Zpět na » KHL » Gólman Nabokov skončil v SKA Petrohrad

KHL - Gólman Nabokov skončil v SKA Petrohrad

Článek
Gólman Nabokov skončil v SKA Petrohrad © Ivan Makarov - Jevgenij Nabokov.

1

Líbilo se

13.12. 20:25 - NEPŘEHLÉDNĚTE Ruský klub SKA Petrohrad se dohodl s brankářem Jevgeniem Nabokovem na ukončení smlouvy. Gólman, který byl v minulosti deset sezon jednou z hvězd NHL v dresu San Jose Sharks, nedokončí plánovaný čtyřletý kontrakt, informuje v pondělí agentura Reuters.

"Smlouva byla zrušena na základě vzájemné dohody z rodinných důvodů hráče," uvedl klub na svých internetových stránkách bez udání dalších podrobností.

Pětatřicetiletý Nabokov přišel s velkým renomé a dostal nadstandardní smlouvu, jeho první sezona v KHL ale nebyla příliš úspěšná a předčasně skončila. Nabokov nastoupil jen do osmi z 22 ligových zápasů a měl průměr více než tří inkasovaných gólů na zápas. V neděli v jeho posledním vystoupení proti slabému Torpedu Nižnij Novgorod pustil tři góly a po devíti minutách opustil hřiště.

Nabokov, který se narodil v Kazachstánu, debutovat v Ruském národním týmu na olympiádě v Turíně 2006 a také chytal i v roce 2010 ve Vancouveru. V roce 2008 pomohl Rusku ke zisku prvního titulu mistrů světa po dlouhých patnácti letech.

V Petrohradu si tak i díky této skutečnosti upevnil svou pozici český brankář Jakub Štěpánek, který se s Nabokovem dělil o příděl zápasů.

Kam dál?

Jaroslav Pazdera / MediaFax

Linkuj si! Jagg.cz Del.icio.us Top články Digg.com Facebook.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
JOSE81 - 14.12. 15:42 Odpovědět

Tak to je šok. Smajlík 2

JOSE81
dudme - 13.12. 20:30 Odpovědět

je to škoda Smajlík 11

dudme
Reklama
Reklama
Hokejportal.cz
Související odkazy
Nejnovější články