Zpět na » SM-Liiga » Kalpa získala zpět druhou pozici

SM-Liiga - Kalpa získala zpět druhou pozici

Článek
Kalpa získala zpět druhou pozici © iltalehti.fi - Hokejisté Kalpy se radují ze vstřelené branky

4

Líbilo se

12.11. 09:43 - REVIEW Hned dva zápasy během osmačtyřiceti hodin museli zvládnout hráči Pori a Kalpy. Obě mužstva svá úterní klání prohrála. Ässät nestačil na Tapparu, Kalpa dostala výprask od Raumy.

V prvních minutách zápasu šlo vidět, že obě mužstva se budou soustředit na obranu. Branky začaly padat až v druhé polovině normální hrací doby. Hosté z Koupia zužitkovali kvalitu svého útoku. V druhé části prostřední části dali hráči Kalpy tři branky. Z toho dvě byly doslova do šatny a právě tento faktor se podepsal na výsledku zápasu. Pori si totiž žádnou branku nepřipsalo. Kalpa svůj gólový účet rozšířila ještě o jeden zásah a zasloužené vyhrála.
Golman Ari Ahonen vychytal shoutout a i díky němu se Kalpa po třech porážkách vrátila na druhou pozici. Liga dnes pokračuje dvěma zápasy.


Výsledek

Ässät Pori - Kalpa Kuopio 0-4 (0-0,0-3,0-1)
Branky:
32. Joonas Riekkinen (Tommi Jokinen, Teemu Hartikainen), 40. Kalle Kerman (Sami Kapanen, Janne Jalasvaara), 40. Toni Mäkiaho (Jussi Timonen), 45. (Sami Kapanen, Kalle Sahlstedt)
Vyloučení:7:5, střely na branku: 20:31, počet diváků: 3430

Program sm-liigy 12. listopadu
Blues Espoo - Lukko Rauma
Hameenlinna - Jyp Jyväskylä

Rudolf Klačánek / jatkoaika.com

Linkuj si! Jagg.cz Del.icio.us Top články Digg.com Facebook.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
dudme - 12.11. 09:48 Odpovědět

povinná to výhra pro Koupio

dudme

přesne tak

FANDA HOKEJE!!!!!!
Reklama
Reklama
Hokejportal.cz
Nejnovější články