MS 2010 - Mistrovství světa začíná, favoritem je Rusko
© internet - MS 2010
3
06.05. 19:04 -
PRO SÁZKAŘE! I během MS budeme každý den tipovat utkání a nejrůznější další sázkové příležitosti. Dnes si trochu přiblížíme sázkové příležitosti na celkového vítěze, nejlepšího střelce a nejlepšího hráče v kanadském bodování.
Každý den po celý turnaj budeme tipovat zápasy a další sázkové příležitosti na Mistrovství Světa.
Dnes si přiblížíme kursy na celkového vítěze a tipneme si možného vítěze kanadského bodování a nejlepšího střelce turnaje.
Favoritem na celkového vítěze je Rusko. V sázkových kancelářích jsou vypsány kursy od 2,75 až do 3. Kanada má kurs od 3 do 3,5. Poté už jsou vyšší kursy. Na Švédsko (7), Finsko (10), USA (10) a na českou reprezentaci se kurs pohybuje kolem 12:1.
Mým favoritem jsou určitě ruští hokejisté, dobře ale víme, že tento silný tým selhal na olympiádě a v Německu to bude chtít odčinit. Černými koňmi jsou alespoň pro mě Finové a také Švýcaři, kteří by mohli klidně usilovat o medaili.
Favoritem na nejlepšího střelce je jasně Aelxander Ovečkin. Překvapit ale může i Alexander Sjomin, Steven Stamkos i Jaromír Jágr.
Co se týče kanadského bodování, největší šanci má samozřejmě Alexander Ovečkin. Zapomínat ale nesmíme ani na Jaromíra Jágra, Stevena Stamkose, Corey Perryho, Jussiho Jokinena či Mathiase Weinhandla.
U dalších sázkových kancelářích si můžete vsadit na nejlepšího střelce jednotlivých týmů, nejlepšího bodujícího, dále pak na vítěze skupiny, finalistu i na počet branek v jednotlivých skupinách.
Pro sázkaře hotová nádhera. Mistrovství Světa začíná! Těšte se a sázejte!
Tomáš Dvořák / HokejPortal.cz, Betclic.com
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
když sem viděl nominaci USA tak jsem jim přestal věřit ,tento rok vypadnou ve čtvrtfinále
Ja věřím čechům! Po dlouhé době to je zas tým dělníků, kteří budou makat jak se sluší v tom dresu.
-
Hašek si údajně hledá angažmá v...
Hašek opět v NHL? Fikce nebo blízká realita?... -
Kopecký uctil památku kamaráda,...
Pavol Demitra měl na slovenský hokej nezpochybnitelný dopad, nelze jej podceňovat. Byl oporou národního týmu, třikrát... -
Indiáni ohlásili novou posilu,...
Bronzový tým loňského soutěžního ročníku Tipsport extraligy se dohodl na spolupráci s Tomášem Slovákem.... -
Vrána opouští Chabarovsk, měl by...
Kádr hokejového klubu Lev Praha, účastníka mezinárodní Kontinentální ligy (KHL), by se už brzy měl rozrůst o zajímavou... -
Mikael Granlund míří do NHL,...
Zástupci celku zámořské NHL Minnesota Wild podepsali nováčkovskou smlouvu s útočníkem -
Stanley Cup: New Jersey dělí od...
Hokejisté New Jersey Devills porazili na soupeřově ledě New York Rangers 5:3 a ve finálové sérii Východní konference Stanley... -
Ľuboš Bartečko pokračuje v KHL, je...
Zkušený slovenský útočník Ľuboš...
© 2006 - 2012 Montalo Invest s.r.o.
Tipsport Extraliga, 1. Liga, Slovensko, Reprezentace, SM Liga, Elitserien, MS 2012, KHL, NHL, DEL, EBEL, European Trophy, Euro Hockey Tour, Hokej, Tipovačka, Video, Soutěž














já věřím Finům a Kanadě
máš pravdu, kanada ale podle mě šanci nemá, finové mají silný a zkušený kádr,
klidně titul můžou získat 

