MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

NHL - V Chicagu si Vladaře zatím chválí

Daniel Vladař, FOTO © hc-kladno.cz
 0 , 30.08.15 v kategorii: Aktuality
Jen slova chvály zatím pějí na adresu českého talentovaného brankáře Daniela Vladaře v USHL.
Severní Amerika NHL
Osmnáctiletý mladík, který si v uplynulém ročníku vyzkoušel první ligu v dresu Rytířů Kladno, hraje od nové sezony za celek Chicago Steel v USHL. Ve třetím kole draftu si jej vybral Boston Bruins, odkud Vladař odešel do Chicaga, kde bude sbírat nováčkovské zkušenosti. V draftu americké soutěže pro juniory si jej celek z Windy City vybral jako sedmého v pořadí.

A zatím si jej v Chicagu Steel nemohou vynachválit. "Je to úžasný atlet, má vynikající pohyb do stran. Jsme strašně moc rádi, že jsme tohoto hráče získali do svého týmu, protože už nyní nám všem tady ukazuje své nesporné kvality," popsal Vladaře generální manažer Chicago Steel Matt Moran. Vladaře chválí i na Twitteru.

Sám rodák z Prahy je ve svém novém působišti zatím velmi spokojen. "Chicago je nádherné město, myslím, že člověk si tu zvykne rychle. V Bruins mi řekli, že je to dobrá destinace. Zvyknu si na zámořský hokej, což je pro brankáře hodně důležité, zlepším angličtinu. Po všech stránkách se připravím. Budu se snažit, aby se nám dařilo," prohlásil Vladař.


autor: Ondřej Hlaváč / blackhawks.nhl.com, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.