MS v hokeji 2017:    Skupina A Dánsko Itálie Lotyšsko Německo Rusko Slovensko Švédsko USA Skupina B Bělorusko Česko Finsko Francie Kanada Norsko Slovinsko Švýcarsko

Mark Streit, FOTO © nhl.com

Canadiens se s letošním vítězem Stanleyova poháru dohodli na rozvázání smlouvy

Švýcarský hokejový obránce Mark Streit hned na startu sezony NHL skončil v Montrealu, s kterým na konci července podepsal jako nechráněný volný hráč roční kontrakt na 700 tisíc dolarů.

Dnes 07:09, 0 , celý článek ››
tradiční zobrazení článků moderní
Nikita Kučerov, FOTO © nhl.com

Tampa Bay díky formě Kučerova vyhrála v Detroitu a vede NHL + VIDEO

Dnes 07:05 - Hokejisté Tampy Bay uspěli v jediném utkání pondělního programu NHL v Detroitu 3:2 a čtvrtou výhrou v řadě se vyhoupli do čela soutěže.
Marek Langhamer, FOTO © nhl.com

Brankář Langhamer se vrátil z Arizony na farmu

16.10.17 - Český hokejový brankář Marek Langhamer se po dvou dnech strávených v prvním týmu Arizony vrátil na farmu do Tucsonu do nižší AHL.
David Pastrňák, FOTO © nhl.com

Pastrňák opět skóroval, ale s Bostonem prohrál ve Vegas + VIDEO

16.10.17 - Hokejový útočník David Pastrňák vstřelil v nedělním utkání NHL jediný gól Bostonu, který podlehl na ledě Vegas 1:3.
David Rittich, FOTO © sport.cz

Rittich vychytal hned v prvním vystoupení v AHL v sezoně nulu

15.10.17 - Český hokejový brankář David Rittich ze Stocktonu udržel hned ve svém prvním vystoupení v této sezoně nižší AHL čisté konto.
Jaromír Jágr v dresu Calgary, FOTO © nhl.com

Jágr a 1. formace v Calgary: Co na to "Mistr" říká?

15.10.17 - Jaromír Jágr se objevil v první lajně Calgary Flames. Jak se mu v ní hrálo?
Jakub Voráček, FOTO © nhl.com

Voráček třikrát asistoval, Jágr poprvé v dresu Calgary bodoval + VIDEO

15.10.17 - Hokejový útočník Jakub Voráček z Philadelphie prožil druhý tříbodový večer v této sezoně NHL a třemi asistencemi se podílel na výhře nad Washingtonem 8:2.

Jágr po debaklu: Fanouškům chci ukázat, že umím hrát hokej!

14.10.17 - Jaromír Jágr musel v páteční domácí premiéře v dresu Calgary strávit debakl 0:6, který jeho týmu uštědřili hokejisté dalšího kanadského celku Ottawy. Hvězdný útočník odehrál téměř třináct a půl minuty, ale neujala se žádná z jeho čtyř střel. Do statistik si připsal dvě trestné minuty a nastoupil…
Jaromír Jágr, FOTO © isport.cz

Zpackaná domácí premiéra Jaromíra Jágra! Česká legenda posmutněla

14.10.17 - Dlouho očekávaná premiéra před domácím publikem se Jaromíru Jágrovi nevydařila.

Arizona povolala brankáře Langhamera z farmy

14.10.17 - Vedení celku zámořské NHL Arizona Coyotes povolalo v pátek českého hokejového brankáře Marka Langhamera z farmy v Tucsonu z nižší AHL do prvního týmu.
Jakub Vrána, FOTO © nhl.com

Jágr doma prožil neúspěšný debut, Vrána se Sedlákem skórovali + VIDEO

14.10.17 - Hokejový útočník Jaromír Jágr si za Calgary odbyl domácí debut, ve kterém Flames podlehli Ottawě 0:6.

Kanadské šílenství jménem Jágr! Česká legenda pobláznila Calgary

13.10.17 - V Calgary vypukla velká hokejová horečka poté, co do tamního klubu přišel hrát Jaromír Jágr.
Martin Frk, FOTO © nhl.com

Frk a Hertl skórovali, Hanzal obdržel pětiminutový trest + VIDEO

13.10.17 - Hokejový útočník Martin Frk si připsal ve čtvrtečním utkání NHL už třetí branku sezony, kterou přispěl Detroitu k výhře 4:2 v Arizoně.

Jaká byla Jágrova premiére v Calgary? Snad se zlepším, řekl

12.10.17 - Jaromír Jágr přiznal, že se necítil při premiéře v dresu Calgary moc dobře, ale potěšila jej výhra na ledě Los Angeles (4:3 po prodloužení). Pětačtyřicetiletý druhý nejproduktivnější hráč v historii NHL strávil v prvním zápase po půl roce na ledě 13 minut a 38 sekund a připsal si jeden minusový bod.
A. Ovechkin, FOTO © facebook.com

Nezastavitelný Ovechkin vládne NHL! Fascinující výsledky má i jeho spoluhráč

12.10.17 - Ruský hokejový kanonýr Alexandr Ovečkin z Washingtonu vládne produktivitě NHL, když ve čtyřech zápasech nasbíral osm bodů za osm branek.

Jágrovi pomohl k vítězné premiéře Frolík gólem a asistencí + VIDEO

12.10.17 - Hokejový útočník Jaromír Jágr prožil vítěznou premiéru v dresu Calgary.
Ondřej Pavelec, FOTO © sport.cz

Český brankář ve službách Rangers: Svou roli tady si užívám!

11.10.17 - Na svou první plnohodnotnou šanci v novém ročníku NHL sice český hokejový brankář Ondřej Pavelec stále čeká, ale působení v New York Rangers si mistr světa z roku 2010 užívá. Třicetiletý kladenský odchovanec zatím ze čtyř utkání odchytal jen dvě třetiny nepodařeného sobotního duelu v Torontu (5:8).…
Dmitrij Jaškin, FOTO © frozennotes.com

Jaškinovi předchozí sezona nevyšla podle představ: Evropu jsem vůbec neřešil

10.10.17 - Velmi důležitá sezona s ohledem na budoucnost je v NHL před českým útočníkem Dmitrijem Jaškinem.
Daniel Přibyl, FOTO © ctvnews.ca

Přibyl si v sezoně NHL nezahraje. Uvažoval už o konci kariéry

10.10.17 - Hokejový útočník Daniel Přibyl z Calgary se ani v tomto ročníku nedočká startu v NHL.