errr 3
Dátum | ||||||
01.03.2022 | Magnitogorsk | 15:00 | Barys Astana | |||
Čeljabinsk | 15:00 | Nižněkamsk | ||||
Brest | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | ||||
CSKA Moskva | 17:30 | Jaroslavl | ||||
Považská Bystrica | 18:00 | Bratislava HC B | ||||
Trnava | 18:00 | Žiar nad Hronom | ||||
Oskarshamn | 19:00 | Leksand IF | ||||
Vaxjö Lakers HC | 19:00 | Skelleftea AIK | ||||
Lulea HF | 19:00 | Djurgarden IF | ||||
Malmo IF | 19:00 | Timra IK | ||||
Rogle BK | 19:00 | Tappara Tampere | ||||
Bern | 19:45 | Biel Bienne EHC | ||||
Lugano | 19:45 | Ajoie | ||||
Fribourg | 19:45 | Zug | ||||
Ambri Piota | 19:45 | Servette GE | ||||
Rapperswill | 19:45 | SC Curych | ||||
Lausanne | 19:45 | Langnau | ||||
Fife | 20:45 | Sheffield | ||||
02.03.2022 | Ufa | 15:00 | Novosibirsk | |||
Lokomotiv Orsha | 17:00 | Novopolock | ||||
Petrohrad | 17:30 | Dynamo Minsk | ||||
Kazaň | 17:30 | Omsk | ||||
Trnava | 17:30 | Žiar nad Hronom | ||||
Dynamo Moskva | 17:30 | Čerepovec | ||||
Považská Bystrica | 18:00 | Bratislava HC B | ||||
Klagenfurt | 19:15 | Bolzano | ||||
Davos | 19:45 | Biel Bienne EHC | ||||
Zug | 19:45 | Fribourg | ||||
Znojmo | 19:45 | Graz | ||||
Coventry Blaze | 20:30 | Nottingham | ||||
Fife | 20:45 | Nottingham | ||||
Fife | 20:45 | Sheffield | ||||
03.03.2022 | Magnitogorsk | 15:00 | Barys Astana | |||
Čeljabinsk | 15:00 | Nižněkamsk | ||||
CSKA Moskva | 17:30 | Jaroslavl | ||||
Lulea HF | 19:00 | Brynas Gavle | ||||
Lustenau | 19:00 | Ritten Collalbo | ||||
Feldkirch | 19:00 | Zell Am See | ||||
Djurgarden IF | 19:00 | Farjestad | ||||
Klagenfurt II | 19:00 | Salzburg II | ||||
Frolunda | 19:00 | Leksand IF | ||||
Oskarshamn | 19:00 | Rogle BK | ||||
Fassa | 19:00 | Asiago | ||||
Linz II | 19:00 | CE Wien II | ||||
Linköpings | 19:00 | Timra IK | ||||
Örebro HK | 19:00 | Malmo IF | ||||
Cortina | 19:00 | Jesenice | ||||
Merano Junior | 19:00 | Gherdeina Selva | ||||
Skelleftea AIK | 19:00 | Vaxjö Lakers HC | ||||
Vipiteno | 19:00 | Bregenzerwald | ||||
Lausanne | 19:45 | Lugano | ||||
04.03.2022 | Ufa | 15:00 | Novosibirsk | |||
Bratislava HC B | 17:00 | Považská Bystrica | ||||
Dynamo Moskva | 17:30 | Čerepovec | ||||
Petrohrad | 17:30 | Dynamo Minsk | ||||
Kazaň | 17:30 | Omsk | ||||
Žiar nad Hronom | 18:00 | Trnava | ||||
Bolzano | 19:15 | Klagenfurt | ||||
Graz | 19:15 | Znojmo | ||||
Biel Bienne EHC | 19:45 | Lausanne | ||||
Zug | 19:45 | Davos | ||||
Ajoie | 19:45 | Servette GE | ||||
Belfast Giants | 20:00 | Guildford | ||||
05.03.2022 | Barys Astana | 14:30 | Magnitogorsk | |||
Malmo IF | 15:15 | Örebro HK | ||||
Djurgarden IF | 15:15 | Frolunda | ||||
Timra IK | 15:15 | Brynas Gavle | ||||
Farjestad | 15:15 | Linköpings | ||||
Nižněkamsk | 17:30 | Čeljabinsk | ||||
Jaroslavl | 17:30 | CSKA Moskva | ||||
Rogle BK | 18:00 | Skelleftea AIK | ||||
Vaxjö Lakers HC | 18:00 | Leksand IF | ||||
Oskarshamn | 18:00 | Lulea HF | ||||
Jesenice | 19:00 | Fassa | ||||
Gherdeina Selva | 19:00 | Linz II | ||||
Asiago | 19:00 | Lustenau | ||||
Merano Junior | 19:00 | Feldkirch | ||||
Salzburg II | 19:00 | Kitzbühel | ||||
Ritten Collalbo | 19:00 | Cortina | ||||
CE Wien II | 19:00 | Zell Am See | ||||
Bregenzerwald | 19:30 | Klagenfurt II | ||||
Langnau | 19:45 | SC Curych | ||||
Servette GE | 19:45 | Zug | ||||
Ambri Piota | 19:45 | Bern | ||||
Rapperswill | 19:45 | Biel Bienne EHC | ||||
Davos | 19:45 | Ajoie | ||||
Lugano | 19:45 | Fribourg | ||||
Glasgow Clan | 20:00 | Fife | ||||
Belfast Giants | 20:00 | Guildford | ||||
Manchester Storm | 20:00 | Nottingham | ||||
Coventry Blaze | 20:00 | Cardiff | ||||
Sheffield | 20:00 | Dundee | ||||
06.03.2022 | Novosibirsk | 11:30 | Ufa | |||
Čerepovec | 15:00 | Dynamo Moskva | ||||
Omsk | 15:00 | Kazaň | ||||
Dynamo Minsk | 15:10 | Petrohrad | ||||
Bern | 15:45 | Rapperswill | ||||
Cardiff | 17:00 | Glasgow Clan | ||||
Nottingham | 17:00 | Manchester Storm | ||||
Dundee | 18:00 | Sheffield | ||||
Linköpings | 18:00 | Malmo IF | ||||
Timra IK | 18:00 | Djurgarden IF | ||||
Brynas Gavle | 18:00 | Frolunda | ||||
Fife | 19:00 | Coventry Blaze | ||||
Guildford | 19:00 | Belfast Giants | ||||
07.03.2022 | Barys Astana | 12:00 | Magnitogorsk | |||
Jaroslavl | 15:00 | CSKA Moskva | ||||
Nižněkamsk | 15:00 | Čeljabinsk | ||||
Lausanne | 19:45 | Zug | ||||
08.03.2022 | Novosibirsk | 11:30 | Ufa | |||
Čerepovec | 15:00 | Dynamo Moskva | ||||
Omsk | 15:00 | Kazaň | ||||
Dynamo Minsk | 15:10 | Petrohrad | ||||
Humenné | 17:30 | Topolčany | ||||
Martin | 18:00 | Dubnica | ||||
Farjestad | 19:00 | Rogle BK | ||||
Vaxjö Lakers HC | 19:00 | Rogle BK | ||||
Brynas Gavle | 19:00 | Oskarshamn | ||||
Farjestad | 19:00 | Örebro HK | ||||
Linköpings | 19:00 | Leksand IF | ||||
Djurgarden IF | 19:00 | Timra IK | ||||
Skelleftea AIK | 19:00 | Lulea HF | ||||
Oskarshamn | 19:00 | Brynas Gavle | ||||
Zug | 19:45 | Lausanne | ||||
Biel Bienne EHC | 19:45 | Davos | ||||
SC Curych | 19:45 | Rapperswill | ||||
Servette GE | 19:45 | Lugano | ||||
Ambri Piota | 19:45 | Fribourg | ||||
Ajoie | 19:45 | Bern | ||||
09.03.2022 | Humenné | 17:30 | Topolčany | |||
Martin | 18:00 | Dubnica | ||||
Servette GE | 19:45 | Ajoie | ||||
Bern | 19:45 | Ambri Piota | ||||
Dundee | 20:30 | Cardiff | ||||
Coventry Blaze | 20:30 | Glasgow Clan | ||||
10.03.2022 | Katowice | 18:30 | Zagłębie Sosnowiec | |||
Timra IK | 19:00 | Örebro HK | ||||
Malmo IF | 19:00 | Linköpings | ||||
Frolunda | 19:00 | Vaxjö Lakers HC | ||||
Leksand IF | 19:00 | Djurgarden IF | ||||
Rogle BK | 19:00 | Brynas Gavle | ||||
Lulea HF | 19:00 | Farjestad | ||||
Unia Osvětim | 19:00 | Sanok | ||||
11.03.2022 | Jastrzebie JKH GKS | 18:00 | Toruň | |||
Kraków | 18:30 | Tychy | ||||
Lugano | 19:45 | Rapperswill | ||||
Bern | 19:45 | SC Curych | ||||
Ajoie | 19:45 | Langnau | ||||
Lausanne | 19:45 | Fribourg | ||||
Ambri Piota | 19:45 | Biel Bienne EHC | ||||
Belfast Giants | 20:00 | Sheffield | ||||
12.03.2022 | Skelleftea AIK | 15:15 | Brynas Gavle | |||
Brynas Gavle | 15:15 | Rogle BK | ||||
Linköpings | 15:15 | Oskarshamn | ||||
Djurgarden IF | 15:15 | Örebro HK | ||||
Vaxjö Lakers HC | 15:15 | Lulea HF | ||||
Rogle BK | 15:15 | Frolunda | ||||
Leksand IF | 15:15 | Farjestad | ||||
Topolčany | 17:00 | Humenné | ||||
Dubnica | 17:00 | Martin | ||||
Frolunda | 18:00 | Malmo IF | ||||
Toruň | 18:00 | Jastrzebie JKH GKS | ||||
Fribourg | 19:45 | Ambri Piota | ||||
Servette GE | 19:45 | Lausanne | ||||
Langnau | 19:45 | Davos | ||||
Biel Bienne EHC | 19:45 | Zug | ||||
SC Curych | 19:45 | Lugano | ||||
Rapperswill | 19:45 | Ajoie | ||||
Glasgow Clan | 20:00 | Dundee | ||||
Manchester Storm | 20:00 | Fife | ||||
Coventry Blaze | 20:00 | Guildford | ||||
13.03.2022 | Topolčany | 17:00 | Humenné | |||
Dubnica | 17:00 | Martin | ||||
Dundee | 18:00 | Glasgow Clan | ||||
Cardiff | 19:00 | Coventry Blaze | ||||
Guildford | 19:00 | Nottingham | ||||
Fife | 19:00 | Manchester Storm | ||||
14.03.2022 | Ambri Piota | 19:45 | Rapperswill | |||
Zug | 19:45 | SC Curych | ||||
Davos | 19:45 | Fribourg | ||||
Bern | 19:45 | Lausanne | ||||
Langnau | 19:45 | Servette GE | ||||
Biel Bienne EHC | 19:45 | Lugano | ||||
18.03.2022 | Manchester Storm | 20:30 | Coventry Blaze | |||
Cardiff | 20:30 | Glasgow Clan | ||||
19.03.2022 | Guildford | 19:00 | Glasgow Clan | |||
Belfast Giants | 20:00 | Dundee | ||||
Nottingham | 20:00 | Sheffield | ||||
Fife | 20:15 | Cardiff | ||||
20.03.2022 | Glasgow Clan | 17:00 | Nottingham | |||
Dundee | 18:00 | Coventry Blaze | ||||
Manchester Storm | 18:30 | Belfast Giants | ||||
02.04.2022 | Coventry Blaze | 20:00 | Manchester Storm | |||
19.04.2024 | Finsko 16 | 17:00 | Švédsko 16 | |||
Czech Republic | 17:00 | Slovensko 16 | ||||
Brynas Gavle | 19:00 | Djurgarden IF | ||||
Klagenfurt | 19:30 | Salzburg | ||||
Esbjerg | 19:30 | Sonderjylland IK | ||||
Eisbaren | 19:30 | Bremerhaven | ||||
Switzerland | 19:45 | France | ||||
Weiden | 20:00 | Hannover Scorpions | ||||
Regensburg | 20:00 | Kassel | ||||
20.04.2024 | Hartford Wolf Pack | 01:00 | Wilkes-Barre/Scranton Penguins | |||
Belleville Senators | 01:00 | Laval Rocket | ||||
Victoriaville Tigres | 01:00 | Rouyn-Noranda Huskies | ||||
Utica Comets | 01:00 | Syracuse Crunch | ||||
Bridgeport Islanders | 01:00 | Lehigh Valley Phantoms | ||||
Drummondville Voltigeurs | 01:00 | Sherbrooke Phoenix | ||||
Rochester Americans | 01:05 | Cleveland Monsters | ||||
Providence Bruins | 01:05 | Springfield Thunderbirds | ||||
Saginaw Spirit | 01:05 | Sault Ste. Marie Greyhounds | ||||
Rockford IceHogs | 02:00 | Chicago Wolves | ||||
Texas Stars | 02:00 | Manitoba Moose | ||||
Iowa Wild | 02:00 | Grand Rapids Griffins | ||||
Moose Jaw Warriors | 03:00 | Swift Current Broncos | ||||
Prince George Cougars | 04:00 | Kelowna Rockets | ||||
Henderson Silver Knights | 04:00 | Bakersfield Condors | ||||
Tucson Roadrunners | 04:00 | San Jose Barracuda | ||||
Abbotsford Canucks | 04:00 | Calgary Wranglers | ||||
Everett Silvertips | 04:05 | Portland Winterhawks | ||||
Central Coast Rhinos | 07:30 | Sydney Bears | ||||
Melbourne Mustangs | 09:00 | Perth Thunder | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Adelaide Adrenaline | ||||
CBR Brave | 09:15 | Brisbane Lightning | ||||
Francie 18 | 11:30 | Slovinsko 18 | ||||
Czech Republic | 12:30 | Švédsko 20 | ||||
Great Britain | 13:00 | Srbsko 18 | ||||
Magnitogorsk | 13:00 | Jaroslavl | ||||
Ukrajina 18 | 13:00 | Rakousko 18 | ||||
Finsko 17 | 13:30 | Švýcarsko 17 | ||||
Estonsko 18 | 15:00 | Litva 18 | ||||
Skelleftea AIK | 15:15 | Rogle BK | ||||
Iisalmen Peli-Karhut | 16:00 | Kettera Imarta | ||||
Sheffield | 16:00 | Guildford | ||||
Hungary | 16:00 | Norway | ||||
Tappara Tampere | 16:00 | Lahti Pelicans | ||||
Slovensko 20 | 16:00 | Švýcarsko 20 | ||||
Japonsko 18 | 16:30 | Maďarsko 18 | ||||
Polsko 18 | 16:30 | Rumunsko 18 | ||||
Třinec | 17:00 | Pardubice | ||||
Slovensko 16 | 17:00 | Finsko 16 | ||||
Švédsko 17 | 17:00 | Slovensko 17 | ||||
Czech Republic | 17:00 | Švédsko 16 | ||||
Germany | 17:00 | Slovakia | ||||
Switzerland | 17:30 | France | ||||
Austria | 18:00 | Czech Republic | ||||
Spišská Nová Ves | 18:00 | Nitra | ||||
Itálie 18 | 18:30 | Korea 18 | ||||
SC Curych | 20:00 | Lausanne | ||||
Cardiff | 20:00 | Belfast Giants | ||||
Německo 18 | 20:00 | Dánsko 18 | ||||
Chorvatsko 18 | 20:00 | Nizozemí 18 | ||||
Toronto Marlies | 22:00 | Cleveland Monsters | ||||
Carolina | 23:07 | NY Islanders | ||||
21.04.2024 | Hershey Bears | 01:00 | Charlotte Checkers | |||
Syracuse Crunch | 01:00 | Utica Comets | ||||
Laval Rocket | 01:00 | Belleville Senators | ||||
Bridgeport Islanders | 01:00 | Providence Bruins | ||||
Milwaukee Admirals | 01:00 | Rockford IceHogs | ||||
Springfield Thunderbirds | 01:05 | Hartford Wolf Pack | ||||
Lehigh Valley Phantoms | 01:05 | Wilkes-Barre/Scranton Penguins | ||||
Chicago Wolves | 02:00 | Iowa Wild | ||||
Texas Stars | 02:00 | Manitoba Moose | ||||
Boston | 02:07 | Toronto | ||||
San Diego Gulls | 03:00 | Coachella Valley Firebirds | ||||
Abbotsford Canucks | 04:00 | Calgary Wranglers | ||||
Bakersfield Condors | 04:00 | Henderson Silver Knights | ||||
Tucson Roadrunners | 04:00 | San Jose Barracuda | ||||
Colorado Eagles | 04:05 | Ontario Reign | ||||
Melbourne Ice | 06:00 | Perth Thunder | ||||
Newcastle North Stars | 08:00 | Adelaide Adrenaline | ||||
CBR Brave | 08:45 | Brisbane Lightning | ||||
Netherlands | 11:30 | France | ||||
Švýcarsko 20 | 11:30 | Finsko 20 | ||||
Slovensko 17 | 12:00 | Czech Republic | ||||
Croatia | 12:30 | Iceland | ||||
Rumunsko 18 | 13:00 | Great Britain | ||||
Slovensko 20 | 15:00 | Švédsko 20 | ||||
Sonderjylland IK | 15:00 | Esbjerg | ||||
South Korea | 15:00 | Hungary | ||||
Švédsko 17 | 15:30 | Finsko 17 | ||||
Bremerhaven | 15:30 | Eisbaren | ||||
SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 16:00 | Loko Yaroslavl U21 | ||||
Spojené Arabské Emiráty | 16:00 | Israel | ||||
Srbsko 18 | 16:30 | Chorvatsko 18 | ||||
Švédsko 16 | 17:00 | Slovensko 16 | ||||
Třinec | 17:00 | Pardubice | ||||
Vsetín | 17:00 | Kladno | ||||
Czech Republic | 17:00 | Finsko 16 | ||||
Kassel | 17:00 | Regensburg | ||||
Hannover Scorpions | 18:00 | Weiden | ||||
Norway | 18:30 | Austria | ||||
Djurgarden IF | 18:30 | Brynas Gavle | ||||
Florida | 18:37 | Tampa Bay | ||||
Valerenga Oslo | 19:15 | Storhamar | ||||
Australia | 19:30 | Serbia | ||||
Nizozemí 18 | 20:00 | Polsko 18 | ||||
Utica Comets | 21:00 | Rochester Americans | ||||
Providence Bruins | 21:05 | Hartford Wolf Pack | ||||
Lehigh Valley Phantoms | 21:05 | Charlotte Checkers | ||||
NY Rangers | 21:07 | Washington | ||||
Chicago Wolves | 22:00 | Rockford IceHogs | ||||
Toronto Marlies | 22:00 | Cleveland Monsters | ||||
Grand Rapids Griffins | 23:00 | Milwaukee Admirals | ||||
Colorado Eagles | 23:05 | Ontario Reign | ||||
22.04.2024 | Coachella Valley Firebirds | 00:00 | San Diego Gulls | |||
Sault Ste. Marie Greyhounds | 01:05 | Saginaw Spirit | ||||
Winnipeg Jets | 01:07 | Colorado | ||||
Vancouver | 04:07 | Nashville | ||||
Chinese Taipei | 12:00 | New Zealand | ||||
Iceland | 12:30 | Spojené Arabské Emiráty | ||||
Hungary | 12:30 | Netherlands | ||||
Skelleftea AIK | 15:15 | Rogle BK | ||||
Belgium | 15:30 | Turkey | ||||
France | 16:00 | Norway | ||||
Croatia | 16:00 | Australia | ||||
Lahti Pelicans | 17:30 | Tappara Tampere | ||||
Almetievsk | 17:30 | AKM | ||||
Vsetín | 18:00 | Kladno | ||||
Jaroslavl | 18:00 | Magnitogorsk | ||||
Bulgaria | 19:00 | Georgia | ||||
Serbia | 19:30 | Israel | ||||
Austria | 19:30 | South Korea | ||||
23.04.2024 | Carolina | 01:07 | NY Islanders | |||
Boston | 01:07 | Toronto | ||||
Dallas | 03:37 | Las Vegas | ||||
Edmonton | 04:07 | Los Angeles | ||||
Turkey | 12:00 | Chinese Taipei | ||||
Srbsko 18 | 13:00 | Rumunsko 18 | ||||
Georgia | 15:30 | New Zealand | ||||
Great Britain | 16:30 | Nizozemí 18 | ||||
Italy | 17:00 | Hungary | ||||
Almetievsk | 17:30 | AKM | ||||
SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 18:00 | Loko Yaroslavl U21 | ||||
Sweden | 18:00 | Finland | ||||
Nitra | 18:00 | Spišská Nová Ves | ||||
Storhamar | 19:00 | Valerenga Oslo | ||||
Belgium | 19:00 | Bulgaria | ||||
Eisbaren | 19:30 | Bremerhaven | ||||
Djurgarden IF | 19:30 | Brynas Gavle | ||||
Polsko 18 | 20:00 | Chorvatsko 18 | ||||
Lausanne | 20:00 | SC Curych | ||||
24.04.2024 | Winnipeg Jets | 01:07 | Colorado | |||
NY Rangers | 01:07 | Washington | ||||
Vancouver | 01:07 | Nashville | ||||
Florida | 01:07 | Tampa Bay | ||||
Australia | 12:30 | Israel | ||||
Hungary | 12:30 | Norway | ||||
South Korea | 16:00 | Netherlands | ||||
Croatia | 16:00 | Spojené Arabské Emiráty | ||||
Tappara Tampere | 17:30 | Lahti Pelicans | ||||
Nitra | 18:00 | Spišská Nová Ves | ||||
Pardubice | 18:00 | Třinec | ||||
Jaroslavl | 18:30 | Magnitogorsk | ||||
Sweden | 19:00 | Finland | ||||
Serbia | 19:30 | Iceland | ||||
France | 19:30 | Austria | ||||
France | 20:00 | Slovenia | ||||
25.04.2024 | Georgia | 00:00 | Turkey | |||
Edmonton | 01:07 | Los Angeles | ||||
Toronto | 01:07 | Boston | ||||
Dallas | 01:07 | Las Vegas | ||||
Israel | 12:30 | Croatia | ||||
USA 18 | 13:00 | Slovensko 18 | ||||
Czech Republic | 14:00 | Švýcarsko 18 | ||||
Rogle BK | 15:15 | Skelleftea AIK | ||||
Belgium | 15:30 | Chinese Taipei | ||||
Iceland | 16:00 | Australia | ||||
Lotyšsko 18 | 17:00 | Finsko 18 | ||||
Švédsko 18 | 18:00 | Kanada 18 | ||||
Bulgaria | 19:00 | New Zealand | ||||
Germany | 19:00 | Austria | ||||
Spojené Arabské Emiráty | 19:30 | Serbia | ||||
France | 20:00 | Slovenia | ||||
26.04.2024 | Tampa Bay | 01:07 | Florida | |||
NY Islanders | 01:07 | Carolina | ||||
Melbourne Ice | 11:30 | Melbourne Mustangs | ||||
France | 12:30 | South Korea | ||||
Slovensko 18 | 13:00 | Lotyšsko 18 | ||||
Švýcarsko 18 | 14:00 | Kazachstán 18 | ||||
Netherlands | 16:00 | Norway | ||||
Slovakia | 16:30 | Czech Republic | ||||
Finsko 18 | 17:00 | Norsko 18 | ||||
Lahti Pelicans | 17:30 | Tappara Tampere | ||||
Kanada 18 | 18:00 | Czech Republic | ||||
Norway | 18:30 | Denmark | ||||
Switzerland | 19:45 | Latvia | ||||
Austria | 20:25 | Hungary | ||||
27.04.2024 | New Zealand | 00:00 | Belgium | |||
Colorado | 01:07 | Winnipeg Jets | ||||
Washington | 01:07 | NY Rangers | ||||
Los Angeles | 01:07 | Edmonton | ||||
Nashville | 01:07 | Vancouver | ||||
Brisbane Lightning | 08:45 | Central Coast Rhinos | ||||
Melbourne Mustangs | 09:00 | Sydney Bears | ||||
CBR Brave | 09:15 | Newcastle North Stars | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Adelaide Adrenaline | ||||
Netherlands | 11:30 | China | ||||
Norway | 12:30 | South Korea | ||||
Australia | 12:30 | Spojené Arabské Emiráty | ||||
Norway | 14:00 | Denmark | ||||
Kazachstán 18 | 14:00 | Švédsko 18 | ||||
Slovakia | 14:00 | Czech Republic | ||||
Spain | 15:00 | Lithuania | ||||
Rogle BK | 15:15 | Skelleftea AIK | ||||
Turkey | 15:30 | Bulgaria | ||||
Israel | 16:00 | Iceland | ||||
Hungary | 16:00 | France | ||||
Austria | 16:15 | Germany | ||||
Norsko 18 | 16:30 | USA 18 | ||||
Switzerland | 17:30 | Latvia | ||||
Estonia | 18:30 | Ukraine | ||||
Chinese Taipei | 19:00 | Georgia | ||||
Serbia | 19:30 | Croatia | ||||
Austria | 20:25 | Netherlands | ||||
28.04.2024 | China | 00:00 | Spain | |||
Kanada 18 | 00:00 | Švýcarsko 18 | ||||
Japan | 00:00 | Hungary | ||||
USA 18 | 00:00 | Lotyšsko 18 | ||||
Georgia | 00:00 | Belgium | ||||
New Zealand | 00:00 | Turkey | ||||
Lithuania | 00:00 | Estonia | ||||
Romania | 00:00 | Italy | ||||
Švédsko 18 | 00:00 | Czech Republic | ||||
Slovensko 18 | 00:00 | Finsko 18 | ||||
Bulgaria | 00:00 | Chinese Taipei | ||||
Ukraine | 00:00 | Netherlands | ||||
Las Vegas | 01:07 | Dallas | ||||
Tampa Bay | 01:07 | Florida | ||||
Toronto | 01:07 | Boston | ||||
NY Islanders | 01:07 | Carolina | ||||
Melbourne Ice | 06:00 | Sydney Bears | ||||
Brisbane Lightning | 07:45 | Central Coast Rhinos | ||||
Newcastle North Stars | 08:00 | Sydney Ice Dogs | ||||
Korea | 12:30 | Slovenia | ||||
29.04.2024 | Czech Republic | 00:00 | Kazachstán 18 | |||
Lotyšsko 18 | 00:00 | Norsko 18 | ||||
Nashville | 01:07 | Vancouver | ||||
Colorado | 01:07 | Winnipeg Jets | ||||
Washington | 01:07 | NY Rangers | ||||
Los Angeles | 01:07 | Edmonton | ||||
30.04.2024 | Spain | 00:00 | Estonia | |||
Finsko 18 | 00:00 | USA 18 | ||||
Italy | 00:00 | Japan | ||||
Slovenia | 00:00 | Romania | ||||
Lithuania | 00:00 | Netherlands | ||||
Švýcarsko 18 | 00:00 | Švédsko 18 | ||||
Ukraine | 00:00 | China | ||||
Norsko 18 | 00:00 | Slovensko 18 | ||||
Hungary | 00:00 | Korea | ||||
Kazachstán 18 | 00:00 | Kanada 18 | ||||
Las Vegas | 01:07 | Dallas | ||||
01.05.2024 | Ukraine | 00:00 | Spain | |||
Japan | 00:00 | Korea | ||||
Estonia | 00:00 | Netherlands | ||||
Slovenia | 00:00 | Italy | ||||
Hungary | 00:00 | Romania | ||||
China | 00:00 | Lithuania | ||||
02.05.2024 | Finland | 18:00 | Czech Republic | |||
Sweden | 19:45 | Switzerland | ||||
03.05.2024 | Netherlands | 11:30 | Spain | |||
Korea | 12:30 | Romania | ||||
China | 15:00 | Estonia | ||||
Slovenia | 16:00 | Japan | ||||
Slovakia | 18:00 | Poland | ||||
Lithuania | 18:30 | Ukraine | ||||
Latvia | 18:30 | Norway | ||||
Italy | 19:30 | Hungary | ||||
04.05.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Sydney Ice Dogs | |||
Newcastle North Stars | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Adelaide Adrenaline | ||||
CBR Brave | 09:15 | Melbourne Ice | ||||
Switzerland | 12:00 | Finland | ||||
Romania | 12:30 | Japan | ||||
Germany | 14:00 | France | ||||
Latvia | 15:00 | Norway | ||||
Italy | 16:00 | Korea | ||||
Czech Republic | 16:00 | Sweden | ||||
Hungary | 19:30 | Slovenia | ||||
05.05.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Adelaide Adrenaline | |||
Newcastle North Stars | 08:00 | Sydney Bears | ||||
CBR Brave | 08:45 | Melbourne Ice | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
Czech Republic | 17:00 | Switzerland | ||||
Sweden | 17:00 | Finland | ||||
Austria | 19:00 | Canada | ||||
10.05.2024 | Switzerland | 16:20 | Norway | |||
Slovakia | 16:20 | Germany | ||||
Czech Republic | 20:20 | Finland | ||||
Sweden | 20:20 | United States | ||||
11.05.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Sydney Bears | |||
Melbourne Ice | 09:00 | CBR Brave | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Newcastle North Stars | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Central Coast Rhinos | ||||
France | 12:20 | Kazakhstan | ||||
V.Británie | 12:20 | Canada | ||||
Poland | 16:20 | Latvia | ||||
Austria | 16:20 | Denmark | ||||
United States | 20:20 | Germany | ||||
Norway | 20:20 | Czech Republic | ||||
12.05.2024 | Melbourne Mustangs | 06:00 | CBR Brave | |||
Brisbane Lightning | 07:45 | Sydney Bears | ||||
Finland | 12:20 | V.Británie | ||||
Slovakia | 12:20 | Kazakhstan | ||||
Denmark | 16:20 | Canada | ||||
Latvia | 16:20 | France | ||||
Sweden | 20:20 | Poland | ||||
Austria | 20:20 | Switzerland | ||||
13.05.2024 | United States | 16:20 | Slovakia | |||
Norway | 16:20 | Finland | ||||
Germany | 20:20 | Sweden | ||||
Switzerland | 20:20 | Czech Republic | ||||
14.05.2024 | Denmark | 16:20 | Norway | |||
Kazakhstan | 16:20 | Latvia | ||||
Canada | 20:20 | Austria | ||||
Poland | 20:20 | France | ||||
15.05.2024 | Germany | 16:20 | Latvia | |||
Czech Republic | 16:20 | Denmark | ||||
Slovakia | 20:20 | Poland | ||||
Switzerland | 20:20 | V.Británie | ||||
16.05.2024 | Finland | 16:20 | Austria | |||
Kazakhstan | 16:20 | Sweden | ||||
Canada | 20:20 | Norway | ||||
United States | 20:20 | France | ||||
17.05.2024 | Germany | 16:20 | Kazakhstan | |||
V.Británie | 16:20 | Denmark | ||||
Poland | 20:20 | United States | ||||
Czech Republic | 20:20 | Austria | ||||
18.05.2024 | Newcastle North Stars | 09:00 | Brisbane Lightning | |||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | CBR Brave | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Sydney Bears | ||||
Melbourne Mustangs | 09:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Melbourne Ice | ||||
Latvia | 12:20 | Sweden | ||||
Denmark | 12:20 | Switzerland | ||||
Canada | 16:20 | Finland | ||||
Germany | 16:20 | Poland | ||||
Czech Republic | 20:20 | V.Británie | ||||
France | 20:20 | Slovakia | ||||
19.05.2024 | Melbourne Mustangs | 06:00 | Central Coast Rhinos | |||
Adelaide Adrenaline | 08:45 | CBR Brave | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Brisbane Lightning | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Melbourne Ice | ||||
Norway | 16:20 | Austria | ||||
United States | 16:20 | Kazakhstan | ||||
Slovakia | 20:20 | Latvia | ||||
Switzerland | 20:20 | Canada | ||||
20.05.2024 | Sweden | 16:20 | France | |||
V.Británie | 16:20 | Norway | ||||
Kazakhstan | 20:20 | Poland | ||||
Finland | 20:20 | Denmark | ||||
21.05.2024 | Austria | 12:20 | V.Británie | |||
France | 12:20 | Germany | ||||
Canada | 16:20 | Czech Republic | ||||
Latvia | 16:20 | United States | ||||
Finland | 20:20 | Switzerland | ||||
Sweden | 20:20 | Slovakia | ||||
25.05.2024 | Melbourne Mustangs | 05:00 | Adelaide Adrenaline | |||
Central Coast Rhinos | 07:30 | Sydney Bears | ||||
Newcastle North Stars | 09:00 | CBR Brave | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Perth Thunder | ||||
Melbourne Ice | 09:00 | Brisbane Lightning | ||||
26.05.2024 | Melbourne Ice | 05:00 | Adelaide Adrenaline | |||
Central Coast Rhinos | 07:30 | Perth Thunder | ||||
CBR Brave | 08:45 | Sydney Ice Dogs | ||||
Melbourne Mustangs | 09:00 | Brisbane Lightning | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Newcastle North Stars | ||||
01.06.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Melbourne Mustangs | |||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Melbourne Ice | ||||
CBR Brave | 09:15 | Sydney Bears | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Newcastle North Stars | ||||
02.06.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Melbourne Ice | |||
Sydney Bears | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Newcastle North Stars | ||||
08.06.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Sydney Ice Dogs | |||
Sydney Bears | 09:00 | Perth Thunder | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Newcastle North Stars | 09:00 | Melbourne Ice | ||||
CBR Brave | 09:15 | Melbourne Mustangs | ||||
09.06.2024 | Newcastle North Stars | 08:00 | Perth Thunder | |||
CBR Brave | 08:45 | Melbourne Mustangs | ||||
Adelaide Adrenaline | 08:45 | Central Coast Rhinos | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Melbourne Ice | ||||
14.06.2024 | Melbourne Mustangs | 11:30 | Melbourne Ice | |||
15.06.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | CBR Brave | |||
Melbourne Ice | 09:00 | Sydney Ice Dogs | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Newcastle North Stars | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Perth Thunder | ||||
16.06.2024 | Melbourne Mustangs | 06:00 | Sydney Ice Dogs | |||
Newcastle North Stars | 08:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Adelaide Adrenaline | 08:45 | Perth Thunder | ||||
21.06.2024 | Sydney Bears | 11:30 | Sydney Ice Dogs | |||
22.06.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Newcastle North Stars | |||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Melbourne Ice | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
CBR Brave | 09:15 | Perth Thunder | ||||
23.06.2024 | Brisbane Lightning | 07:45 | Newcastle North Stars | |||
Adelaide Adrenaline | 08:45 | Melbourne Ice | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
28.06.2024 | Melbourne Ice | 11:30 | Melbourne Mustangs | |||
29.06.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Brisbane Lightning | |||
Melbourne Ice | 09:00 | Sydney Bears | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Adelaide Adrenaline | ||||
CBR Brave | 09:15 | Newcastle North Stars | ||||
30.06.2024 | Melbourne Mustangs | 06:00 | Sydney Bears | |||
Newcastle North Stars | 07:15 | Brisbane Lightning | ||||
Central Coast Rhinos | 07:30 | Adelaide Adrenaline | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | CBR Brave | ||||
06.07.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | CBR Brave | |||
Sydney Bears | 09:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Newcastle North Stars | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Sydney Ice Dogs | ||||
07.07.2024 | Brisbane Lightning | 07:45 | CBR Brave | |||
Adelaide Adrenaline | 09:30 | Newcastle North Stars | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Sydney Ice Dogs | ||||
13.07.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Melbourne Ice | |||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Newcastle North Stars | 09:00 | Adelaide Adrenaline | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Melbourne Mustangs | ||||
14.07.2024 | CBR Brave | 08:45 | Central Coast Rhinos | |||
Sydney Bears | 09:00 | Adelaide Adrenaline | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Melbourne Mustangs | ||||
19.07.2024 | Melbourne Mustangs | 11:30 | Melbourne Ice | |||
20.07.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | CBR Brave | |||
Melbourne Mustangs | 09:00 | Newcastle North Stars | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Perth Thunder | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Brisbane Lightning | ||||
21.07.2024 | Melbourne Ice | 06:00 | Newcastle North Stars | |||
Sydney Bears | 09:00 | Perth Thunder | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:30 | Brisbane Lightning | ||||
27.07.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Brisbane Lightning | |||
Melbourne Ice | 09:00 | Perth Thunder | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Sydney Ice Dogs | ||||
Sydney Bears | 09:00 | CBR Brave | ||||
28.07.2024 | Melbourne Mustangs | 06:00 | Perth Thunder | |||
Newcastle North Stars | 08:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Brisbane Lightning | ||||
03.08.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Adelaide Adrenaline | |||
Melbourne Mustangs | 09:00 | Sydney Ice Dogs | ||||
CBR Brave | 09:15 | Central Coast Rhinos | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Sydney Bears | ||||
04.08.2024 | Melbourne Ice | 06:00 | Sydney Ice Dogs | |||
Central Coast Rhinos | 07:30 | Newcastle North Stars | ||||
Brisbane Lightning | 07:45 | Adelaide Adrenaline | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Sydney Bears | ||||
10.08.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Sydney Ice Dogs | |||
Sydney Bears | 09:00 | Melbourne Ice | ||||
Newcastle North Stars | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
CBR Brave | 09:15 | Adelaide Adrenaline | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Brisbane Lightning | ||||
11.08.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Melbourne Mustangs | |||
CBR Brave | 08:45 | Adelaide Adrenaline | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Melbourne Ice |
Extraliga