Bili Tygri Liberec BK Mlada Boleslav HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno HC Litvinov HC Ocelari Trinec HC Olomouc HC Pardubice HC Plzen HC Slavia Praha HC Sparta Praha HC Vitkovice Steel HC Zlin Mountfield HK

Dnes 16:02, 0 , celý článek ››
tradiční zobrazení článků moderní
Filip Pešán

Liberec povede jako hlavní kouč Pešán

Dnes 16:00 - Hokejisty extraligového Liberce povede ve zbytku sezony jako hlavní trenér Filip Pešán.
Petr Zámorský

Zámorský dohraje sezonu ve švédském Örebru

Dnes 12:43 - Reprezentační hokejový obránce Petr Zámorský mění dres.

Preview: HC Fribourg-Gotterón – HC Ambri-Piotta

Dnes 12:36 - V sobotu má švýcarská National League na programu kompletní 44. kolo, v němž bude pokračovat tuhý boj o poslední postupové místo do play off. Osmý Biel dělí od jedenáctého Klotenu sedm kol před koncem základní části pouze sedm bodů, ještě blíže k postupové osmičce mají Fribourg s Ambri-Piottou.
Lukáš Radil, FOTO © hcpce.cz

Pardubický Radil po derby litoval nevyužitých přesilovek

Dnes 10:56 - Ve východočeském derby porazil Hradec Králové domácí Pardubice 2:1 v prodloužení. Lukáš Radil byl po zápase viditelně zklamaný.
NHL

Tipy na NHL - 31.01.2015

Dnes 10:45 - V naší nové rubrice tipy na hokej vám přinášíme tipy na NHL ze dne 31.01.2015. Dnes máme na programu 11 zápasů.
NLA

Tipy na švýcarskou NLA - 31.01.2015

Dnes 10:32 - V naší nové rubrice tipy na hokej vám přinášíme tipy na NLA ze dne 31.01.2015. Dnes máme na programu 6 zápasů.
SM Liiga

Tipy na finskou SM Liigu - 31.01.2015

Dnes 10:21 - V naší nové rubrice tipy na hokej vám přinášíme tipy na SM Liigu ze dne 31.01.2015. Dnes máme na programu 6 zápasů.
Santala se raduje ze vstřelené branky, FOTO © eishockey.ch

Review: Kloten si vyšlápl na lídra, v boji o play-off klopýtla jen Ambri-Piotta

Dnes 08:41 - Vedoucí tým švýcarské ligy Bern v 43. kole NLA překvapivě nestačil na Letce z Klotenu, když prohrál v domácí Postfinanc aréně vysoko 1:5. Dařilo se týmům na hranici postupu do play off, kde prohrála pouze Ambri-Piotta.
Marek Mazanec

Mazanec chytal v letošním ročníku NHL poprvé od úvodní minuty + VIDEO

Dnes 08:17 - Hokejový gólman Marek Mazanec nastoupil v pátečním utkání NHL poprvé v letošní sezoně v brance Nashvillu od úvodní minuty, ale neodvrátil prohru týmu 0:3 v Coloradu.
1. liga

Tipy na 1. ligu - 31.01.2015

Dnes 06:06 - V naší nové rubrice tipy na hokej vám přinášíme tipy na 1. ligu ze dne 31.01.2015. Dnes máme na programu 7 zápasů.
Eliteserien

Tipy na švédskou Eliteserien - 31.01.2015

Dnes 05:12 - V naší nové rubrice tipy na hokej vám přinášíme tipy na Eliteserien ze dne 31.01.2015. Dnes máme na programu 6 zápasů.
Jaroslav Hertl, FOTO © lhkjestrabi.cz

Jestřáby opouští Hertl, novou posilou se stal Látal

30.01.15 - Kádr prvoligových Jestřábů Prostějov nečekaně opouští obránce Jaroslav Hertl. Toho by měl nahradit Jan Látal.
Derby: Pardubice - Hradec Králové, FOTO © facebook.com/hcpce

Review 43. kola Tipsport extraligy

30.01.15 - Hokejisté Hradce Králové ovládlí čtvrté východočeské derby díky Šimánkovy brance v prodloužení.
Rostislav Čada

Trenér Čada skončil u hokejistů Liberce

30.01.15 - Trenér Rostislav Čada nečekaně skončil u hokejistů Liberce.
Jaroslav Janus

Hokejisty Sparty posílí brankář Jaroslav Janus

30.01.15 - Hokejisty Sparty posílí slovenský reprezentační brankář Jaroslav Janus, který dosud chytal za Slovan Bratislava v Kontinentální lize.
Pavel Klhůfek

Klhůfek odchází ze Slavie do Znojma

30.01.15 - Hokejový útočník Pavel Klhůfek odchází ze Slavie do Znojma a bude tak ve zbytku sezony hrát mezinárodní ligu EBEL.
Zdeněk Blatný

Blatný končí v rakouském Dornbirnu

30.01.15 - Hokejový útočník Zdeněk Blatný předčasně končí angažmá v rakouském Dornbirnu.
Tomáš Frolo

Frolo vynechá v extralize tři zápasy, udeřil Růžičku + VIDEO

30.01.15 - Litvínovský hokejista Tomáš Frolo vynechá v extralize nejbližší tři utkání.
Momentka z utkání Znojmo - Villach, FOTO © hockeyfans.at

Preview: Derby Orlů ve Znojmě. O třetí místo

30.01.15 - Znojemští hokejisté touží po posunu na třetí příčku, ale musí spoléhat na klopýtnutí čtvrté Vídně a porazit třetí Villach. Bolzano a Fehérvár spolu na dálku bojují o přímý postup do play-off. Dornbirn uvolnil Zdeňka Blatnýho.