MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Vydřené dva body, říká po zápase s Olomoucí sparťan Mikuš

Juraj Mikuš, FOTO © slovakprospects.com
 0 , 27.01.16 v kategorii: Aktuality
Sparta z utkání s Olomoucí vydolovala dva body a na těsnou výhru se hodně nadřela. Ví to i její hráč Juraj Mikuš.
Česko Extraliga
Celek z hlavního města šel do utkání jako jasný favorit, navíc když se mu v posledních duelech náramně dařilo a své soupeře doslova ničil. Proti olomoucké Moře však narazil a získal "pouze" dva body. Potvrdila se tak předzápasová slova olomouckého hokejisty Jana Eberleho, který tvrdil, že Olomouc nemá co ztratit, že může jen překvapit.

A to se také stalo. "Byl to velmi fyzicky náročný zápas, hlavně proto, že šlo o závěr série několika utkání po sobě jdoucích obden. Olomouc hrála poctivě dozadu, její hráči nám dělali velké problémy především tím, jak napadali. Nakonec jsme šťastní za dva ubojované body," oddechl si po zápase Juraj Mikuš ze Sparty Praha.

Defenzivní pojetí hry hanáckého celku Spartě s jejími ofenzivně laděnými hvězdami příliš nesedělo a bylo to znát. "Musím říci, že se proti nim hraje velmi těžko. Gólově se v zápasech s nimi příliš neprosazujeme, můžou se pyšnit dobrou obrannou hrou ve vlastním pásmu. Není to vůbec jednoduché," řekl Mikuš v rozhovoru pro oficiální webové stránky pražského klubu.


autor: Ondřej Hlaváč / hcsparta.cz, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.