Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals

Joe Thornton, FOTO © nhl.com

Thornton dohrál sezonu NHL s přetrženými vazy

Útočník Joe Thornton ze San Jose odehrál poslední čtyři zápasy v sezoně NHL s přetrženými vazy v levém koleně. Vyřazení hokejistů Sharks z play off nezabránil a nyní ho čeká operace.

tradiční zobrazení článků moderní
David Pastrňák, FOTO © nhl.com

Ottawa potrestala v prodloužení faul Pastrňáka a vyřadila Boston + VIDEO

24.04.17 - Hokejisté Ottawy rozhodli při vyloučení Davida Pastrňáka o výhře v Bostonu 3:2 v prodloužení a postoupili do druhého kola play off NHL,kde se střetnou s New Yorkem Rangers.
Sergej Bobrovskij

Bobrovskij a Price mají šanci na druhou Vezinovu trofej

23.04.17 - Rus Sergej Bobrovskij z Columbusu a Kanaďan Carey Price z Montrealu mohou podruhé v kariéře získat Vezinovu trofej pro nejlepšího brankáře hokejové NHL.
Vladimír Sobotka, FOTO © cbssports.com

Sobotka přihrál na postupový gól, Plekanec i Hertl končí + VIDEO

23.04.17 - Vladimír Sobotka přihrál v prodloužení na vítězný gól hokejistů St. Louis, kteří vyhráli v Minnesotě 4:3 a ovládli celou sérii 1. kola play off NHL 4:1 na zápasy.

Boston i díky gólu Pastrňáka odvrátil vyřazení + VIDEO

22.04.17 - Hokejisté Bostonu i díky gólu Davida Pastrňáka zvítězili v 1. kole play off NHL na ledě Ottawy 3:2 ve druhém prodloužení a snížili stav série na 2:3.
Auston Matthews

Na nejlepšího nováčka NHL kandidují Matthews, Laine a Werenski

21.04.17 - Na Calderovu trofej pro nejlepšího nováčka NHL byli nominováni útočníci Auston Matthews z Toronta a Patrik Laine z Winnipegu a obránce Columbusu Zach Werenski.
Nashville - Chicago, FOTO © nhl.com

Nashville a Pittsburgh postupují, Rangers uspěli v prodloužení + VIDEO

21.04.17 - Hokejisté Nashvillu a Pittsburghu jsou ve 2. kole play off NHL.
Michal Kempný v dresu Česka, FOTO © facebook.com

Českého reprezentanta čeká premiéra v play off NHL!

20.04.17 - Do zbraně bude nejspíš povolán český reprezentační zadák, jeho celek totiž v play off hoří.
Martin Hanzal, FOTO © nhl.com

Hanzal pomohl Minnesotě gólem odvrátit první mečbol + VIDEO

20.04.17 - Hokejisté Minnesoty zvítězili i s přispěním jednoho gólu Martina Hanzala na ledě St. Louis 2:0 a snížili stav série úvodního kola play off NHL na 1:3.
San Jose Sharks, FOTO © nhl.com

Hertl přispěl ke kanonádě San Jose, Columbus odvrátil mečbol + VIDEO

19.04.17 - Hokejový útočník Tomáš Hertl se podílel v úvodním kole play off NHL jednou asistencí na kanonádě San Jose, které rozdrtilo Edmonton 7:0 a vyrovnalo sérii na 2:2.
Tomáš Plekanec, FOTO © nhl.com

Plekanec přispěl k další výhře Montrealu + VIDEO

17.04.17 - Útočník Tomáš Plekanec přispěl asistencí k výhře hokejistů Montrealu 3:1 na ledě New Yorku Rangers a Canadiens se ujali v sérii 1. kola play off NHL vedení 2:1.
Ondřej Kaše, FOTO © piratichomutov.cz

Příští zastávka: Farma v AHL. Český útočník se v NHL dlouho neohřál

16.04.17 - Český hokejový útočník Ondřej Kaše putoval po deseti dnech z Anaheimu zpátky na farmu do San Diega do nižší AHL. Jednadvacetiletý odchovanec Kadaně nastoupil za Gulls hned v sobotním posledním utkání základní části AHL a přispěl k domácímu vítězství nad Ontariem 5:3 gólem a asistencí. Se stejným klubem…

Plekanec odvrátil gólem v závěru prohru Montrealu + VIDEO

15.04.17 - Tomáš Plekanec poslal trefou v čase 59:42 zápas 1. kola play off NHL mezi Montrealem a New Yorkem Rangers do prodloužení, ve kterém rozhodl Alexander Radulov o výhře Canadiens 4:3 a srovnání série na 1:1. Kladenský odchovanec si připsal v utkání i asistenci a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu.
Pekku Rinne, FOTO © usatoday.com

Nashville vyhrál v Chicagu, hlavním strůjcem úspěchu Rinne + VIDEO

14.04.17 - Hokejisté Nashvillu zvítězili v úvodním utkání 1. kola play off NHL na ledě nejlepšího týmu Západní konference Chicaga 1:0 a ujali se vedení v sérii.

Bývalý Jágrův trenér z Floridy bude trénovat Rytíře!

13.04.17 - Hokejisty nováčka NHL Vegas Golden Knights bude trénovat Gerard Gallant. Podle webu kanadské televizní stanice TSN ho má majitel klubu Bill Foley oficiálně jmenovat do funkce hlavního kouče dnes.
Vladimír Sobotka, FOTO © nhl.com

Sobotka přispěl gólem k výhře St. Louis + VIDEO

13.04.17 - Útočník Vladimír Sobotka přispěl gólem k vítězství hokejistů St. Louis 2:1 v prodloužení v úvodním utkání play off NHL na ledě Minnesoty.
Hokejisté Floridy, FOTO © facebook.com

Jágrova Florida úřaduje! Panthers si pojistili služby nejtalentovanějšího kanadského beka

2.07.16 - Kanadský hokejový obránce Aaron Ekblad prodloužil o osm let smlouvu s Floridou, která si pojistila služby jedničky draftu z roku 2014 až do konce sezony 2024/25.
Eric Lindros, FOTO © thehockeywriters.com

Lindros, Makarov, Vachon a Quinn vstoupí do Síně slávy v Torontu

28.06.16 - Bývalí útočníci Eric Lindros a Sergej Makarov, brankář Rogie Vachon a trenér Pat Quinn se stanou novými členy hokejové Síně slávy v Torontu. Oficiálně do ní budou uvedeni 14. listopadu.
Filip Forsberg, FOTO © predators.nhl.com

Forsberg podepsal novou šestiletou smlouvu s Nashvillem

28.06.16 - Švédský hokejový útočník Filip Forsberg uzavřel novou šestiletou smlouvu s Nashvillem celkem na 36 milionů dolarů.
Petr Mrázek, FOTO © cbssports.com

Mrázek čeká na kontrakt s Detroitem a těší se na Světový pohár

26.06.16 - Hokejový brankář Petr Mrázek by se mohl brzy dočkat dohody na novém kontraktu s Detroitem, který s ním nadále počítá na post jedničky.