MS v hokeji 2017:    Skupina A Dánsko Itálie Lotyšsko Německo Rusko Slovensko Švédsko USA Skupina B Bělorusko Česko Finsko Francie Kanada Norsko Slovinsko Švýcarsko


Blainville-Boisbriand Armada - QMJHL 2015/2016


Blainville-Boisbriand Armada

Blainville-Boisbriand Armada

Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Severní Amerika / QMJHL / 2015/2016
19.03.2016 21:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada 6:7sn 1:1,2:2,3:3,0:0,0:1
00:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
13.03.2016 01:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada 1:3 0:0,0:1,1:2
12.03.2016 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs 1:4 0:1,1:1,0:2
11.03.2016 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar 5:0 0:0,1:0,4:0
06.03.2016 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies 3:4pp 3:1,0:0,0:2,0:1
05.03.2016 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Quebec Remparts 4:0 1:0,1:0,2:0
03.03.2016 01:30 Rimouski Oceanic Blainville-Boisbriand Armada 5:2 2:1,0:0,3:1
28.02.2016 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens 2:3 2:1,0:1,0:1
27.02.2016 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Oceanic 5:2 2:1,1:0,2:1
26.02.2016 01:00 Quebec Remparts Blainville-Boisbriand Armada 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
21.02.2016 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Blainville-Boisbriand Armada 5:3 1:2,1:0,3:1
19.02.2016 00:00 Charlottetown Islanders Blainville-Boisbriand Armada 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:0
18.02.2016 00:00 Moncton Wildcats Blainville-Boisbriand Armada 4:2 1:0,2:1,1:1
14.02.2016 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques 3:5 2:2,1:1,0:2
12.02.2016 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies 1:2 0:1,0:0,1:1
11.02.2016 01:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada 3:4pp 1:2,1:0,1:1,0:1
06.02.2016 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs 4:5 2:2,0:3,2:0
01:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Oceanic 1:3 0:2,1:0,0:1
30.01.2016 21:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada 1:3 0:0,0:2,1:1
01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada 2:1 0:0,0:1,2:0
24.01.2016 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
23.01.2016 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques 4:3 2:2,0:1,2:0
17.01.2016 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar 3:0 0:0,1:0,2:0
16.01.2016 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes 4:2 1:1,1:0,2:1
14.01.2016 01:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada 7:2 2:0,3:2,2:0
09.01.2016 22:00 Chicoutimi Saguenéens Blainville-Boisbriand Armada 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada 4:1 1:1,0:0,3:0
06.01.2016 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres 3:2 1:1,0:1,2:0
31.12.2015 21:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada 4:0 2:0,1:0,1:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada 6:0 0:0,4:0,2:0
29.12.2015 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs 1:3 0:0,1:1,0:2
19.12.2015 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Quebec Remparts 0:3 0:0,0:1,0:2
18.12.2015 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix 4:1 1:0,0:1,3:0
13.12.2015 22:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada 1:4 0:0,1:1,0:3
12.12.2015 22:00 Chicoutimi Saguenéens Blainville-Boisbriand Armada 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
06.12.2015 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Cape Breton Screaming Eagles 1:4 0:0,1:2,0:2
01:00 Quebec Remparts Blainville-Boisbriand Armada 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
05.12.2015 01:30 Rimouski Oceanic Blainville-Boisbriand Armada 3:2 0:1,1:1,2:0
29.11.2015 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens 4:0 1:0,0:0,3:0
28.11.2015 01:30 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada 4:3pp 2:1,1:0,0:2,1:0
26.11.2015 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Moncton Wildcats 6:5 1:1,4:2,1:2
22.11.2015 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques 2:3 1:1,1:1,0:1
21.11.2015 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies 1:5 0:4,1:1,0:0
14.11.2015 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes 5:4pp 2:3,2:1,0:0,1:0
12.11.2015 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
08.11.2015 22:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada 4:0 3:0,0:0,1:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada 4:2 0:1,2:1,2:0
04.11.2015 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Acadie-Bathurst Titan 4:3 1:2,1:0,2:1
01.11.2015 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs 5:1 1:0,2:1,2:0
31.10.2015 00:30 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix 1:2 0:0,1:2,0:0
25.10.2015 20:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques 1:3 1:0,0:2,0:1
24.10.2015 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada 3:0 0:0,2:0,1:0
22.10.2015 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada 3:0 0:0,3:0,0:0
21.10.2015 01:30 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
18.10.2015 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs 1:3 0:1,1:0,0:2
17.10.2015 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Saint John Sea Dogs 3:5 1:2,1:2,1:1
11.10.2015 20:00 Acadie-Bathurst Titan Blainville-Boisbriand Armada 4:1 2:0,1:0,1:1
00:00 Saint John Sea Dogs Blainville-Boisbriand Armada 0:6 0:3,0:1,0:2
09.10.2015 00:00 Halifax Mooseheads Blainville-Boisbriand Armada 5:4pp 0:2,2:2,2:0,1:0
04.10.2015 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Halifax Mooseheads 4:2 1:1,1:1,2:0
03.10.2015 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Charlottetown Islanders 2:1 0:0,1:0,1:1
27.09.2015 01:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada 4:2 1:1,1:1,2:0
26.09.2015 01:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada 6:2 2:0,2:1,2:1
20.09.2015 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
19.09.2015 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres 5:3 1:1,3:2,1:0
13.09.2015 21:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada 0:5 0:1,0:2,0:2
12.09.2015 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada 4:1 1:0,2:1,1:0
nenalezen žádny zápas

Východná divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Shawinigan Cataractes Shawinigan Cataractes 68 32 19 17 8 4 4 1 61 281 220 125
2. Rimouski Oceanic Rimouski Oceanic 68 30 25 13 1 5 5 2 5 208 203 109
3. Victoriaville Tigres Victoriaville Tigres 68 28 28 12 5 3 0 4 -3 246 249 101
4. Chicoutimi Saguenéens Chicoutimi Saguenéens 67 25 25 17 3 5 4 5 7 220 213 99
5. Quebec Remparts Quebec Remparts 68 23 33 12 4 6 1 1 -53 205 258 86
6. Baie-Comeau Drakkar Baie-Comeau Drakkar 67 10 49 8 2 2 1 3 -156 143 299 41

Západná divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies Rouyn-Noranda Huskies 68 42 9 17 11 3 1 2 121 302 181 155
2. Val-d'Or Foreurs Val-d'Or Foreurs 68 44 15 8 4 3 1 1 96 293 197 147
3. Gatineau Olympiques Gatineau Olympiques 68 40 18 9 4 2 2 2 77 250 173 135
4. Blainville-Boisbriand Armada Blainville-Boisbriand Armada 68 20 32 16 4 8 2 2 -30 171 201 82
5. Sherbrooke Phoenix Sherbrooke Phoenix 68 23 35 10 2 6 0 2 -32 207 239 81
6. Drummondville Voltigeurs Drummondville Voltigeurs 68 19 40 9 5 2 2 0 -77 187 264 73

Maritimes divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Saint John Sea Dogs Saint John Sea Dogs 68 34 20 14 4 6 4 0 36 258 222 124
2. Cape Breton Screaming Eagles Cape Breton Screaming Eagles 68 32 24 12 5 5 1 1 49 286 237 114
3. Moncton Wildcats Moncton Wildcats 68 30 21 17 4 9 2 2 18 268 250 113
4. Charlottetown Islanders Charlottetown Islanders 68 24 26 18 9 5 2 2 -5 227 232 101
5. Acadie-Bathurst Titan Acadie-Bathurst Titan 68 21 35 12 4 3 2 3 -30 224 254 81
6. Halifax Mooseheads Halifax Mooseheads 68 16 39 13 5 7 0 1 -84 193 277 66
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies Rouyn-Noranda Huskies 68 42 9 17 11 3 1 2 121 302 181 155
2. Val-d'Or Foreurs Val-d'Or Foreurs 68 44 15 8 4 3 1 1 96 293 197 147
3. Gatineau Olympiques Gatineau Olympiques 68 40 18 9 4 2 2 2 77 250 173 135
4. Shawinigan Cataractes Shawinigan Cataractes 68 32 19 17 8 4 4 1 61 281 220 125
5. Saint John Sea Dogs Saint John Sea Dogs 68 34 20 14 4 6 4 0 36 258 222 124
6. Cape Breton Screaming Eagles Cape Breton Screaming Eagles 68 32 24 12 5 5 1 1 49 286 237 114
7. Moncton Wildcats Moncton Wildcats 68 30 21 17 4 9 2 2 18 268 250 113
8. Rimouski Oceanic Rimouski Oceanic 68 30 25 13 1 5 5 2 5 208 203 109
9. Victoriaville Tigres Victoriaville Tigres 68 28 28 12 5 3 0 4 -3 246 249 101
10. Charlottetown Islanders Charlottetown Islanders 68 24 26 18 9 5 2 2 -5 227 232 101
11. Chicoutimi Saguenéens Chicoutimi Saguenéens 67 25 25 17 3 5 4 5 7 220 213 99
12. Quebec Remparts Quebec Remparts 68 23 33 12 4 6 1 1 -53 205 258 86
13. Blainville-Boisbriand Armada Blainville-Boisbriand Armada 68 20 32 16 4 8 2 2 -30 171 201 82
14. Acadie-Bathurst Titan Acadie-Bathurst Titan 68 21 35 12 4 3 2 3 -30 224 254 81
15. Sherbrooke Phoenix Sherbrooke Phoenix 68 23 35 10 2 6 0 2 -32 207 239 81
16. Drummondville Voltigeurs Drummondville Voltigeurs 68 19 40 9 5 2 2 0 -77 187 264 73
17. Halifax Mooseheads Halifax Mooseheads 68 16 39 13 5 7 0 1 -84 193 277 66
18. Baie-Comeau Drakkar Baie-Comeau Drakkar 67 10 49 8 2 2 1 3 -156 143 299 41

Východná divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Rimouski Oceanic Rimouski Oceanic 34 18 8 8 1 3 4 0 19 111 92 67
2. Shawinigan Cataractes Shawinigan Cataractes 34 17 11 6 4 0 1 1 38 148 110 62
3. Victoriaville Tigres Victoriaville Tigres 34 13 14 7 3 2 0 2 2 129 127 49
4. Chicoutimi Saguenéens Chicoutimi Saguenéens 33 12 13 8 1 2 2 3 5 91 86 47
5. Quebec Remparts Quebec Remparts 34 11 16 7 2 4 1 0 -22 111 133 43
6. Baie-Comeau Drakkar Baie-Comeau Drakkar 34 7 22 5 1 1 1 2 -54 79 133 28

Západná divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies Rouyn-Noranda Huskies 34 26 2 6 4 2 0 0 85 163 78 88
2. Val-d'Or Foreurs Val-d'Or Foreurs 34 24 6 4 1 3 0 0 61 159 98 77
3. Gatineau Olympiques Gatineau Olympiques 34 21 7 5 1 2 2 1 48 125 77 71
4. Sherbrooke Phoenix Sherbrooke Phoenix 34 15 12 7 0 5 0 2 14 115 101 52
5. Blainville-Boisbriand Armada Blainville-Boisbriand Armada 34 15 15 4 1 3 0 0 5 95 90 50
6. Drummondville Voltigeurs Drummondville Voltigeurs 34 9 20 5 3 0 2 0 -37 99 136 37

Maritimes divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Cape Breton Screaming Eagles Cape Breton Screaming Eagles 34 19 7 8 3 4 1 0 61 169 108 69
2. Saint John Sea Dogs Saint John Sea Dogs 34 19 9 6 2 2 2 0 31 140 109 67
3. Charlottetown Islanders Charlottetown Islanders 34 14 12 8 4 1 2 1 12 118 106 56
4. Moncton Wildcats Moncton Wildcats 34 13 10 11 4 4 1 2 17 140 123 55
5. Acadie-Bathurst Titan Acadie-Bathurst Titan 34 14 16 4 2 1 0 1 -5 111 116 48
6. Halifax Mooseheads Halifax Mooseheads 34 9 17 8 4 4 0 0 -29 107 136 39
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies Rouyn-Noranda Huskies 34 26 2 6 4 2 0 0 85 163 78 88
2. Val-d'Or Foreurs Val-d'Or Foreurs 34 24 6 4 1 3 0 0 61 159 98 77
3. Gatineau Olympiques Gatineau Olympiques 34 21 7 5 1 2 2 1 48 125 77 71
4. Cape Breton Screaming Eagles Cape Breton Screaming Eagles 34 19 7 8 3 4 1 0 61 169 108 69
5. Saint John Sea Dogs Saint John Sea Dogs 34 19 9 6 2 2 2 0 31 140 109 67
6. Rimouski Oceanic Rimouski Oceanic 34 18 8 8 1 3 4 0 19 111 92 67
7. Shawinigan Cataractes Shawinigan Cataractes 34 17 11 6 4 0 1 1 38 148 110 62
8. Charlottetown Islanders Charlottetown Islanders 34 14 12 8 4 1 2 1 12 118 106 56
9. Moncton Wildcats Moncton Wildcats 34 13 10 11 4 4 1 2 17 140 123 55
10. Sherbrooke Phoenix Sherbrooke Phoenix 34 15 12 7 0 5 0 2 14 115 101 52
11. Blainville-Boisbriand Armada Blainville-Boisbriand Armada 34 15 15 4 1 3 0 0 5 95 90 50
12. Victoriaville Tigres Victoriaville Tigres 34 13 14 7 3 2 0 2 2 129 127 49
13. Acadie-Bathurst Titan Acadie-Bathurst Titan 34 14 16 4 2 1 0 1 -5 111 116 48
14. Chicoutimi Saguenéens Chicoutimi Saguenéens 33 12 13 8 1 2 2 3 5 91 86 47
15. Quebec Remparts Quebec Remparts 34 11 16 7 2 4 1 0 -22 111 133 43
16. Halifax Mooseheads Halifax Mooseheads 34 9 17 8 4 4 0 0 -29 107 136 39
17. Drummondville Voltigeurs Drummondville Voltigeurs 34 9 20 5 3 0 2 0 -37 99 136 37
18. Baie-Comeau Drakkar Baie-Comeau Drakkar 34 7 22 5 1 1 1 2 -54 79 133 28

Východná divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Shawinigan Cataractes Shawinigan Cataractes 34 15 8 11 4 4 3 0 23 133 110 63
2. Chicoutimi Saguenéens Chicoutimi Saguenéens 34 13 12 9 2 3 2 2 2 129 127 52
3. Victoriaville Tigres Victoriaville Tigres 34 15 14 5 2 1 0 2 -5 117 122 52
4. Quebec Remparts Quebec Remparts 34 12 17 5 2 2 0 1 -31 94 125 43
5. Rimouski Oceanic Rimouski Oceanic 34 12 17 5 0 2 1 2 -14 97 111 42
6. Baie-Comeau Drakkar Baie-Comeau Drakkar 33 3 27 3 1 1 0 1 -102 64 166 13

Západná divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Val-d'Or Foreurs Val-d'Or Foreurs 34 20 9 4 3 0 1 1 35 134 99 70
2. Rouyn-Noranda Huskies Rouyn-Noranda Huskies 34 16 7 11 7 1 1 2 36 139 103 67
3. Gatineau Olympiques Gatineau Olympiques 34 19 11 4 3 0 0 1 29 125 96 64
4. Drummondville Voltigeurs Drummondville Voltigeurs 34 10 20 4 2 2 0 0 -40 88 128 36
5. Blainville-Boisbriand Armada Blainville-Boisbriand Armada 34 5 17 12 3 5 2 2 -35 76 111 32
6. Sherbrooke Phoenix Sherbrooke Phoenix 34 8 23 3 2 1 0 0 -46 92 138 29

Maritimes divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats Moncton Wildcats 34 17 11 6 0 5 1 0 1 128 127 58
2. Saint John Sea Dogs Saint John Sea Dogs 34 15 11 8 2 4 2 0 5 118 113 57
3. Cape Breton Screaming Eagles Cape Breton Screaming Eagles 34 13 17 4 2 1 0 1 -12 117 129 45
4. Charlottetown Islanders Charlottetown Islanders 34 10 14 10 5 4 0 1 -17 109 126 45
5. Acadie-Bathurst Titan Acadie-Bathurst Titan 34 7 19 8 2 2 2 2 -25 113 138 33
6. Halifax Mooseheads Halifax Mooseheads 34 7 22 5 1 3 0 1 -55 86 141 27
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Val-d'Or Foreurs Val-d'Or Foreurs 34 20 9 4 3 0 1 1 35 134 99 70
2. Rouyn-Noranda Huskies Rouyn-Noranda Huskies 34 16 7 11 7 1 1 2 36 139 103 67
3. Gatineau Olympiques Gatineau Olympiques 34 19 11 4 3 0 0 1 29 125 96 64
4. Shawinigan Cataractes Shawinigan Cataractes 34 15 8 11 4 4 3 0 23 133 110 63
5. Moncton Wildcats Moncton Wildcats 34 17 11 6 0 5 1 0 1 128 127 58
6. Saint John Sea Dogs Saint John Sea Dogs 34 15 11 8 2 4 2 0 5 118 113 57
7. Chicoutimi Saguenéens Chicoutimi Saguenéens 34 13 12 9 2 3 2 2 2 129 127 52
8. Victoriaville Tigres Victoriaville Tigres 34 15 14 5 2 1 0 2 -5 117 122 52
9. Cape Breton Screaming Eagles Cape Breton Screaming Eagles 34 13 17 4 2 1 0 1 -12 117 129 45
10. Charlottetown Islanders Charlottetown Islanders 34 10 14 10 5 4 0 1 -17 109 126 45
11. Quebec Remparts Quebec Remparts 34 12 17 5 2 2 0 1 -31 94 125 43
12. Rimouski Oceanic Rimouski Oceanic 34 12 17 5 0 2 1 2 -14 97 111 42
13. Drummondville Voltigeurs Drummondville Voltigeurs 34 10 20 4 2 2 0 0 -40 88 128 36
14. Acadie-Bathurst Titan Acadie-Bathurst Titan 34 7 19 8 2 2 2 2 -25 113 138 33
15. Blainville-Boisbriand Armada Blainville-Boisbriand Armada 34 5 17 12 3 5 2 2 -35 76 111 32
16. Sherbrooke Phoenix Sherbrooke Phoenix 34 8 23 3 2 1 0 0 -46 92 138 29
17. Halifax Mooseheads Halifax Mooseheads 34 7 22 5 1 3 0 1 -55 86 141 27
18. Baie-Comeau Drakkar Baie-Comeau Drakkar 33 3 27 3 1 1 0 1 -102 64 166 13