BK Mlada Boleslav HC Kometa Brno HC Pardubice HC Plzen HC Sparta Praha HC Vitkovice Steel HC Zlin Mountfield HK

Třinec - Sparta Praha, FOTO © hcocelari.cz

Třinec v prvním semifinále přesvědčivě porazil Spartu 6:2

Hokejisté Třince vstoupili do semifinálové série play off proti Spartě impozantní výhrou 6:2. Po bezbrankové první části se domácí ve vypjatém souboji rozstříleli a na všech šest gólů jim pak stačilo 24 minut. Druhé utkání se...

Dnes 18:41, 0 , celý článek ››
tradiční zobrazení článků moderní
Útočník Floridy Bjugstad, FOTO © foxsports.com

Floridě bude chybět do konce sezony NHL útočník Bjugstad

Dnes 12:54 - Hokejisté Floridy se musí do konce sezony obejít bez svého druhého nejproduktivnějšího hráče Nicka Bjugstada. Dvaadvacetiletý americký útočník se podrobil operaci zad. Bjugstad hrál v sezoně se zraněním delší dobu, naposledy nastoupil před týdnem proti Bostonu.
Antonín Dušek, FOTO © piratichomutov.cz

Snad mi forma vydrží, přeje si střelec Pirátů Dušek

Dnes 11:13 - Dva góly ve dvou barážových kolech si v dresu Pirátů Chomutov připsal Antonín Dušek. Ten věří, že jeho forma dorazila v pravý čas.
HC Kometa Brno - Honejsek, FOTO © hckometa.cz

Atmosféra v kabině zůstává optimistická, říká Honejsek

Dnes 11:13 - Nečekaný kolaps si dnes prožili na ledě Litvínova hokejisté Brna. Po dvě třetiny je zdobila pečlivá hra v defenzivě, ale podpořená dobrou hrou směrem dopředu a také sebevědomím, které hráčům Komety ještě posílil vedoucí gól. Jenže přišel úvod třetího dějství a během tří minut a 13 vteřin Brňané…
HC Verva Litvínov, FOTO © hokej-litvinov.cz

Brno bylo lepší, ale naštěstí jsme zabrali včas, řekl Petružálek

Dnes 11:09 - Dvě třetiny tahali litvínovští hokejisté ve druhém semifinálovém utkání proti Brnu jasně za kratší konec, ale nakonec díky brankám Františka Lukeše a Jakuba Petružálka slavili vítězství 2:1 a tím i průběžné vedení 2:0 na zápasy.
HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha, FOTO © hcocelari.cz

Semifinálový souboj titánů mezi Spartou a Třincem startuje na ledě Ocelářů

Dnes 11:04 - K souboji dvou největších favoritů na zisk mistrovského titulu Třince a Sparty dojde již v semifinále play off hokejové extraligy. Očekávaná série vypukne v sobotu na ledě Ocelářů, kde se den poté odehraje i zápas číslo dvě.
Jiří Hudler

Hudlerova bodová série v NHL skončila a Calgary prohrálo

Dnes 11:04 - Nejméně vydařený zápas za poslední měsíc má za sebou v NHL český hokejista Jiří Hudler. V pátek poprvé po čtyřech utkáních vyšel bodově naprázdno, navíc byl na ledě u dvou inkasovaných gólů a jeho Calgary po prohře 2:4 v Minnesotě ztratilo důležité body v boji o postup do play off.
Josef Straka, FOTO © hcmotor.cz

Olomouc? Třebíč byla hokejovější, hlásí Straka

27.03.15 - Kapitán Motoru Josef Straka si po úvodní barážové prohře s Olomoucí stěžoval na nehokejovost svého soupeře.
Radost chomutovských Pirátů, FOTO © piratichomutov.cz

Piráti se Slavií ovládli nájezdy, České Budějovice získaly pouze bod

27.03.15 - Hokejisté Slavie dokázali v rámci 2. kola baráže o extraligu přehrát domácí Motor v nájezdech. Stejný bodový zisk jako sešívaní získal i Chomutov.
Litvínov - Kometa Brno, FOTO © hokej-litvinov.cz

Litvínov otočil druhé semifinále s Brnem a v sérii vede už 2:0

27.03.15 - Hokejistům Litvínova se podařilo v poslední dvacetiminutovce obrátit nepříznivý vývoj utkání, a do Brna tak Verva odjede s dvoubodovým náskokem.
Vladimír Kýhos, FOTO © hc-kometa.cz

Trenér Komety Vladimír Kýhos dostal za vulgarity pokutu 30 tisíc korun

27.03.15 - Trenér Komety Brno Vladimír Kýhos dostal pokutu 30.000 korun za vulgární slovní napadení rozhodčích po čtvrtečním utkání semifinále play off hokejové extraligy v Litvínově.
NHL

Tipy na NHL - 27.03.2015

27.03.15 - V naší nové rubrice tipy na hokej vám přinášíme tipy na NHL ze dne 27.03.2015. Dnes máme na programu 3 zápasy.
Curych se ujal v sérii vedení 3:2, FOTO © heshootshescoores.com

Review: Curych podruhé v řadě zdolal Ženevu a je krůček od finále.

27.03.15 - Hokejisté Curychu, úřadujícího mistra švýcarské National League, dokázali po sobotním drtivém vítězství 8:0 na ledě Ženevy uspět i na domácím ledě a po výsledku 4:2 jim chybí už jen jediné vítězství k postupu do finále. Tam už na Lions čeká Davos, který již dříve hladce vyprovodil Bern.
HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno, FOTO © hokej-litvinov.cz

Rozhovory s hokejisty Litvínova a Brna po prvním semifinále play off

26.03.15 - Hokejisté Litvínova dokázali v úvodní semifinálové bitvě play off zdolat brněnskou Kometu v poměru 3:2.

Nedobytný Litvínov! Verva natáhla domácí sérii a v semifinále vede 1:0

26.03.15 - Hokejisté Litvínova porazili v prvním semifinálovém utkání play off extraligy Kometu Brno 3:2.
Jan Hlaváč

Hlaváč Spartě v play off nepomůže

26.03.15 - Zkušený útočník Jan Hlaváč hokejistům Sparty v extraligovém play off nepomůže.
Liam Stewart

Hokejisty Británie bude na MS reprezentovat syn Roda Stewarta

26.03.15 - Hokejisty Velké Británie bude na dubnovém mistrovství světa třetí výkonnostní kategorie v Eindhovenu reprezentovat syn slavného zpěváka Roda Stewarta.
HC Slavia Praha, FOTO © hc-slavia.cz

V baráži o extraligu se Slavia a Olomouc představí v pátek venku

26.03.15 - Druhým kolem pokračuje v pátek baráž o hokejovou extraligu. Oba dosud extraligové celky se po úvodních středečních vítězstvích představí na ledě soupeřů. Olomouc nastoupí v Chomutově a Slavii čeká tuhý boj o body v Českých Budějovicích.
NHL

Tipy na NHL - 26.03.2015

26.03.15 - V naší nové rubrice tipy na hokej vám přinášíme tipy na NHL ze dne 26.03.2015. Dnes máme na programu 11 zápasů.