MS v hokeji 2017:    Skupina A Dánsko Itálie Lotyšsko Německo Rusko Slovensko Švédsko USA Skupina B Bělorusko Česko Finsko Francie Kanada Norsko Slovinsko Švýcarsko

Nejnovější hokejové zprávy

- Trenér reprezentace Jižní Koreje: Chci Jaromíra Jágra!

Jaromí Jágr s Tomášem Hertlem, FOTO © facebook.com
 0 , 6.08.17 v kategorii: Aktuality
Kouč jihokorejského národního týmu chce mít ve svém mančaftu Jaromíra Jágra.

Trenér reprezentace Jižní Koreje Jim Paek toho má s hvězdou Jaromírem Jágrem mnoho společného. Začínali spolu v NHL a s Pittsburghem Penguins získali Stanley Cup.

Zatímco 50letý Paek se však dal na trenérskou kariéru, Jágr stále hraje a i v nové sezoně by rád zůstal v NHL. Sehnat nové angažmá se mu ovšem zatím nedaří.

"Fantastický hokejista! Divím se, že pořád ještě hraje. Ale on hrozně tvrdě dřel. Hráli jsme spolu za Pittsburgh, byl tam ještě Jiří Hrdina. Později jsem potkal další Čechy. Martin Straka, Radim Bičánek. Do pí...i! Hrál jsem se spoustou Čechů a taky od nich pochytil plno špatných českých slov," smál se Paek.

Jágra by chtěl mít v týmu. Prý se za ním vydá do Kladna. "Pojedu tam, abych se dohodnul s Jágrem, jestli by za nás nechtěl nastoupit. I kdyby šlo jen o jeden zápas. Byla by to pecka, ne?" vtipkoval v rozhovoru pro isport.cz dobře naladěný korejský kouč.


autor: Ondřej Hlaváč / isport.cz, hokejportal.cz