Česko vs. Švédsko U18, FOTO © IIHF

Boj do poslední vteřiny! Češi svedli bitvu o bronz se Švédskem + VIDEO

Hokejisté České republiky nestačili v zápase o třetí místo na reprezentanty Švédaa po porážce 2:5 berou z MS U18 bramborové medaile.

tradiční zobrazení článků moderní

Semifinálová bitva Česka s USA má svého vítěze! + VIDEO

28.04.18 - Čeští hokejisté do 18 let se dnes v semifinále MS utkali s týmem USA.
USA Hockey, FOTO © caf.org

Trapas! Američanů zahráli na MS remix hymny Slovenska + VIDEO

27.04.18 - Na tuhle hymnu nebudou američtí mladíci vzpomínat v dobrém.
Česko - ilustrační foto, FOTO © blesk.cz

Prohra Česka v zápase s Německem? Přišla včas, říká kouč

2.03.18 - Prohra s reprezentací Německa je podle kouče dobrou lekcí a přišla včas.
Česko, FOTO © iihf.com

Kouč reprezentace věří v další povedený turnaj!

30.01.18 - Trenér národního týmu věří, že jeho svěřence čeká další vydařený turnaj.
Česko U-17, FOTO © hokej.cz

Čeští mladíci porazili Rusko a utkají se o první místo!

18.01.18 - Česká lvíčata si poradila s Ruskem a bude bojovat o první příčku s Američany.

Čeští hokejité přišli tři sekundy před koncem o zlatou medaili!

13.01.18 - Krutý osud potkal české reprezentační hokejisty, které od zlata dělily pouze tři vteřiny.
ČR U-16, FOTO © sport.aktualne.cz

Nedopadlo to! Češi jsou po prohře s Ruskem stříbrní

11.01.18 - Krůček byla česká reprezentace od zlaté medaile. Tu nakonec získala ruská sborná.
Michal Teplý, FOTO © hokej.cz

Za rok a půl z dorostu do Ligy mistrů! Česká kometa se připravuje s reprezentací

25.12.17 - Velký klenot má svém kádru ukrytý Liberec. Jeho hráč prožívá fantastické časy.
Česká šestnáctka, FOTO © hokej.cz

Mentální síla naší reprezentace je obrovská! říká hlavní kouč

25.12.17 - Český reprezentační mančaft disponuje podle jeho trenéra obrovskou mentální silou.
Česko "U-19", FOTO © hokej.cz

Paráda! Čeští reprezentanti vstoupili do turnaje výhrou nad Kanadou

11.12.17 - Porazit Kanadu? Nemožné? Není to tak! Čeští hoši to zkrátka dokázali.
Český dres

Kouč národního týmu: Bronz? Snad to naše reprezentanty neuspokojí!

20.11.17 - Český reprezentační trenér vychválil své mladé svěřence za zisk bronzových medailí.
Česká reprezentační sedmnáctka, FOTO © hokej.cz

Bronz? Je to senzační úspěch! jásají čeští reprezentační hokejisté

16.11.17 - Nejprve byli rozmrzelí, že se nedostali do finále. Nyní si čeští reprezentanti užívají zisk bronzové medaile.

Český hokej pláče! O zlato si nakonec nezahrajeme

12.11.17 - Nechybělo mnoho a česká hokejová reprezentace si mohla zahrát o zlatou medaili.
Česko, FOTO © iihfworlds2017.com

Česká reprezentace prohrála s USA! Rozhodla ustrašenost, řekl kouč

6.11.17 - Český národní tým podal poněkud ustrašený výkon, a tak nestačil na reprezentaci USA.
Česko vs. Rusko U-18, FOTO © hokej.cz

Česko vs. Rusko: Naše reprezentace dostala pět branek a podruhé prohrála!

16.10.17 - I třetí vzájemné utkání mezi Českem a Ruskem skončilo prohrou našeho týmu.

Česká reprezentace dřela a stahovala manko, přesto zvítězilo Rusko!

15.10.17 - Navzdory velké snaze zvrátit nepříznivý stav podlehla česká reprezentace ruské sborné.

Neuvěřitelné! Česká reprezentace zničila hokejovou velmoc 10 góly

27.08.17 - Další perfektní výkon předvedli čeští reprezentanti, kteří zničili hokejovou zemi.
Česká "18", FOTO © isport.blesk.cz

Česko padlo ve finále s Kanadou! I tak jde o skvělý počin

13.08.17 - Čeští reprezentanti zaznamenali další mimořádný počin, když se letos dostali do finále.
Český dres

Čeští hokejisté vyřadili silné Rusko a jsou ve finále!

12.08.17 - Česká hokejová osmnáctka má stále šanci obhájit překvapivé loňské prvenství na Memoriálu Ivana Hlinky. V semifinále turnaje v Břeclavi porazili svěřenci kouče Davida Bruka Rusko těsně 2:1, přestože v utkání inkasovali jako první.