MS v hokeji 2017:    Skupina A Dánsko Itálie Lotyšsko Německo Rusko Slovensko Švédsko USA Skupina B Bělorusko Česko Finsko Francie Kanada Norsko Slovinsko Švýcarsko


Metallurg Magnitogorsk - KHL 2016/2017


Metallurg Magnitogorsk

Metallurg Magnitogorsk

Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Rusko / KHL / 2016/2017
17.02.2017 15:00 Metallurg Magnitogorsk Traktor Chelyabinsk 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
15.02.2017 15:00 Traktor Chelyabinsk Metallurg Magnitogorsk 2:1 0:0,0:1,2:0
03.02.2017 15:00 Metallurg Magnitogorsk SKA Saint Petersburg 5:4sn 1:1,0:2,3:1,0:0,1:0
01.02.2017 15:00 Metallurg Magnitogorsk Severstal Cherepovets 6:4 2:0,4:3,0:1
29.01.2017 15:00 CSKA Moscow Metallurg Magnitogorsk 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0
27.01.2017 17:30 Dynamo Moskva Metallurg Magnitogorsk 1:2 1:1,0:0,0:1
25.01.2017 17:30 Vityaz Chekhov Metallurg Magnitogorsk 3:2 0:0,2:2,1:0
23.01.2017 17:00 Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk 1:4 0:0,1:3,0:1
19.01.2017 15:00 Metallurg Magnitogorsk Avangard Omsk Region 4:2 1:0,1:1,2:1
18.01.2017 15:00 Metallurg Magnitogorsk Avangard Omsk Region 3:5 1:1,1:1,1:3
15.01.2017 13:00 Metallurg Magnitogorsk Torpedo Nizhny Novgorod 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
13.01.2017 15:00 Metallurg Magnitogorsk Spartak Moscow 6:3 0:2,2:1,4:0
11.01.2017 15:00 Metallurg Magnitogorsk HC Sochi 3:5 1:0,1:3,1:2
07.01.2017 15:00 Ak Bars Kazan Metallurg Magnitogorsk 0:2 0:0,0:2,0:0
05.01.2017 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Metallurg Magnitogorsk 0:1 0:0,0:0,0:1
03.01.2017 14:00 Lada Togliatti Metallurg Magnitogorsk 2:4 1:0,1:2,0:2
29.12.2016 15:00 Salavat Yulaev Ufa Metallurg Magnitogorsk 3:5 0:2,2:1,1:2
25.12.2016 12:00 Barys Astana Metallurg Magnitogorsk 5:3 4:0,0:2,1:1
23.12.2016 19:00 HC Slovan Bratislava Metallurg Magnitogorsk 2:4 1:2,1:1,0:1
21.12.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb Metallurg Magnitogorsk 6:3 2:0,1:2,3:1
10.12.2016 13:00 Metallurg Magnitogorsk HC Red Star Kunlun 4:2 2:1,0:1,2:0
08.12.2016 15:00 Metallurg Magnitogorsk Admiral Vladivostok 5:3 1:1,1:2,3:0
04.12.2016 15:00 Dinamo Minsk Metallurg Magnitogorsk 2:4 0:2,2:1,0:1
02.12.2016 18:30 Dinamo Riga Metallurg Magnitogorsk 4:3sn 1:0,2:2,0:1,0:0,1:0
29.11.2016 17:30 Jokerit Metallurg Magnitogorsk 3:2 0:1,0:0,3:1
25.11.2016 15:00 Metallurg Magnitogorsk Vityaz Chekhov 5:4 1:1,1:2,3:1
23.11.2016 15:00 Metallurg Magnitogorsk Lokomotiv Yaroslavl 2:1 0:1,2:0,0:0
21.11.2016 15:00 Metallurg Magnitogorsk Dynamo Moskva 5:0 2:0,2:0,1:0
19.11.2016 15:00 Spartak Moscow Metallurg Magnitogorsk 1:5 0:0,0:4,1:1
17.11.2016 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod Metallurg Magnitogorsk 2:1 1:0,0:0,1:1
15.11.2016 17:30 HC Sochi Metallurg Magnitogorsk 0:5 0:3,0:0,0:2
12.11.2016 13:00 Metallurg Magnitogorsk Lada Togliatti 5:3 1:1,3:2,1:0
10.11.2016 15:00 Metallurg Magnitogorsk Ak Bars Kazan 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
08.11.2016 15:00 Metallurg Magnitogorsk Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
28.10.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk Sibir Novosibirsk 3:2 3:0,0:2,0:0
26.10.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk Metallurg Novokuznetsk 3:2 1:0,2:1,0:1
23.10.2016 11:30 HC Red Star Kunlun Metallurg Magnitogorsk 1:5 1:2,0:2,0:1
21.10.2016 11:30 Amur Khabarovsk Metallurg Magnitogorsk 1:5 1:1,0:3,0:1
19.10.2016 11:30 Admiral Vladivostok Metallurg Magnitogorsk 3:0 2:0,1:0,0:0
15.10.2016 14:00 Metallurg Magnitogorsk Yugra Khanty-Mansiysk 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
13.10.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk Barys Astana 3:1 0:1,0:0,3:0
10.10.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk Avtomobilist Yekaterinburg 6:0 2:0,2:0,2:0
06.10.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk Traktor Chelyabinsk 4:3 0:2,2:0,2:1
04.10.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:0
01.10.2016 12:00 Metallurg Novokuznetsk Metallurg Magnitogorsk 5:4sn 1:0,3:2,0:2,0:0,1:0
29.09.2016 14:30 Sibir Novosibirsk Metallurg Magnitogorsk 0:3 0:2,0:0,0:1
27.09.2016 15:00 Avangard Omsk Region Metallurg Magnitogorsk 0:3 0:2,0:0,0:1
26.09.2016 15:00 Avangard Omsk Region Metallurg Magnitogorsk 1:3 1:1,0:1,0:1
23.09.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk KHL Medvescak Zagreb 6:1 1:1,4:0,1:0
20.09.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk HC Slovan Bratislava 4:2 1:2,1:0,2:0
15.09.2016 16:00 Traktor Chelyabinsk Metallurg Magnitogorsk 5:3 1:2,3:1,1:0
13.09.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk Dinamo Minsk 5:4 0:1,1:2,4:1
10.09.2016 14:00 Metallurg Magnitogorsk Jokerit 3:1 0:0,1:0,2:1
08.09.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk Dinamo Riga 2:1 1:0,0:1,1:0
04.09.2016 14:00 Metallurg Magnitogorsk Amur Khabarovsk 4:1 1:0,2:1,1:0
01.09.2016 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Metallurg Magnitogorsk 2:1 0:1,1:0,1:0
29.08.2016 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg Metallurg Magnitogorsk 2:0 0:0,0:0,2:0
27.08.2016 16:00 SKA Saint Petersburg Metallurg Magnitogorsk 4:2 0:1,1:1,3:0
25.08.2016 18:00 Severstal Cherepovets Metallurg Magnitogorsk 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
22.08.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk CSKA Moscow 3:2 2:1,1:1,0:0
nenalezen žádny zápas

Západná konferencia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA Saint Petersburg SKA Saint Petersburg 60 39 8 13 2 2 5 4 135 249 114 137
2. CSKA Moscow CSKA Moscow 60 41 8 11 2 1 1 7 73 183 110 137
3. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 60 29 16 15 5 0 5 5 53 164 111 112
4. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 60 32 18 10 1 3 3 3 33 163 130 110
5. Dinamo Minsk Dinamo Minsk 60 27 19 14 3 2 7 2 21 171 150 105
6. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 60 27 18 15 3 4 5 3 21 145 124 104
7. Vityaz Chekhov Vityaz Chekhov 60 26 21 12 3 1 4 5 4 162 158 97
8. Jokerit Jokerit 60 23 19 18 3 6 3 6 -16 149 165 93
9. HC Sochi HC Sochi 60 24 27 9 2 1 5 1 -6 139 145 88
10. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 60 22 26 12 4 2 3 3 -22 144 166 85
11. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 60 18 27 15 3 6 2 4 -30 133 163 74
12. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 60 19 33 8 2 2 2 2 -48 138 186 69
13. Spartak Moscow Spartak Moscow 60 17 33 9 2 3 2 3 -43 125 168 66
14. Dinamo Riga Dinamo Riga 60 11 34 15 3 1 7 4 -42 116 158 58

Východná konferencia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 60 36 13 11 1 2 4 4 62 197 135 124
2. Avangard Omsk Region Avangard Omsk Region 60 30 19 11 3 2 5 1 29 156 127 109
3. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 60 29 18 13 3 2 6 2 28 155 127 109
4. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 60 27 20 13 2 3 1 7 10 130 120 97
5. Barys Astana Barys Astana 60 25 26 9 6 2 0 1 -16 151 167 90
6. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 60 21 20 19 2 3 4 10 -5 169 174 88
7. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 60 24 25 11 2 1 1 7 -6 147 153 86
8. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 60 20 25 15 2 5 6 2 -5 133 138 83
9. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 60 24 29 7 2 0 2 3 -5 139 144 83
10. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 60 20 28 12 1 1 7 3 -12 143 155 80
11. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 60 19 25 16 1 5 5 5 -26 139 165 79
12. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 60 20 29 11 1 2 4 4 -20 110 130 76
13. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 60 18 34 8 2 1 2 3 -36 112 148 66
14. Lada Togliatti Lada Togliatti 60 16 32 12 1 3 4 4 -34 146 180 65
15. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 60 8 42 10 1 2 5 2 -97 97 194 40

Bobrovova divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA Saint Petersburg SKA Saint Petersburg 60 39 8 13 2 2 5 4 135 249 114 137
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk 60 27 19 14 3 2 7 2 21 171 150 105
3. Jokerit Jokerit 60 23 19 18 3 6 3 6 -16 149 165 93
4. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 60 22 26 12 4 2 3 3 -22 144 166 85
5. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 60 19 33 8 2 2 2 2 -48 138 186 69
6. Spartak Moscow Spartak Moscow 60 17 33 9 2 3 2 3 -43 125 168 66
7. Dinamo Riga Dinamo Riga 60 11 34 15 3 1 7 4 -42 116 158 58

Tarasovova divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. CSKA Moscow CSKA Moscow 60 41 8 11 2 1 1 7 73 183 110 137
2. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 60 29 16 15 5 0 5 5 53 164 111 112
3. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 60 32 18 10 1 3 3 3 33 163 130 110
4. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 60 27 18 15 3 4 5 3 21 145 124 104
5. Vityaz Chekhov Vityaz Chekhov 60 26 21 12 3 1 4 5 4 162 158 97
6. HC Sochi HC Sochi 60 24 27 9 2 1 5 1 -6 139 145 88
7. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 60 18 27 15 3 6 2 4 -30 133 163 74

Charlamovova divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 60 36 13 11 1 2 4 4 62 197 135 124
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 60 29 18 13 3 2 6 2 28 155 127 109
3. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 60 27 20 13 2 3 1 7 10 130 120 97
4. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 60 20 28 12 1 1 7 3 -12 143 155 80
5. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 60 19 25 16 1 5 5 5 -26 139 165 79
6. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 60 18 34 8 2 1 2 3 -36 112 148 66
7. Lada Togliatti Lada Togliatti 60 16 32 12 1 3 4 4 -34 146 180 65

Černyševova divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Avangard Omsk Region Avangard Omsk Region 60 30 19 11 3 2 5 1 29 156 127 109
2. Barys Astana Barys Astana 60 25 26 9 6 2 0 1 -16 151 167 90
3. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 60 21 20 19 2 3 4 10 -5 169 174 88
4. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 60 24 25 11 2 1 1 7 -6 147 153 86
5. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 60 20 25 15 2 5 6 2 -5 133 138 83
6. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 60 24 29 7 2 0 2 3 -5 139 144 83
7. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 60 20 29 11 1 2 4 4 -20 110 130 76
8. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 60 8 42 10 1 2 5 2 -97 97 194 40
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA Saint Petersburg SKA Saint Petersburg 60 39 8 13 2 2 5 4 135 249 114 137
2. CSKA Moscow CSKA Moscow 60 41 8 11 2 1 1 7 73 183 110 137
3. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 60 36 13 11 1 2 4 4 62 197 135 124
4. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 60 29 16 15 5 0 5 5 53 164 111 112
5. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 60 32 18 10 1 3 3 3 33 163 130 110
6. Avangard Omsk Region Avangard Omsk Region 60 30 19 11 3 2 5 1 29 156 127 109
7. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 60 29 18 13 3 2 6 2 28 155 127 109
8. Dinamo Minsk Dinamo Minsk 60 27 19 14 3 2 7 2 21 171 150 105
9. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 60 27 18 15 3 4 5 3 21 145 124 104
10. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 60 27 20 13 2 3 1 7 10 130 120 97
11. Vityaz Chekhov Vityaz Chekhov 60 26 21 12 3 1 4 5 4 162 158 97
12. Jokerit Jokerit 60 23 19 18 3 6 3 6 -16 149 165 93
13. Barys Astana Barys Astana 60 25 26 9 6 2 0 1 -16 151 167 90
14. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 60 21 20 19 2 3 4 10 -5 169 174 88
15. HC Sochi HC Sochi 60 24 27 9 2 1 5 1 -6 139 145 88
16. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 60 24 25 11 2 1 1 7 -6 147 153 86
17. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 60 22 26 12 4 2 3 3 -22 144 166 85
18. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 60 24 29 7 2 0 2 3 -5 139 144 83
19. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 60 20 25 15 2 5 6 2 -5 133 138 83
20. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 60 20 28 12 1 1 7 3 -12 143 155 80
21. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 60 19 25 16 1 5 5 5 -26 139 165 79
22. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 60 20 29 11 1 2 4 4 -20 110 130 76
23. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 60 18 27 15 3 6 2 4 -30 133 163 74
24. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 60 19 33 8 2 2 2 2 -48 138 186 69
25. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 60 18 34 8 2 1 2 3 -36 112 148 66
26. Spartak Moscow Spartak Moscow 60 17 33 9 2 3 2 3 -43 125 168 66
27. Lada Togliatti Lada Togliatti 60 16 32 12 1 3 4 4 -34 146 180 65
28. Dinamo Riga Dinamo Riga 60 11 34 15 3 1 7 4 -42 116 158 58
29. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 60 8 42 10 1 2 5 2 -97 97 194 40

Západná konferencia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. CSKA Moscow CSKA Moscow 30 23 1 6 1 1 0 4 50 102 52 76
2. SKA Saint Petersburg SKA Saint Petersburg 30 23 4 3 0 0 2 1 90 143 53 74
3. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 30 20 7 3 1 2 0 0 25 88 63 64
4. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 30 17 7 6 3 0 1 2 48 93 45 61
5. Vityaz Chekhov Vityaz Chekhov 30 17 7 6 1 0 3 2 18 88 70 61
6. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 30 16 8 6 1 2 1 2 18 72 54 56
7. HC Sochi HC Sochi 30 16 11 3 1 0 2 0 5 74 69 54
8. Dinamo Minsk Dinamo Minsk 30 11 9 10 3 1 4 2 15 86 71 50
9. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 30 12 9 9 2 2 3 2 -2 78 80 50
10. Jokerit Jokerit 30 10 7 13 3 3 3 4 -2 80 82 49
11. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 30 11 9 10 3 4 1 2 -5 73 78 47
12. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 30 12 14 4 2 1 1 0 -2 83 85 43
13. Dinamo Riga Dinamo Riga 30 8 13 9 2 0 4 3 -10 67 77 39
14. Spartak Moscow Spartak Moscow 30 9 14 6 2 2 1 2 -13 59 72 38

Východná konferencia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 30 21 2 7 1 1 4 1 45 112 67 75
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 30 18 6 6 1 1 2 2 29 83 54 63
3. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 30 17 6 7 1 2 0 4 20 72 52 59
4. Avangard Omsk Region Avangard Omsk Region 30 16 10 4 1 1 1 1 18 81 63 54
5. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 30 15 10 5 1 0 1 3 14 81 67 52
6. Barys Astana Barys Astana 30 15 11 4 3 1 0 0 10 77 67 52
7. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 30 15 11 4 1 0 0 3 12 91 79 50
8. Lada Togliatti Lada Togliatti 30 14 10 6 0 2 1 3 15 85 70 49
9. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 30 11 12 7 1 0 6 0 7 74 67 47
10. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 30 13 11 6 2 0 0 4 6 82 76 47
11. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 30 11 13 6 1 1 4 0 5 68 63 44
12. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 30 14 14 2 0 0 0 2 1 62 61 44
13. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 30 8 12 10 0 1 5 4 -11 72 83 39
14. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 30 9 16 5 1 1 2 1 -10 52 62 35
15. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 30 4 22 4 0 0 3 1 -45 50 95 19

Bobrovova divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA Saint Petersburg SKA Saint Petersburg 30 23 4 3 0 0 2 1 90 143 53 74
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk 30 11 9 10 3 1 4 2 15 86 71 50
3. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 30 12 9 9 2 2 3 2 -2 78 80 50
4. Jokerit Jokerit 30 10 7 13 3 3 3 4 -2 80 82 49
5. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 30 12 14 4 2 1 1 0 -2 83 85 43
6. Dinamo Riga Dinamo Riga 30 8 13 9 2 0 4 3 -10 67 77 39
7. Spartak Moscow Spartak Moscow 30 9 14 6 2 2 1 2 -13 59 72 38

Tarasovova divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. CSKA Moscow CSKA Moscow 30 23 1 6 1 1 0 4 50 102 52 76
2. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 30 20 7 3 1 2 0 0 25 88 63 64
3. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 30 17 7 6 3 0 1 2 48 93 45 61
4. Vityaz Chekhov Vityaz Chekhov 30 17 7 6 1 0 3 2 18 88 70 61
5. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 30 16 8 6 1 2 1 2 18 72 54 56
6. HC Sochi HC Sochi 30 16 11 3 1 0 2 0 5 74 69 54
7. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 30 11 9 10 3 4 1 2 -5 73 78 47

Charlamovova divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 30 21 2 7 1 1 4 1 45 112 67 75
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 30 18 6 6 1 1 2 2 29 83 54 63
3. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 30 17 6 7 1 2 0 4 20 72 52 59
4. Lada Togliatti Lada Togliatti 30 14 10 6 0 2 1 3 15 85 70 49
5. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 30 11 12 7 1 0 6 0 7 74 67 47
6. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 30 8 12 10 0 1 5 4 -11 72 83 39
7. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 30 9 16 5 1 1 2 1 -10 52 62 35

Černyševova divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Avangard Omsk Region Avangard Omsk Region 30 16 10 4 1 1 1 1 18 81 63 54
2. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 30 15 10 5 1 0 1 3 14 81 67 52
3. Barys Astana Barys Astana 30 15 11 4 3 1 0 0 10 77 67 52
4. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 30 15 11 4 1 0 0 3 12 91 79 50
5. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 30 13 11 6 2 0 0 4 6 82 76 47
6. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 30 11 13 6 1 1 4 0 5 68 63 44
7. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 30 14 14 2 0 0 0 2 1 62 61 44
8. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 30 4 22 4 0 0 3 1 -45 50 95 19
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. CSKA Moscow CSKA Moscow 30 23 1 6 1 1 0 4 50 102 52 76
2. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 30 21 2 7 1 1 4 1 45 112 67 75
3. SKA Saint Petersburg SKA Saint Petersburg 30 23 4 3 0 0 2 1 90 143 53 74
4. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 30 20 7 3 1 2 0 0 25 88 63 64
5. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 30 18 6 6 1 1 2 2 29 83 54 63
6. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 30 17 7 6 3 0 1 2 48 93 45 61
7. Vityaz Chekhov Vityaz Chekhov 30 17 7 6 1 0 3 2 18 88 70 61
8. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 30 17 6 7 1 2 0 4 20 72 52 59
9. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 30 16 8 6 1 2 1 2 18 72 54 56
10. Avangard Omsk Region Avangard Omsk Region 30 16 10 4 1 1 1 1 18 81 63 54
11. HC Sochi HC Sochi 30 16 11 3 1 0 2 0 5 74 69 54
12. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 30 15 10 5 1 0 1 3 14 81 67 52
13. Barys Astana Barys Astana 30 15 11 4 3 1 0 0 10 77 67 52
14. Dinamo Minsk Dinamo Minsk 30 11 9 10 3 1 4 2 15 86 71 50
15. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 30 15 11 4 1 0 0 3 12 91 79 50
16. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 30 12 9 9 2 2 3 2 -2 78 80 50
17. Lada Togliatti Lada Togliatti 30 14 10 6 0 2 1 3 15 85 70 49
18. Jokerit Jokerit 30 10 7 13 3 3 3 4 -2 80 82 49
19. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 30 11 12 7 1 0 6 0 7 74 67 47
20. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 30 13 11 6 2 0 0 4 6 82 76 47
21. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 30 11 9 10 3 4 1 2 -5 73 78 47
22. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 30 11 13 6 1 1 4 0 5 68 63 44
23. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 30 14 14 2 0 0 0 2 1 62 61 44
24. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 30 12 14 4 2 1 1 0 -2 83 85 43
25. Dinamo Riga Dinamo Riga 30 8 13 9 2 0 4 3 -10 67 77 39
26. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 30 8 12 10 0 1 5 4 -11 72 83 39
27. Spartak Moscow Spartak Moscow 30 9 14 6 2 2 1 2 -13 59 72 38
28. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 30 9 16 5 1 1 2 1 -10 52 62 35
29. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 30 4 22 4 0 0 3 1 -45 50 95 19

Západná konferencia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA Saint Petersburg SKA Saint Petersburg 30 16 4 10 2 2 3 3 45 106 61 63
2. CSKA Moscow CSKA Moscow 30 18 7 5 1 0 1 3 23 81 58 61
3. Dinamo Minsk Dinamo Minsk 30 16 10 4 0 1 3 0 6 85 79 55
4. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 30 12 9 9 2 0 4 3 5 71 66 51
5. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 30 11 10 9 2 2 4 1 3 73 70 48
6. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 30 12 11 7 0 1 3 3 8 75 67 46
7. Jokerit Jokerit 30 13 12 5 0 3 0 2 -14 69 83 44
8. Vityaz Chekhov Vityaz Chekhov 30 9 14 6 2 1 1 3 -14 74 88 36
9. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 30 10 17 3 2 0 0 1 -20 66 86 35
10. HC Sochi HC Sochi 30 8 16 6 1 1 3 1 -11 65 76 34
11. Spartak Moscow Spartak Moscow 30 8 19 3 0 1 1 1 -30 66 96 28
12. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 30 7 18 5 0 2 1 2 -25 60 85 27
13. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 30 7 19 4 0 1 1 2 -46 55 101 26
14. Dinamo Riga Dinamo Riga 30 3 21 6 1 1 3 1 -32 49 81 19

Východná konferencia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Avangard Omsk Region Avangard Omsk Region 30 14 9 7 2 1 4 0 11 75 64 55
2. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 30 15 11 4 0 1 0 3 17 85 68 49
3. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 30 11 12 7 2 1 4 0 -1 72 73 46
4. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 30 11 13 6 1 4 0 1 -15 67 82 40
5. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 30 9 12 9 1 4 2 2 -10 65 75 39
6. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 30 11 14 5 0 1 1 3 -12 65 77 39
7. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 30 10 14 6 1 1 1 3 -10 58 68 38
8. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 30 6 9 15 1 3 4 7 -17 78 95 38
9. Barys Astana Barys Astana 30 10 15 5 3 1 0 1 -26 74 100 38
10. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 30 9 16 5 0 1 1 3 -19 69 88 33
11. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 30 6 15 9 1 2 4 2 -21 48 69 32
12. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 30 9 19 2 1 0 1 0 -19 58 77 31
13. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 30 9 18 3 1 0 0 2 -26 60 86 31
14. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 30 4 20 6 1 2 2 1 -52 47 99 21
15. Lada Togliatti Lada Togliatti 30 2 22 6 1 1 3 1 -49 61 110 16

Bobrovova divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA Saint Petersburg SKA Saint Petersburg 30 16 4 10 2 2 3 3 45 106 61 63
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk 30 16 10 4 0 1 3 0 6 85 79 55
3. Jokerit Jokerit 30 13 12 5 0 3 0 2 -14 69 83 44
4. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 30 10 17 3 2 0 0 1 -20 66 86 35
5. Spartak Moscow Spartak Moscow 30 8 19 3 0 1 1 1 -30 66 96 28
6. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 30 7 19 4 0 1 1 2 -46 55 101 26
7. Dinamo Riga Dinamo Riga 30 3 21 6 1 1 3 1 -32 49 81 19

Tarasovova divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. CSKA Moscow CSKA Moscow 30 18 7 5 1 0 1 3 23 81 58 61
2. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 30 12 9 9 2 0 4 3 5 71 66 51
3. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 30 11 10 9 2 2 4 1 3 73 70 48
4. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 30 12 11 7 0 1 3 3 8 75 67 46
5. Vityaz Chekhov Vityaz Chekhov 30 9 14 6 2 1 1 3 -14 74 88 36
6. HC Sochi HC Sochi 30 8 16 6 1 1 3 1 -11 65 76 34
7. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 30 7 18 5 0 2 1 2 -25 60 85 27

Charlamovova divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 30 15 11 4 0 1 0 3 17 85 68 49
2. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 30 11 12 7 2 1 4 0 -1 72 73 46
3. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 30 11 13 6 1 4 0 1 -15 67 82 40
4. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 30 10 14 6 1 1 1 3 -10 58 68 38
5. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 30 9 16 5 0 1 1 3 -19 69 88 33
6. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 30 9 18 3 1 0 0 2 -26 60 86 31
7. Lada Togliatti Lada Togliatti 30 2 22 6 1 1 3 1 -49 61 110 16

Černyševova divízia

#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Avangard Omsk Region Avangard Omsk Region 30 14 9 7 2 1 4 0 11 75 64 55
2. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 30 9 12 9 1 4 2 2 -10 65 75 39
3. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 30 11 14 5 0 1 1 3 -12 65 77 39
4. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 30 6 9 15 1 3 4 7 -17 78 95 38
5. Barys Astana Barys Astana 30 10 15 5 3 1 0 1 -26 74 100 38
6. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 30 6 15 9 1 2 4 2 -21 48 69 32
7. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 30 9 19 2 1 0 1 0 -19 58 77 31
8. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 30 4 20 6 1 2 2 1 -52 47 99 21
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. SKA Saint Petersburg SKA Saint Petersburg 30 16 4 10 2 2 3 3 45 106 61 63
2. CSKA Moscow CSKA Moscow 30 18 7 5 1 0 1 3 23 81 58 61
3. Avangard Omsk Region Avangard Omsk Region 30 14 9 7 2 1 4 0 11 75 64 55
4. Dinamo Minsk Dinamo Minsk 30 16 10 4 0 1 3 0 6 85 79 55
5. Dynamo Moskva Dynamo Moskva 30 12 9 9 2 0 4 3 5 71 66 51
6. Metallurg Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk 30 15 11 4 0 1 0 3 17 85 68 49
7. Torpedo Nizhny Novgorod Torpedo Nizhny Novgorod 30 11 10 9 2 2 4 1 3 73 70 48
8. Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl 30 12 11 7 0 1 3 3 8 75 67 46
9. Ak Bars Kazan Ak Bars Kazan 30 11 12 7 2 1 4 0 -1 72 73 46
10. Jokerit Jokerit 30 13 12 5 0 3 0 2 -14 69 83 44
11. Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg 30 11 13 6 1 4 0 1 -15 67 82 40
12. Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 30 9 12 9 1 4 2 2 -10 65 75 39
13. Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok 30 11 14 5 0 1 1 3 -12 65 77 39
14. Traktor Chelyabinsk Traktor Chelyabinsk 30 10 14 6 1 1 1 3 -10 58 68 38
15. Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev Ufa 30 6 9 15 1 3 4 7 -17 78 95 38
16. Barys Astana Barys Astana 30 10 15 5 3 1 0 1 -26 74 100 38
17. Vityaz Chekhov Vityaz Chekhov 30 9 14 6 2 1 1 3 -14 74 88 36
18. HC Slovan Bratislava HC Slovan Bratislava 30 10 17 3 2 0 0 1 -20 66 86 35
19. HC Sochi HC Sochi 30 8 16 6 1 1 3 1 -11 65 76 34
20. Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik Nizhnekamsk 30 9 16 5 0 1 1 3 -19 69 88 33
21. Amur Khabarovsk Amur Khabarovsk 30 6 15 9 1 2 4 2 -21 48 69 32
22. HC Red Star Kunlun HC Red Star Kunlun 30 9 19 2 1 0 1 0 -19 58 77 31
23. Yugra Khanty-Mansiysk Yugra Khanty-Mansiysk 30 9 18 3 1 0 0 2 -26 60 86 31
24. Spartak Moscow Spartak Moscow 30 8 19 3 0 1 1 1 -30 66 96 28
25. Severstal Cherepovets Severstal Cherepovets 30 7 18 5 0 2 1 2 -25 60 85 27
26. KHL Medvescak Zagreb KHL Medvescak Zagreb 30 7 19 4 0 1 1 2 -46 55 101 26
27. Metallurg Novokuznetsk Metallurg Novokuznetsk 30 4 20 6 1 2 2 1 -52 47 99 21
28. Dinamo Riga Dinamo Riga 30 3 21 6 1 1 3 1 -32 49 81 19
29. Lada Togliatti Lada Togliatti 30 2 22 6 1 1 3 1 -49 61 110 16