MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Zábranský dělá změny v Kometě: Končí asistent i trenér brankářů

Libor Zábranský, FOTO © hc-kometa.cz
 0 , 9.02.16 v kategorii: Aktuality
Vlastník brněnské Komety Libor Zábranský se po rezignaci Aloise Hadamczika stal novým trenérem klubu a nyní se rozhodl i pro změny v realizačním týmu.
Česko Extraliga
Asistovat mu už nebude Karel Beran, který se přesune k brněnské juniorce, a trenérem brankářů již nebude Dušan Struharský, jenž z klubu nadobro odchází. Novým asistentem majitele a hlavního trenéra Komety v jedné osobě se namísto Berana stane Martin Pešout.

Zatímco po přesunutí Berana k juniorskému týmu se novým asistentem Zábranského tedy stal Pešout, pozice trenéra brankářů zůstává prozatím neobsazena. "Osobně si myslím, že jak Marek Čiliak i Martin Falter jsou tak zkušení, že si sami dokáží říct, co potřebují a vnímají, že mají možnost konzultací s dalšími klubovými trenéry gólmanů," domnívá se Libor Zábranský.

Zábranský si svou premiéru na střídačce Brňanů odbyl při utkání v Olomouci, které Kometa prohrála 2:5. "Přestože jsme utkání v Olomouci prohráli, beru celý zápas pozitivně. Hodně mi ukázal. Viděl jsem, jak kluci k zápasu přistoupili, dřeli. Chtěli sérii porážek zlomit. Na druhou stranu jsem se i na základě poznatků ze zápasu rozhodl pro zmíněné změny v realizačním týmu," prohlásil někdejší hokejový obránce v rozhovoru pro oficiální webové stránky HC Kometa Brno.


autor: Ondřej Hlaváč / hc-kometa.cz, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.