MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

KHL - Viedenský: Chci hrát tak, abych mohl říct, že si první formaci zasloužím

Marek Viedenský, FOTO © tvnoviny.sk
 0 , 6.01.16 v kategorii: Aktuality
Marek Viedenský je součástí elitní ofenzivní formace Slovanu Bratislava, se kterým válčí v ruské nadnárodní KHL.
Rusko KHL
Začínal přitom ve čtvrté lajně, postupně se však propracoval až do té první. V ní nastupuje s českými forvardy Václavem Nedorostem a Lukášem Kašparem na křídlech. Šance hrát v první formaci si podle svých slov velice cení a chce pracovat tak, aby nikdo nemohl pochybovat o tom, že si ji zaslouží.

"Jsem moc rád, že se mi podařilo dostat se takhle vysoko a mít takový ice-time. Chci proto i nadále podávat takové výkony, abych já i kdokoliv jiný mohl říct, že si tu první lajnu zasloužím, a abych mohl být pro tým prospěšný," nechal se slyšet pětadvacetiletý slovenský hokejista.

Spolupráci s českými křídly si pochvaluje. "Mezi námi je určitá chemie, o tom není pochyb. Daří se nám spolu i na trénincích. Ale mně osobně se hrálo dobře s každým, i v té čtvrté formaci byli skvělí kluci, kteří hráli dobře. Nebyl jsem sice na ledě tak často jako nyní, ale i tak se nám dařilo," uzavřel Viedenský.


autor: Ondřej Hlaváč / khl.ru, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.