans
Windsor Spitfires  Windsor Spitfires 01:05 Flint Firebirds  Flint Firebirds
Tampa Bay  Tampa Bay 01:05 Florida  Florida
Edmonton Oil Kings  Edmonton Oil Kings 03:00 Winnipeg Ice  Winnipeg Ice
Stockton Heat  Stockton Heat 03:30 Colorado Eagles  Colorado Eagles
St. Louis  St. Louis 03:37 Colorado  Colorado
Germany  Germany 11:20 Switzerland  Switzerland
Sweden  Sweden 11:20 Latvia  Latvia
Slovakia  Slovakia 15:20 Denmark  Denmark
United States  United States 15:20 Norway  Norway
Canada  Canada 19:20 France  France
Finland  Finland 19:20 Czech Republic  Czech Republic
25.05.2022 NY Rangers  NY Rangers 01:05 Carolina  Carolina
Stockton Heat  Stockton Heat 03:30 Colorado Eagles  Colorado Eagles
Edmonton  Edmonton 03:35 Calgary  Calgary
Seattle Thunderbirds  Seattle Thunderbirds 04:05 Kamloops Blazers  Kamloops Blazers
26.05.2022 Charlottetown Islanders  Charlottetown Islanders 00:00 Sherbrooke Phoenix  Sherbrooke Phoenix
North Bay Battalion  North Bay Battalion 01:00 Hamilton Bulldogs (OHL)  Hamilton Bulldogs (OHL)
Flint Firebirds  Flint Firebirds 01:00 Windsor Spitfires  Windsor Spitfires
Quebec Remparts  Quebec Remparts 01:00 Shawinigan Cataractes  Shawinigan Cataractes
Rochester Americans  Rochester Americans 01:05 Laval Rocket  Laval Rocket
Springfield Thunderbirds  Springfield Thunderbirds 01:05 Charlotte Checkers  Charlotte Checkers
Milwaukee Admirals  Milwaukee Admirals 02:00 Chicago Wolves  Chicago Wolves
Seattle Thunderbirds  Seattle Thunderbirds 03:00 Kamloops Blazers  Kamloops Blazers
Edmonton Oil Kings  Edmonton Oil Kings 03:00 Winnipeg Ice  Winnipeg Ice
Colorado  Colorado 03:30 St. Louis  St. Louis
27.05.2022 Charlottetown Islanders  Charlottetown Islanders 00:00 Sherbrooke Phoenix  Sherbrooke Phoenix
Quebec Remparts  Quebec Remparts 00:00 Shawinigan Cataractes  Shawinigan Cataractes
Calgary  Calgary 03:30 Edmonton  Edmonton
28.05.2022 Flint Firebirds  Flint Firebirds 01:00 Windsor Spitfires  Windsor Spitfires
North Bay Battalion  North Bay Battalion 01:00 Hamilton Bulldogs (OHL)  Hamilton Bulldogs (OHL)
Edmonton Oil Kings  Edmonton Oil Kings 03:00 Winnipeg Ice  Winnipeg Ice
Colorado Eagles  Colorado Eagles 03:05 Stockton Heat  Stockton Heat
Kamloops Blazers  Kamloops Blazers 04:00 Seattle Thunderbirds  Seattle Thunderbirds
Sydney Bears  Sydney Bears 09:00 Melbourne Ice  Melbourne Ice
29.05.2022 Charlotte Checkers  Charlotte Checkers 00:00 Springfield Thunderbirds  Springfield Thunderbirds
CBR Brave  CBR Brave 09:00 Sydney Bears  Sydney Bears
Sydney Ice Dogs  Sydney Ice Dogs 09:00 Melbourne Ice  Melbourne Ice
Shawinigan Cataractes  Shawinigan Cataractes 22:00 Quebec Remparts  Quebec Remparts
Sherbrooke Phoenix  Sherbrooke Phoenix 22:00 Charlottetown Islanders  Charlottetown Islanders
03.06.2022 Sydney Bears  Sydney Bears 11:30 Sydney Ice Dogs  Sydney Ice Dogs
04.06.2022 Sydney Ice Dogs  Sydney Ice Dogs 09:00 CBR Brave  CBR Brave
Melbourne Ice  Melbourne Ice 09:00 Melbourne Mustangs  Melbourne Mustangs
05.06.2022 Sydney Bears  Sydney Bears 09:00 CBR Brave  CBR Brave
11.06.2022 Sydney Ice Dogs  Sydney Ice Dogs 08:30 Melbourne Ice  Melbourne Ice
Newcastle North Stars  Newcastle North Stars 09:30 Melbourne Mustangs  Melbourne Mustangs
CBR Brave  CBR Brave 09:30 Sydney Bears  Sydney Bears
12.06.2022 Newcastle North Stars  Newcastle North Stars 07:30 Melbourne Ice  Melbourne Ice
Sydney Ice Dogs  Sydney Ice Dogs 08:30 Melbourne Mustangs  Melbourne Mustangs
17.06.2022 Melbourne Mustangs  Melbourne Mustangs 11:30 Melbourne Ice  Melbourne Ice
18.06.2022 Sydney Ice Dogs  Sydney Ice Dogs 08:30 Sydney Bears  Sydney Bears
Newcastle North Stars  Newcastle North Stars 09:30 CBR Brave  CBR Brave
19.06.2022 Newcastle North Stars  Newcastle North Stars 08:00 CBR Brave  CBR Brave
25.06.2022 Melbourne Ice  Melbourne Ice 09:00 Sydney Bears  Sydney Bears
26.06.2022 Melbourne Mustangs  Melbourne Mustangs 06:00 Sydney Bears  Sydney Bears
02.07.2022 Sydney Bears  Sydney Bears 08:30 Sydney Ice Dogs  Sydney Ice Dogs
Melbourne Mustangs  Melbourne Mustangs 09:00 CBR Brave  CBR Brave
Newcastle North Stars  Newcastle North Stars 09:30 Melbourne Ice  Melbourne Ice
03.07.2022 Melbourne Mustangs  Melbourne Mustangs 06:00 CBR Brave  CBR Brave
Sydney Bears  Sydney Bears 08:30 Melbourne Ice  Melbourne Ice
09.07.2022 Sydney Ice Dogs  Sydney Ice Dogs 08:30 Newcastle North Stars  Newcastle North Stars
10.07.2022 Sydney Bears  Sydney Bears 08:30 CBR Brave  CBR Brave
16.07.2022 Newcastle North Stars  Newcastle North Stars 09:30 Sydney Bears  Sydney Bears
CBR Brave  CBR Brave 09:30 Melbourne Mustangs  Melbourne Mustangs
17.07.2022 CBR Brave  CBR Brave 09:00 Melbourne Mustangs  Melbourne Mustangs
23.07.2022 Melbourne Mustangs  Melbourne Mustangs 09:00 Melbourne Ice  Melbourne Ice
CBR Brave  CBR Brave 09:30 Newcastle North Stars  Newcastle North Stars
24.07.2022 CBR Brave  CBR Brave 09:00 Newcastle North Stars  Newcastle North Stars
30.07.2022 Newcastle North Stars  Newcastle North Stars 09:30 Sydney Ice Dogs  Sydney Ice Dogs
06.08.2022 Sydney Bears  Sydney Bears 08:30 Newcastle North Stars  Newcastle North Stars
Melbourne Ice  Melbourne Ice 09:00 Sydney Ice Dogs  Sydney Ice Dogs
07.08.2022 Melbourne Mustangs  Melbourne Mustangs 06:00 Sydney Ice Dogs  Sydney Ice Dogs
13.08.2022 Sydney Bears  Sydney Bears 08:30 Melbourne Mustangs  Melbourne Mustangs
CBR Brave  CBR Brave 09:30 Sydney Ice Dogs  Sydney Ice Dogs
14.08.2022 Sydney Ice Dogs  Sydney Ice Dogs 08:30 Melbourne Mustangs  Melbourne Mustangs
19.08.2022 Sydney Ice Dogs  Sydney Ice Dogs 11:30 Sydney Bears  Sydney Bears
20.08.2022 Melbourne Ice  Melbourne Ice 09:00 Newcastle North Stars  Newcastle North Stars
21.08.2022 Melbourne Mustangs  Melbourne Mustangs 06:00 Newcastle North Stars  Newcastle North Stars
27.08.2022 Sydney Bears  Sydney Bears 08:30 Newcastle North Stars  Newcastle North Stars
Melbourne Mustangs  Melbourne Mustangs 09:00 Sydney Ice Dogs  Sydney Ice Dogs
28.08.2022 Melbourne Ice  Melbourne Ice 06:00 Sydney Ice Dogs  Sydney Ice Dogs
16.09.2022 Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Třinec  Třinec 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Liberec  Liberec
Kladno  Kladno 17:00 Pardubice  Pardubice
Litvínov  Litvínov 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Plzeň  Plzeň 17:00 Olomouc  Olomouc
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
17.09.2022 Oskarshamn  Oskarshamn 15:15 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC
Rogle BK  Rogle BK 15:15 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Frolunda  Frolunda 15:15 Timra IK  Timra IK
Farjestad  Farjestad 18:00 Leksand IF  Leksand IF
Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 18:00 Malmo IF  Malmo IF
Lulea HF  Lulea HF 18:00 HV 71  HV 71
Örebro HK  Örebro HK 18:00 Linköpings  Linköpings
18.09.2022 Pardubice  Pardubice 17:00 Třinec  Třinec
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Litvínov  Litvínov
Olomouc  Olomouc 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Liberec  Liberec 17:00 Kladno  Kladno
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Plzeň  Plzeň
20.09.2022 Linköpings  Linköpings 19:00 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK
22.09.2022 Leksand IF  Leksand IF 19:00 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK
Farjestad  Farjestad 19:00 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC
Oskarshamn  Oskarshamn 19:00 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Lulea HF  Lulea HF 19:00 Rogle BK  Rogle BK
Frolunda  Frolunda 19:00 Örebro HK  Örebro HK
Timra IK  Timra IK 19:00 Linköpings  Linköpings
Malmo IF  Malmo IF 19:00 HV 71  HV 71
23.09.2022 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Kladno  Kladno
Plzeň  Plzeň 17:00 Pardubice  Pardubice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Litvínov  Litvínov 17:00 Liberec  Liberec
Třinec  Třinec 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Olomouc  Olomouc 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
24.09.2022 Brynas Gavle  Brynas Gavle 15:15 Lulea HF  Lulea HF
Örebro HK  Örebro HK 15:15 Oskarshamn  Oskarshamn
Linköpings  Linköpings 15:15 Farjestad  Farjestad
Malmo IF  Malmo IF 15:15 Frolunda  Frolunda
Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 18:00 Timra IK  Timra IK
Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 18:00 Rogle BK  Rogle BK
25.09.2022 Liberec  Liberec 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Olomouc  Olomouc
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Plzeň  Plzeň
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Litvínov  Litvínov
Kladno  Kladno 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Třinec  Třinec
Pardubice  Pardubice 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
27.09.2022 Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Litvínov  Litvínov 17:00 Kladno  Kladno
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Olomouc  Olomouc 17:00 Pardubice  Pardubice
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Liberec  Liberec
Třinec  Třinec 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Plzeň  Plzeň 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 19:00 Farjestad  Farjestad
Brynas Gavle  Brynas Gavle 19:00 Örebro HK  Örebro HK
HV 71  HV 71 19:00 Leksand IF  Leksand IF
29.09.2022 Leksand IF  Leksand IF 19:00 Örebro HK  Örebro HK
Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 19:00 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Rogle BK  Rogle BK 19:00 Malmo IF  Malmo IF
Linköpings  Linköpings 19:00 Lulea HF  Lulea HF
Farjestad  Farjestad 19:00 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK
Timra IK  Timra IK 19:00 HV 71  HV 71
Oskarshamn  Oskarshamn 19:00 Frolunda  Frolunda
30.09.2022 Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Litvínov  Litvínov
Pardubice  Pardubice 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Liberec  Liberec 17:00 Plzeň  Plzeň
Kladno  Kladno 17:00 Třinec  Třinec
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Olomouc  Olomouc
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
01.10.2022 HV 71  HV 71 15:15 Oskarshamn  Oskarshamn
Timra IK  Timra IK 15:15 Farjestad  Farjestad
Lulea HF  Lulea HF 15:15 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC
Örebro HK  Örebro HK 18:00 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK
Rogle BK  Rogle BK 18:00 Linköpings  Linköpings
Frolunda  Frolunda 18:00 Leksand IF  Leksand IF
02.10.2022 Malmo IF  Malmo IF 15:00 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Pardubice  Pardubice 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Kladno  Kladno
Třinec  Třinec 17:00 Liberec  Liberec
Plzeň  Plzeň 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Olomouc  Olomouc 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Litvínov  Litvínov 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
06.10.2022 Farjestad  Farjestad 19:00 Rogle BK  Rogle BK
Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 19:00 Frolunda  Frolunda
Örebro HK  Örebro HK 19:00 HV 71  HV 71
Linköpings  Linköpings 19:00 Oskarshamn  Oskarshamn
Brynas Gavle  Brynas Gavle 19:00 Leksand IF  Leksand IF
Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 19:00 Timra IK  Timra IK
Malmo IF  Malmo IF 19:00 Lulea HF  Lulea HF
07.10.2022 Kladno  Kladno 17:00 Plzeň  Plzeň
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Pardubice  Pardubice
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Litvínov  Litvínov
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Třinec  Třinec
Liberec  Liberec 17:00 Olomouc  Olomouc
08.10.2022 Oskarshamn  Oskarshamn 15:15 Farjestad  Farjestad
Frolunda  Frolunda 15:15 Lulea HF  Lulea HF
Timra IK  Timra IK 15:15 Örebro HK  Örebro HK
Leksand IF  Leksand IF 15:15 Malmo IF  Malmo IF
Brynas Gavle  Brynas Gavle 18:00 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK
HV 71  HV 71 18:00 Linköpings  Linköpings
Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 18:00 Rogle BK  Rogle BK
09.10.2022 Pardubice  Pardubice 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Třinec  Třinec 17:00 Litvínov  Litvínov
Plzeň  Plzeň 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Olomouc  Olomouc 17:00 Kladno  Kladno
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Liberec  Liberec
13.10.2022 Lulea HF  Lulea HF 19:00 Farjestad  Farjestad
Leksand IF  Leksand IF 19:00 Timra IK  Timra IK
Rogle BK  Rogle BK 19:00 HV 71  HV 71
Malmo IF  Malmo IF 19:00 Oskarshamn  Oskarshamn
Linköpings  Linköpings 19:00 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC
Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 19:00 Frolunda  Frolunda
Örebro HK  Örebro HK 19:00 Brynas Gavle  Brynas Gavle
14.10.2022 Kladno  Kladno 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Třinec  Třinec 17:00 Plzeň  Plzeň
Litvínov  Litvínov 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Pardubice  Pardubice
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Olomouc  Olomouc
Liberec  Liberec 17:00 České Budějovice  České Budějovice
15.10.2022 Malmo IF  Malmo IF 15:15 Timra IK  Timra IK
Frolunda  Frolunda 15:15 Farjestad  Farjestad
Rogle BK  Rogle BK 15:15 Örebro HK  Örebro HK
HV 71  HV 71 15:15 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 18:00 Leksand IF  Leksand IF
Oskarshamn  Oskarshamn 18:00 Lulea HF  Lulea HF
16.10.2022 Plzeň  Plzeň 17:00 Litvínov  Litvínov
Olomouc  Olomouc 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Třinec  Třinec
Pardubice  Pardubice 17:00 Liberec  Liberec
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Kladno  Kladno
18.10.2022 Litvínov  Litvínov 17:00 Pardubice  Pardubice
Kladno  Kladno 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Třinec  Třinec 17:00 Olomouc  Olomouc
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Liberec  Liberec 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Plzeň  Plzeň 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Örebro HK  Örebro HK 19:00 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK
Lulea HF  Lulea HF 19:00 Linköpings  Linköpings
20.10.2022 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 19:00 Malmo IF  Malmo IF
Lulea HF  Lulea HF 19:00 Timra IK  Timra IK
HV 71  HV 71 19:00 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK
Brynas Gavle  Brynas Gavle 19:00 Linköpings  Linköpings
Örebro HK  Örebro HK 19:00 Farjestad  Farjestad
Leksand IF  Leksand IF 19:00 Oskarshamn  Oskarshamn
Frolunda  Frolunda 19:00 Rogle BK  Rogle BK
21.10.2022 Olomouc  Olomouc 17:00 Litvínov  Litvínov
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Třinec  Třinec
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Liberec  Liberec
Pardubice  Pardubice 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Plzeň  Plzeň
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Kladno  Kladno
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
22.10.2022 Malmo IF  Malmo IF 15:15 Örebro HK  Örebro HK
Brynas Gavle  Brynas Gavle 15:15 Farjestad  Farjestad
Timra IK  Timra IK 15:15 Rogle BK  Rogle BK
Linköpings  Linköpings 15:15 Frolunda  Frolunda
HV 71  HV 71 18:00 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC
Leksand IF  Leksand IF 18:00 Lulea HF  Lulea HF
Oskarshamn  Oskarshamn 18:00 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK
23.10.2022 Liberec  Liberec 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Litvínov  Litvínov
Pardubice  Pardubice 17:00 Kladno  Kladno
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Třinec  Třinec
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Olomouc  Olomouc 17:00 Plzeň  Plzeň
25.10.2022 Linköpings  Linköpings 19:00 Malmo IF  Malmo IF
Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 19:00 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC
Farjestad  Farjestad 19:00 HV 71  HV 71
Örebro HK  Örebro HK 19:00 Lulea HF  Lulea HF
Timra IK  Timra IK 19:00 Oskarshamn  Oskarshamn
Frolunda  Frolunda 19:00 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Rogle BK  Rogle BK 19:00 Leksand IF  Leksand IF
27.10.2022 Oskarshamn  Oskarshamn 19:00 Rogle BK  Rogle BK
Lulea HF  Lulea HF 19:00 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK
HV 71  HV 71 19:00 Frolunda  Frolunda
Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 19:00 Örebro HK  Örebro HK
Malmo IF  Malmo IF 19:00 Farjestad  Farjestad
Leksand IF  Leksand IF 19:00 Linköpings  Linköpings
Brynas Gavle  Brynas Gavle 19:00 Timra IK  Timra IK
28.10.2022 Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Litvínov  Litvínov 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Kladno  Kladno 17:00 Liberec  Liberec
Plzeň  Plzeň 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Olomouc  Olomouc
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Třinec  Třinec 17:00 Pardubice  Pardubice
29.10.2022 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 15:15 Brynas Gavle  Brynas Gavle
HV 71  HV 71 15:15 Lulea HF  Lulea HF
Linköpings  Linköpings 15:15 Leksand IF  Leksand IF
Frolunda  Frolunda 15:15 Malmo IF  Malmo IF
Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 18:00 Farjestad  Farjestad
Örebro HK  Örebro HK 18:00 Timra IK  Timra IK
Rogle BK  Rogle BK 18:00 Oskarshamn  Oskarshamn
30.10.2022 Pardubice  Pardubice 17:00 Plzeň  Plzeň
Liberec  Liberec 17:00 Litvínov  Litvínov
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Třinec  Třinec
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Olomouc  Olomouc
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Kladno  Kladno 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
01.11.2022 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Pardubice  Pardubice
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Liberec  Liberec
Plzeň  Plzeň 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Kladno  Kladno
Litvínov  Litvínov 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Třinec  Třinec 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Olomouc  Olomouc 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Linköpings  Linköpings 19:00 Timra IK  Timra IK
Frolunda  Frolunda 19:00 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC
03.11.2022 Malmo IF  Malmo IF 19:00 Linköpings  Linköpings
Leksand IF  Leksand IF 19:00 Rogle BK  Rogle BK
Farjestad  Farjestad 19:00 Oskarshamn  Oskarshamn
Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 19:00 Örebro HK  Örebro HK
Lulea HF  Lulea HF 19:00 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Frolunda  Frolunda 19:00 HV 71  HV 71
Timra IK  Timra IK 19:00 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC
04.11.2022 Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Třinec  Třinec
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Plzeň  Plzeň
Pardubice  Pardubice 17:00 Olomouc  Olomouc
Liberec  Liberec 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Kladno  Kladno 17:00 Litvínov  Litvínov
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
05.11.2022 Malmo IF  Malmo IF 15:15 Timra IK  Timra IK
Leksand IF  Leksand IF 15:15 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC
Brynas Gavle  Brynas Gavle 15:15 Rogle BK  Rogle BK
Lulea HF  Lulea HF 15:15 Örebro HK  Örebro HK
Frolunda  Frolunda 15:15 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK
HV 71  HV 71 18:00 Farjestad  Farjestad
Oskarshamn  Oskarshamn 18:00 Linköpings  Linköpings
06.11.2022 Litvínov  Litvínov 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Olomouc  Olomouc 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Pardubice  Pardubice
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Plzeň  Plzeň 17:00 Liberec  Liberec
Třinec  Třinec 17:00 Kladno  Kladno
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
16.11.2022 Brynas Gavle  Brynas Gavle 19:00 Malmo IF  Malmo IF
18.11.2022 Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Litvínov  Litvínov
Liberec  Liberec 17:00 Třinec  Třinec
Kladno  Kladno 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Olomouc  Olomouc
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Pardubice  Pardubice
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Plzeň  Plzeň
19.11.2022 HV 71  HV 71 15:15 Malmo IF  Malmo IF
Timra IK  Timra IK 15:15 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK
Farjestad  Farjestad 15:15 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 15:15 Linköpings  Linköpings
Örebro HK  Örebro HK 18:00 Rogle BK  Rogle BK
Leksand IF  Leksand IF 18:00 Frolunda  Frolunda
Lulea HF  Lulea HF 18:00 Oskarshamn  Oskarshamn
20.11.2022 Pardubice  Pardubice 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Třinec  Třinec 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Plzeň  Plzeň 17:00 Kladno  Kladno
Olomouc  Olomouc 17:00 Liberec  Liberec
Litvínov  Litvínov 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 České Budějovice  České Budějovice
22.11.2022 Oskarshamn  Oskarshamn 19:00 HV 71  HV 71
Malmo IF  Malmo IF 19:00 Leksand IF  Leksand IF
24.11.2022 Örebro HK  Örebro HK 19:00 Frolunda  Frolunda
Linköpings  Linköpings 19:00 Rogle BK  Rogle BK
Farjestad  Farjestad 19:00 Malmo IF  Malmo IF
Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 19:00 HV 71  HV 71
Lulea HF  Lulea HF 19:00 Timra IK  Timra IK
Leksand IF  Leksand IF 19:00 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 19:00 Oskarshamn  Oskarshamn
25.11.2022 Kladno  Kladno 17:00 Olomouc  Olomouc
Vítkovice  Vítkovice 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Litvínov  Litvínov 17:00 Třinec  Třinec
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Pardubice  Pardubice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Plzeň  Plzeň
Liberec  Liberec 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
26.11.2022 Frolunda  Frolunda 15:15 Linköpings  Linköpings
Oskarshamn  Oskarshamn 15:15 Timra IK  Timra IK
Malmo IF  Malmo IF 15:15 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC
Farjestad  Farjestad 18:00 Örebro HK  Örebro HK
Rogle BK  Rogle BK 18:00 Lulea HF  Lulea HF
Brynas Gavle  Brynas Gavle 18:00 HV 71  HV 71
Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 18:00 Leksand IF  Leksand IF
27.11.2022 České Budějovice  České Budějovice 17:00 Liberec  Liberec
Pardubice  Pardubice 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Olomouc  Olomouc 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Plzeň  Plzeň 17:00 Třinec  Třinec
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Litvínov  Litvínov
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Kladno  Kladno
29.11.2022 Kladno  Kladno 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Třinec  Třinec 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Litvínov  Litvínov 17:00 Plzeň  Plzeň
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Olomouc  Olomouc
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Liberec  Liberec 17:00 Pardubice  Pardubice
Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 18:00 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK
HV 71  HV 71 19:00 Timra IK  Timra IK
Lulea HF  Lulea HF 19:00 Frolunda  Frolunda
Leksand IF  Leksand IF 19:00 Farjestad  Farjestad
Brynas Gavle  Brynas Gavle 19:00 Oskarshamn  Oskarshamn
Malmo IF  Malmo IF 19:00 Rogle BK  Rogle BK
Linköpings  Linköpings 19:00 Örebro HK  Örebro HK
01.12.2022 Leksand IF  Leksand IF 19:00 HV 71  HV 71
Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 19:00 Lulea HF  Lulea HF
Oskarshamn  Oskarshamn 19:00 Malmo IF  Malmo IF
Linköpings  Linköpings 19:00 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Timra IK  Timra IK 19:00 Frolunda  Frolunda
Rogle BK  Rogle BK 19:00 Farjestad  Farjestad
Örebro HK  Örebro HK 19:00 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC
02.12.2022 Pardubice  Pardubice 17:00 Litvínov  Litvínov
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Kladno  Kladno
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Liberec  Liberec
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Olomouc  Olomouc 17:00 Třinec  Třinec
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Plzeň  Plzeň
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
03.12.2022 Örebro HK  Örebro HK 15:15 Malmo IF  Malmo IF
Farjestad  Farjestad 15:15 Timra IK  Timra IK
HV 71  HV 71 15:15 Rogle BK  Rogle BK
Brynas Gavle  Brynas Gavle 15:15 Frolunda  Frolunda
Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 18:00 Linköpings  Linköpings
Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 18:00 Lulea HF  Lulea HF
Oskarshamn  Oskarshamn 18:00 Leksand IF  Leksand IF
04.12.2022 Liberec  Liberec 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Kladno  Kladno 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Plzeň  Plzeň 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Litvínov  Litvínov 17:00 Olomouc  Olomouc
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Třinec  Třinec 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Pardubice  Pardubice
08.12.2022 Farjestad  Farjestad 19:00 Linköpings  Linköpings
Rogle BK  Rogle BK 19:00 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC
Lulea HF  Lulea HF 19:00 Leksand IF  Leksand IF
Frolunda  Frolunda 19:00 Oskarshamn  Oskarshamn
Timra IK  Timra IK 19:00 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Malmo IF  Malmo IF 19:00 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK
HV 71  HV 71 19:00 Örebro HK  Örebro HK
09.12.2022 Kladno  Kladno 17:00 Pardubice  Pardubice
Litvínov  Litvínov 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Plzeň  Plzeň 17:00 Olomouc  Olomouc
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Třinec  Třinec 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Liberec  Liberec
Linköpings  Linköpings 19:00 HV 71  HV 71
10.12.2022 Rogle BK  Rogle BK 15:15 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK
Timra IK  Timra IK 15:15 Leksand IF  Leksand IF
Brynas Gavle  Brynas Gavle 18:00 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC
Oskarshamn  Oskarshamn 18:00 Örebro HK  Örebro HK
Farjestad  Farjestad 18:00 Frolunda  Frolunda
Lulea HF  Lulea HF 18:00 Malmo IF  Malmo IF
11.12.2022 České Budějovice  České Budějovice 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Litvínov  Litvínov
Olomouc  Olomouc 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Liberec  Liberec 17:00 Kladno  Kladno
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Plzeň  Plzeň
Pardubice  Pardubice 17:00 Třinec  Třinec
14.12.2022 Rogle BK  Rogle BK 19:00 Timra IK  Timra IK
17.12.2022 Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 15:15 Oskarshamn  Oskarshamn
Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC 18:00 HV 71  HV 71
Farjestad  Farjestad 18:00 Lulea HF  Lulea HF
Örebro HK  Örebro HK 18:00 Leksand IF  Leksand IF
18.12.2022 Rogle BK  Rogle BK 18:00 Frolunda  Frolunda
20.12.2022 Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Kladno  Kladno
Plzeň  Plzeň 17:00 Pardubice  Pardubice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Litvínov  Litvínov 17:00 Liberec  Liberec
Třinec  Třinec 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Olomouc  Olomouc 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Frolunda  Frolunda 19:00 Brynas Gavle  Brynas Gavle
Örebro HK  Örebro HK 19:00 Lulea HF  Lulea HF
22.12.2022 České Budějovice  České Budějovice 17:00 Litvínov  Litvínov
Kladno  Kladno 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Pardubice  Pardubice 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Třinec  Třinec
Liberec  Liberec 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Olomouc  Olomouc
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Plzeň  Plzeň
26.12.2022 HV 71  HV 71 15:15 Linköpings  Linköpings
Malmo IF  Malmo IF 15:15 Frolunda  Frolunda
Farjestad  Farjestad 15:15 Rogle BK  Rogle BK
Olomouc  Olomouc 17:00 Pardubice  Pardubice
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Liberec  Liberec
Třinec  Třinec 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Plzeň  Plzeň 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Litvínov  Litvínov 17:00 Kladno  Kladno
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Leksand IF  Leksand IF 18:00 Timra IK  Timra IK
Skelleftea AIK  Skelleftea AIK 18:00 Vaxjö Lakers HC  Vaxjö Lakers HC
Oskarshamn  Oskarshamn 18:00 Brynas Gavle  Brynas Gavle
28.12.2022 Kladno  Kladno 17:00 Třinec  Třinec
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Olomouc  Olomouc
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Karlovy Vary